Jump to content
Adrian

Kraków

Kiedy powinien odbyć się zlot?  

21 members have voted

  1. 1. Kiedy powinien odbyć się zlot?



Recommended Posts

Hoho zlocik się szykuje ,mieszkam blisko Krakowa więc mogę wpaść(w zależności od terminów),jeśli nie macie nic przeciwko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoho zlocik się szykuje ,mieszkam blisko Krakowa więc mogę wpaść(w zależności od terminów),jeśli nie macie nic przeciwko.

 

im nas więcej tym będzie weselej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

te osoby były chętne na zlot (do Krk dopisuję Pablita):

 

Łódź:

1. Morderca

2. TheEscapist

3. Trancy

4. Agnees

5. Piotrek

6. forgotten_faces

 

Kraków:

1. Nightfall

2. Invidia

3. pawel27g

4. Ancient

5. Sami

6. Adrian

7. Prezes42

8. Freyja

9. beatag60

10. KarolinaBlacking

11. Sionqa

12. Evi

13. Pablito

14. motorade (dopisuję, bo coś wspominałeś na pierwszej stronie wątku, że możesz się wybrać) ;)

 

więc pytam: czy to dalej aktualne? i jako, że w temacie o Łodzi na razie nic się nie dzieje, to czy ktoś z Łodzi byłby chętny na Kraków? i czy ktoś jeszcze ma ochotę się dopisać?

 

edit: usunęłam z łódzkiej listy osoby wpisane również na Kraków, jako że właśnie Krk temat dotyczy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Szczerze nie wiem, jak moje wakacje będą wyglądały. Po tym, jak rodzice bez problemu pozwolili mi jechać do Warszawy, czy Wrocławia, myślę, że na Kraków też by się zgodzili. Jedynym problemem może być operacja - o kulach zbytnio pod namioty się nie wybiorę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie mogę nigdzie jechać :(. Mama się nie zgadza i mam lekkie problemy osobiste. Tak czy inaczej można mnie wykreślić, bo się nie pojawię...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chętnie się wybiorę do Krakowa :) Ale chyba na jeden dzień, po rynku połazić i potem do domu. Więc jeśli chodzi o camping, to raczej się nie piszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

chcialbym sprecyzować moje uczestnictwo moge do was Wpaść o kilkudniowym kampie nie myślę z Braku funduszy ,główny mój Target to air Show

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meh, no ja myślę, że to raczej jest kwestia tego, że niektórzy jak przyjadą to nie będą mieli jak wrócić tego samego dnia, więc dlatego się głównie myśli o noclegu z soboty na niedzielę :P

Jedna nocka przy ognisku to nie jest nic strasznego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ewentualnie posiedzieć tydzień :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ewentualnie posiedzieć tydzień :happy:

 

z tobą zawsze :P

 

ale tak pważnie... jak coś to mogę się zająć jakoś powoli organizacją tego wszystkiego, przedzwonić tam, zapytać o wszystko dokładnie, czy trzeba rezerwacje wcześniej robić itd... tylko chciałabym wcześniej wiedzieć czy jest po co i dla kogo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kilkudniowy wypad to ja kasy nie mam. Jednak wybieram się na NW do Liberca, a potem jeszcze na larpa steampunkowego i i tak czuję się jak mega sęp, kiedy proszę rodziców o kasę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

U mnie wszystko zależy od operacji. A także od stanu pieniędzy w czasie wakacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie są takie duże pieniądze. ja też na nadmiar kasy nie narzekam, ale to jest chyba 14 zł od osoby, za namiot 10 - to jak 2-osobowy to przez pół, za samochód 10 - to jak się po kilka osób zabierzemy to też będzie mniej... to nie są ogromne wydatki, nie? przynajmniej tak mi się wydaje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mi się coś ubzdurało, że ma to być wypad co najwyżej na weekend (sobota+niedziela), czy użytkownicy powyżej mają rację a ja coś zgubiłam :happy: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

10 zł od osoby na noc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

taaa ,widzisz namiot to podstawa jak się ktoś na kilka dni wybiera wiem to po ostatnim air Show

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi lecz zapominasz iż dla niektórych do Krk to wypad rzędu 500 km a to autem kosztuje nawet transport publiczny także wyciąga pewne zapasy gotówki a nie zapominajmy o tym iż trzeba jakiegoś mięsa na to ognisko /grilla lub zwyczajnie kolacje i śniadanie nie wspominając o obiadach mieć dlatego pomimo szczerych chęci każdy liczy koszty według siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi lecz zapominasz iż dla niektórych do Krk to wypad rzędu 500 km a to autem kosztuje nawet transport publiczny także wyciąga pewne zapasy gotówki a nie zapominajmy o tym iż trzeba jakiegoś mięsa na to ognisko /grilla lub zwyczajnie kolacje i śniadanie nie wspominając o obiadach mieć dlatego pomimo szczerych chęci każdy liczy koszty według siebie

 

no tak, dojazd oczywiście kosztuje, ale decydując się na taki wyjazd bez noclegu koszty podróży pozostają. więc wydaje mi się, że zapisując się na taką listę każdy zdawał sobie z tego sprawę. chodzi mi o sam nocleg, który drogo nie wychodzi. w sumie to samochodem to chyba najdroższa podróż, bo z tego co się orientuję to pkp jest dość tanie, zwłaszcza jak się ma te wszystkie zniżki studenckie/uczniowskie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się jak się ma zniżki to można szaleć lecz czasem taki dojazd transportem jest dość kłopotliwy i mimo wszystko wymaga pewnych poczynań logistycznych co jest eliminowane przy wyjeździe autem gdyż nie ogranicza czas odjazdu pociągu czy pksu

Ja zapewne i tak jeżeli już to bym się z Beatką dogadywał coby razem przyjechać na zlot bo wspólnie jest raźniej ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby tak zgarnąć ludziska po drodze np. ode mnie czy z moich okolic i podzielić się "za kierownicą" wyjdzie taniej i ...chyba przyjemniej. Myślę, że jeśli pozwolicie zintegrujemy siły: Evi- bo jeszcze będzie w Lublinie i Prezes, bo też będzie (?)- podumamy jak zorganizować, żeby dla każdego było jak naj? Przynajmiej tych na trasie Lublin/okolice- Kraków. O ile uda się wyrwać czas z codziennych obowiązków?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jasne, jestem za ;) ja mogę zgarnąć kogoś po drodze z Rzeszowa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mogę zgarnąć kogoś po drodze z Rzeszowa

To chyba mnie, ale to zależy od daty, bo albo zabrałabym się z Tobą, albo z kimś z Lublina :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.