Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

To WT wydaje album i Tarja wystąpi to potwierdzone? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omg omg omg... Czekam na to! siedzę jak na szpilkach :D kiedyś mi się marzył duet Tarja + Sharon ♥

Jednak czasami marzenia się spełniają :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekać teraz na Tuomasa kompozycje z Sharon :)


Będzie z królową teledysk ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

WT z Tarją, nie spodziewałem się :). Myślę że teraz gdy Tarja jest artystką solowa to łatwiej im było ją zaprosić niż w czasach gdy była w Nightwish. Bo trochę przekleństwem muzyków WT podczas wielu wywiadów było porównywanie ich do NW.

 

Podobno także cała płyta wyjdzie ciut później, w okolicach stycznia 2014.

Share this post


Link to post
Share on other sites

omg omg omg podniecam się *.* Zapowiada się świetnie, to będzie epickie ♥ Nawet się tego nie spodziewałem, zresztą pewnie tak ja wszyscy, ogromne zaskoczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą dowiedziałam się z facebooka i uwierzyć nie mogę, że Tarja się zgodziła i znalazła czas. Będzie ciekawie *.*

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, takie dwa świetne głosy w jednej piosence! Może być bardzo ciekawie, nie mogę się doczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam na fejsie. Jak na piątek trzynastego to chyba najlepsza nowina w tym roku ♥ Nie mogę się doczekać ♥ ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[tutaj był zwiastun utworu, który wcześniej wstawił Marcin, a ja się nie zczaiłam xD ]

Jaram się jak pochodnia, nie wiem co ze sobą zrobić! To będzie cudowne, zapowiada się naprawdę kolejny hicior, od którego nie będe mogła się uwolnić przez całe życie!

Kocham je obie!

Chcę już całość!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawałem go już :P :)

Gaddemyt, jak mogłam to przeoczyć? o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałam się. Tarja jest jak Hiszpańska Inkwizycja! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piątek 13go, dla więkzości ludzi jest dniem pechowym, lecz dla mnie to samo pasmo szczęścia :)

Najpierw zakup biletu na Tarję w Lipsku bo euro staniało, potem super dzień w pracy, jeszcze teraz WT ogłasza super kawałek z Tarją, coś pięknego!!!

Teledysk kosmos, trochę nawiązuje do Linkin Park, utwór świetnie brzmi, chodź Królowa jest nieco przytłumiona. Już nie mogę się doczekać, aż EP wpadnie w moje łapska, muahahaha, moje pierwsze EP :P

Trzeba rezerwować kasiorę na nowy album i przyszłoroczny koncert 19.04 w Erfurcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja nie jest przytłumiona... ładnie zgrały te dwa cudowne głosiki. A że Tarja jest ociupinkę ciszej... no cóż, to w końcu piosenka WT , a nie Tarji ;D

 

Co do teledysku: podobają mi się takie post apokaliptyczne motywy, jestem okropnie ciekawa jak ten teledysk wypada w całości. No i oszalałam na scenie, kiedy dziewczyny śpiewają trzymając się za ręce. Znając WT to zapewne będą w tym klipie odgrywać rolę aniołów/ boginek/ elfów albo innych Matek Ziem ^^ And I love it ! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tarja nie jest przytłumiona... ładnie zgrały te dwa cudowne głosiki. A że Tarja jest ociupinkę ciszej... no cóż' date=' to w końcu piosenka WT , a nie Tarji ;D[/quote']

Myślę, że zwrotki będą z podziałem - jedną Tarja, drugą Sharon. Tak jest często z gościnnym udziałem. Zresztą wiecie, to tylko fragment, może w innym refrenie Tarja wychodzi na prowadzenie? ;)

 

Teledysk genialny - w końcu! WT, wg mnie, miało zawsze średnie klipy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, może i średnie klipy mieli, ale szczerze mówiąc podobały mi się chyba zawsze bardziej niż NW... Muzyka nie, tu NW wygrywa, chociaż WT też bardzo lubię ;)

 

Podobają mi się klipy do Angels, Memories, What Have You Done czy Utopia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klipy nie są złe, bywają gorsze :D Mnie zawsze jakoś się nie podobał teledysk do "Mother earth" i "Ice Queen". Poza tym klip do "Fire and ice" tak mnie zawiódł, że płakałam trzy dni xD

Teraz zapowiada się naprawdę świetny teledysk i jeszcze lepsza piosenka.

No już naprawdę nie mogę się doczekać! Już niedługo ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.