Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

http://www.empik.com/hydra-limited-edition-within-temptation,p1085169868,muzyka-p

 

Box zawiera:

 

Deluxe Album Mediabook / Ecolbook:

– incl. 100 page booklet

– 2 CDs (standard album + CD with 8 bonus tracks)

– double gatefold heavy weight vinyl

– instrumental CD in cardboard sleeve – only in this box!

– Songbook – only in this box!

– Guitar Pick – only in this box!

 

wow

wow

wow

*.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

254 zł WOW, taka cena, tyle gadżetów, wow, hydra wow.

Nie jestem pozytywnie nastawiony do tego albumu, także kupię zwykłą płytę za jakieś 40zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze wolę kupić THoE i TSF + milion gadżetów xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiem, że cena jest niezbyt zachęcająca, ale zawsze można sobie pomarzyć, że się coś takiego kupuje. xd

 

A btw to w Empiku mają dziwne ceny: dwie płyty (http://www.empik.com/mother-earth-the-silent-force-within-temptation,p1079782978,muzyka-p ) są tańsze niż jedna ( http://www.empik.com/mother-earth-within-temptation,262365,muzyka-p )

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie kwestia empiku, tylko dystrybutora. Box za te 250zł na pewno znajdzie swoich nabywców, wiem to z doświadczenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komentarz WT na temat "Hydry"

 

Ogólnie album ocenilibyśmy na 5(6)/10. Niezmiernie przypomina klimatem ich ostatnie nagrania podczas 'Q-Sessions'. Jedyne (zapowiadane) nawiązania do ich korzeni zauważyć można we fragmentach tekstów (słowa żywcem skopiowane z poprzednich wydawnictw) czy w postaci growlu Roberta na 'Silver Moonlight' oraz 'Tell Me Why' (baaardzo niewielka ilość). Teksty są na dużo niższym poziomie niż TU...

Według nas najlepsze utwory: 'Edge of the World' oraz 'Covered by Roses'. Na uwagę zasługuje również przypominająca nieco 'Utopię' ballada - 'Whole World Is Watching', rozpoczynająca się ciekawym połączeniem fragmentu na harmonijce ustnej, który płynnie przechodzi w partie smyczkowe : )

 

Najgorsza zaś (naszym zdaniem) kompozycja: 'And We Run' (głównie ze względu na niską wartość tekstu, w tym wspomniane 'motherfucking' z ust Xzibita, gdyż delikatne partie solowe Sharon są prześliczne)

Problemem nie jest rap, tylko połączenie go z bardzo delikatnym wstępem, który przypomina piękną i podniosłą balladę "" Głównym problemem tego utworu jest ogromne spłycenie początkowej magii tej piosenki poprzez partie Xzibita, które same w sobie są ciekawe, bo dodają dużo dynamizmu.

 

Album jest dość surowy w swoim brzmieniu, partie symfoniczne są ledwo zauważalne, a tak jak było wspomniane w jednej z recenzji, każda piosenka idealnie nadaje się na radiowy hit ""

Share this post


Link to post
Share on other sites

Within temptation sami tak się skomentowali? Zapowiada się tragedia, chyba że to forma marketingu "Powiedzmy, że album jest tragiczny, a ludzie kupią by to potwierdzić a w rzeczywistości umrą z zachwytu".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wpisalo sie ://

 

Within Temptation Polska :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, sam już nie wiem. Nic, tylko czekać do lutego. Dla mnie symfonia to źródło życia. "And we run" jest dla mnie skreślone od samego początku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przesłucham ten album ale utwór z Xzibitem będę omijać szerokim łukiem :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja powiem, że zrobię tak jak Scav :P Bo ten utwór mnie jakoś najbardziej ciekawi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja przesłucham jako pierwszy. ;___;

Ja też :D Strasznie ciekawa jestem, co im wyszło :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od deski do deski, niezależnie od tego czy odstraszyły mnie dema czy cokolwiek innego ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

No trochę tak. Dog Days jest dziwne, Silver Moonlight takie jakieś nie melodyjne... tylko Let us burn się dobrze zapowiada. Jestem też niezbyt pozytywnie nastawiona do duetu z X-zibitem (za którym przepada mój brat, więc on na pewno będzie zachwycony o.O ) no iogólnie tak...za mało utworów, a za dużo kombinowania się zapowiada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Z czego jak sie dowiedzialem 75 % growlu z SM usuneli, a w Dog Days zostala wyliczanka... Tekst z Xzibita tez prosi sie o pomste do nieba...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No więc sam widzisz ;p

Ale i tak przesłucham całość, dam im szansę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co wygłaszać takich teorii, dopóki nie posłuchamy płyty. Więc poczekajmy spokojnie do tego czasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wiesz. Na taka opinie sklada sie kilka rzeczy:

1) Wydanie Qmjuzik

2) Nowa plyta ma byc w tym klimacie (no sorry, ale nie trzeba byc geniuszem, zeby stwierdzic do czego nawiazuje plyta sluchajac jej :D )

3) Badziewne teksty ("I crossed every motherfucking thing" lub 1 2 3 4 w Dog Days)

4) Falszywe nadzieje dotyczace powrotu do korzenii

5) Usuniecie symfonii na Hydrze (wszystkie rzeczy dotyczace Hydry oparte sa na temat minirecenzji WT Polska)

6) Wizerunek sceniczny

 

Pewnie moglbym sie kolejnych rzeczy doczepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mimo wszystko poczekam, nie będę kierować się jakimiś recenzjami. Posłucham i sama ocenię. Mam nadzieję, że miło mnie zaskoczą ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.