Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Tam nazwa.. ważne, żeby płyta była dobra :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne zdjęcie, szkoda, że photoshop.. :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli wierzyć informacjom zawartym we francuskim magazynie Rock Hard (137-138), w którym możemy przeczytać wywiad z Sharon wynika, że jedną z osób, z którą nagrali utwór jest amerykański raper - Xzibit. Pozostałe osoby, które usłyszymy na albumie to wokalista i kompozytor Dave Pirner z Soul Asylum oraz były wokalista Killswitch Engage - Howard Jones. 'Hydra' będzie najbardziej metalowym albumem w historii zespołu. Album będzie zawierał 10 utworów.

 

Tracklista (kolejność przypadkowa):

 

- Let Us Burn

- Dangerous (feat. Howard Jones)

- And We Run (feat. Xzibit)

- Paradise (What About Us?) [feat. Tarja Turunen]

- Edge of the World

- Silver Moonlight

- Covered by Roses

- Dog Days

- Tell Me Why

- Whole World Is Watching (feat. Dave Pirner)

 

Pomimo tego, WT udostępni jutro coś nowego na stronie. Obstawiam okładkę lub trailer kolejnego utworu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
- And We Run (feat. Xzibit)

 

Że przepraszam co?

 

TO CHYBA NIE NA POWAŻNIE!?

Xzibit to jest jakiś raper... nie chcę! Oni oszaleli...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tum dum dum dum, dzwon bije.

Ogłaszam uroczyście, że WT właśnie skończyły się pomysły.

 

Jeśli duet z Tarją to był nawet niezły plan, tak mr. Raper to trochę za daleko.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem bardzo ciekawa tego utworu, chyba najbardziej z całej płyty ^.^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też jestem bardzo ciekawa, ale jeszcze bardzoej przerażona ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.within-temptation.com/headlines/pre-order-new-album-hydra-starts-today/

 

Oraz wczorajsza wiadomosc:

Wiadomość od Roberta:

Ostatnia podróż, która miała przybliżyć koniec pracy nad nowym albumem była wyboista, ale przynajmniej zbliżamy się wielkimi krokami do mety. W tym tygodniu zakończyliśmy pracę nad trzema miksami. Ponadto jesteśmy przy końcu aranżacji pierwszego radiowego singla, który jest ostatnią piosenką, która została nam do zmiksowania. Zajmiemy się tym za tydzień, dwa.

 

Zadziwiającym jest fakt, w jak różny sposób możemy doświadczyć utwór w zależności of dobrania innych instrumentów bądź wersów.

Jedną z piosenek uatrakcyjniliśmy posępnym motywem w refrenie granym na pianinie, który przypomina muzykę do 'Twin Peaks'.

Poza tym, fragment coraz to dynamiczniejszych partii smyczkowych w stylulat 30-tych został dodany do jednej ze zwrotek. Intro zagrane na wiolonczeli w stylu tego w 'Game of Thrones' sprawiło, że utwór stał się idealną kompozycją. To naprawdę ważna piosenka, ze względu na to kto zaśpiewa z Sharon. Tym razem nie będzie to wokalistka ze sceny metalowej ale nasz bohater z lat 90-tych.

 

W każdym razie w przyszłym tygodniu (czyli jutro, przyp.tłum) naprawdę ogłosimy ważne wieści!

 

Już więcej skarpetek nie zjem, więc nie mam możliwości ucieczki, chyba, że znajdę schronienie w bezpiecznym domy (najlepiej gdzieś, gdzie jest ciepło, z prywatną plażą).

 

Póki co cieszcie się z mojego nieszczęścia, no i oczywiście mamy weekend by czerpać przyjemność z końca tygodnia! Trzymajcie się i do następnego!

 

Aloha!

 

Sharon, Ruud, Stefan, Martijn, Jeroen, Mike and Robert

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowna okładka! Chyba nawet lepsza od mojej ukochanej z THOE. Kocham taką piękną prostotę!

 

Jedną z piosenek uatrakcyjniliśmy posępnym motywem w refrenie granym na pianinie, który przypomina muzykę do 'Twin Peaks'.

Poza tym, fragment coraz to dynamiczniejszych partii smyczkowych w stylulat 30-tych został dodany do jednej ze zwrotek. Intro zagrane na wiolonczeli w stylu tego w 'Game of Thrones' sprawiło, że utwór stał się idealną kompozycją.

 

MUZYKA PRZYPOMINAJĄCA THEME SONGI Z TWIN PEAKS I GAME OF THRONES?!?!?!?!

JAKI CZAAAAAAAAAAAAAAAD ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam nie wiem co myśleć o tym albumie. Utwór nagrany z raperem? Słabo. Jedyne czego nie nawidzę bardziej od rapu to zielenina w posiłkach. Już wolałbym Justina Biebera jako feat. albo FJ

Gry o tron i Twin peaks nigdy nie oglądałem. Okładka wygląda super, zajawka również. Wersja demo dog days jest tragiczna.Na silver moonlight Sharon tak bełkocze, że nic nie rozumiem. Całość ratuje Tarjowe Paradise.

Zapewne kupię swój egzemplarz, ale nie wiem czy mnie zachwyci. Trzeba poczekać do wiosny.

Serio zaczynam się zastanawiać czy jechać na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Co Co WT z Xbitem nieeeeee tylko nie to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam nie wiem co myśleć o tym albumie. Utwór nagrany z raperem? Słabo. Jedyne czego nie nawidzę bardziej od rapu to zielenina w posiłkach. Już wolałbym Justina Biebera jako feat. albo FJ

Gry o tron i Twin peaks nigdy nie oglądałem. Okładka wygląda super, zajawka również. Wersja demo dog days jest tragiczna.Na silver moonlight Sharon tak bełkocze, że nic nie rozumiem. Całość ratuje Tarjowe Paradise.

Zapewne kupię swój egzemplarz, ale nie wiem czy mnie zachwyci. Trzeba poczekać do wiosny.

Serio zaczynam się zastanawiać czy jechać na koncert.

 

Mnie się jak na razie z tego wszystkiego najbardziej podoba demo "Let us burn" no i "Paradise" oczywiście...

Może mi się nie spodobać Hydra, no zdarza się..

ale koncertu nie odpuszczę, bo jeszcze nigdy nie byłam ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

WT na koncercie z trasy TU w Dreźnie był bardzo skromny. Sharon co prawda, była energiczna i nie dopuszczała do opadnięcia emocji. Nic nie mówili, dopiero przed bisami przedstawiła zespół i tyle było z gadania.

Dodatkowo wtedy nakręcili film z życzeniami świątecznymi 2011-2012. Nightwish był bardziej "socjalny", a Tarja przebiła ich dwoje w 100%.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O lol Wt z raperem... tego jeszcze nie było. Trochę się obawiam, że to może być przysłowiowe dno, wodorosty i trzy tony mułu :D. Z drugiej strony jesli kawałek nie będzie jakimś zwykłym nu-metalem, tylko stricte symfoniczny numer z raperem, to będzie jakaś innowacja i przełamanie barier. No ciekaw jestem w jakim kierunku to pójdzie..

 

W sumie What Have You Done już miało takie quasi-raperskie skandowania ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

WT z amerykańskim raperem? Brzmi dla mnie dość kontrowersyjnie. Zupełnie tak jak metal ze śpiewaczką operową na początku mojej przygody z Nightwish. ;)

 

Nie zakładajmy od razu, że będzie to klapa bo być może zaskoczą nas czymś ciekawym? Sam za rapem nie przepadam, ale staram się być open-minded. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem baaaardzo ciekawa tego kawałka z raperem. Mogliby pozytywnie nas zaskoczyć ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja się już boję... Raper? Czyżby coś w stylu Linkin Park? Jakoś sceptycznie do tego podejdę, ale zobaczymy ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OBY to było coś w stylu LP albo "What have you done", bo czegoś innego chyba nie zniosę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko nie Linkin Park szczególnie ten nowy już coś w stylu In The End zniosę, ale nie takie nowe Shit Parkowskie granie nie straszcie mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.