Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Niestety, spłukałam się na płycie Tarji :( ale na szczęscie są inni forumowicze. Prawda...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Na tym fragmencie są 2 min numeru Paradise WT w duecie z Tarją

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi sie :D

I nareszcie pojawia sie jakas wokaliza (czego zabraklo na TU)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj słuchałem urywku 2-minutowego bez gadania spikera. Strasznie mi ten utwór przypomina "We are the Others" Delaina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj słuchałem urywku 2-minutowego bez gadania spikera. Strasznie mi ten utwór przypomina "We are the Others" Delaina.

 

To samo napisałem na innym forum :D

Refren jest niemalże identycznym z WatO Delaina ..

Ale tak i tak Paradise jest bardzo fajny i czekam na niego :D

(pomimo, że 3/4 utworu już znamy).

Share this post


Link to post
Share on other sites
to zapodaj bez spikera :3 :D

 

Proszę bardzo: http://www.youtube.com/watch?v=yWOqzuGcdzs

Jest to wersja "zmontowana", więc słychać przejścia w poszczególnych części. Mimo to można usłyszeć co reprezentuje utwór. ;)

 

Refren jest niemalże identycznym z WatO Delaina ..

Widzę, że to nie tylko moje odczucie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie ja napisałem o Spikerze o.O :D

Rzeczywiście, to już nie pierwszy taki przypadek, w którym cytuję niewłaściwych autorów postów. Coś się chrzani z cytowaniem selektywnym (postbit_quote_fast.gif). :undecided:

Cytując dany post, często zamiast jego autora pojawia się nick osoby, która ostatnia napisała w wątku.

 

Tymczasem wracamy do tematu WT. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Mnie zaś się nie podoba. Spodziewałam się czegoś lepszego. Trochę nudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę monotonne, refren mi się podoba, więc mogą go sobie śpiewać ile razy im się chce :) Tylko, co poza tym? Jak na singiel - super, ale jeśli cała płyta będzie w takim stylu, to trochę gorzej. Przegraliśmy spodziewając się czegoś w stylu 'Enter'.

 

Ale Tarja ładnie brzmi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki Adrianie za wstawienie numeru w całości ,super kawałek ,Tarja jest w tym numerze zjawiskowa fajnie uzupełnia Sharon ,co do solo to jak by było trochę dłuższe to by było fajnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo mi sie wydaje, ale chyba wstep jest bardziej... Chóralny xD

Tak samo przejście intra jest łagodniejsze (jezeli ktos rozumie o co chodzi) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak samo przejście intra jest łagodniejsze (jezeli ktos rozumie o co chodzi) :D

 

Tak, bo poprzednie wersje były zlepkiem kilku zapowiedzi. Stąd brzmiały one jakby były klejone. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo, utwór dla mnie bomba!! Ciekawe, czy na trasie Tarja pojawi się na ekranie podczas grania paradise :D Tak zrobili z What Have You Done.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A więc posiadam całą epkę :P

I muszę stwierdzić, że jak dla mnie jest dobrze :)

To może coś napiszę:

- Paradise - utwór jak na singiel jest dobry. Refren wpada w ucho. Intro i spowolnienie w środku nadal lubię :D

Napewno jest lepszy od poprzednich singli (WHYD, Faster, Shot i Sinead)

- Let us Burn - naprawde fajny utwór. WT poszło w stronę rocka. Kogoś mogą denerwować wykrzyknięcia w Refrenie. Przed refrenem jest pewien moment, który bardzo przypomina mi twórczość Lany Del Rey, nie wiem czemu.. Mroczny nawet troche..

- Silver Moonlight - A ten utwór bardzo lubię. Nie będę spoilerował, ale pewna rzecz mnie w tej piosence zaskoczyła (refren) :D Zresztą przekonacie się po przesłuchaniu :P Głos Sharon nieco rockowy. Utwór przypomina mi Enter... :P Kobitka nawet śpiewa wysoko. Podoba mi się wstęp i zakończenie :)

- Dog Days - a to taka cięższa ballada. Podobają mi się wstawki bebnów w różnych częściach utworu. Ładny utwór :)

 

WT odszedł od dawnych klimatów, ale nie jest to płyta podobna do TU :) Wielki plus do Silver Moonlight

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasów wokalnej drapieżności Sharon rzadko słucham i Paradise mnie rozczarowuje. Zafunduję sobie jednak jeszcze całą epkę w głośnikach, z nadzieją że WT jeszcze do mnie trafia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś mógłby podrzucić strone, gdzie można przesłuchać całość? Bo nie chcę ściągać przedpremierowego pirata (moje własne niepisane zasady...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.