Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

To ta piosenka już wyszła? Hmm, nie wiem, słucham jej od tygodnia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebisty klip i zajebisty utwór !! Ale czemu do diabła Sharon tak strasznie bełkoce? Nic nie rozumiem z tych utworów (poza Paradise), sam bełkot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WT tworzy teraz muzykę, która szybko wpada w ucho i szybko się nudzi. Podejrzewam, że te nowe utwory zostaną wkrótce zapomniane a fani z sentymentem będą słuchać tych bardziej ambitnych płyt.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od pewnego czasu zastanawia mnie jedna rzecz. W utworze "Forsaken" po 2 refrenie, w tle slychac kobiecy, szepczacy glos. Co ona mowi? Brzmi jak przysiega malzenska :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mając przerwę w nauce podczas bezsennej nocy słucham sobie kawałki sprzed The Unforgiving i jakoś takie WT bardziej brzmi jak WT. Teraz brzmią inaczej. Nie wiem, że gorzej, ale jakoś inaczej- mroczniej. Chętniej jednak wracam do memories/frozen niż do iron, czy in the middle of the night. Dangerous jakoś nagle przestało mnie pociągać, a w Paradise najczęściej przewijam do katowania strun głosowych Tarji i solówki gitarowej Ruuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie iż cała twórczość WT miała na celu jedynie zdobycie popularności a nie jako taką wartość artystyczną. Począwszy od debiutu wzorowanym na gothic metalu zrewolucjonizowanym przez Theatre of Tragedy, potem pójście torem wytyczonym przez Nightwish no i teraz TU i Hydra. Zespół nigdy nie próbował wymyślić coś nowego, swojego, oryginalnego, zawsze podążał za tym co jest akurat popularne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyżby WT stawał się żywą legendą;(

 

Oby nie, bo nie zasługują na to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez bardziej lubię WT z czasów ME, TSF i do końca życia będę uwazac te dwie plyty za mistrzostwo. Ich ostatnie plyty nie są szczytem ich możliwości ale przecież jeszcze za wcześnie zeby ich skreślać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby WT stawał się żywą legendą;(

 

Ale w jakim sensie legendą? Jakieś 2-3 zdania na temat jakim cudem sobie na to miano zasłużyli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie takim, że zmienili muzyczne oblicze na tyle że rozczarowywuje nas ich obecna twórczość i tęsknimy za choćby klimatem z ME czy TSF.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie takim, że zmienili muzyczne oblicze na tyle że rozczarowywuje nas ich obecna twórczość i tęsknimy za choćby klimatem z ME czy TSF.

 

Wiesz legenda muzyczna w ogólnej formie dotyczy zespołów/ artystów , którzy czegoś dużego w muzyce dokonali, co jest niedościgłym wzorem dla innych lub coś co inni naśladują i myślałem że w tą stronę zmierzasz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ale WT wcale się nie pogorszyło... Przynajmniej w moim odczuciu... Bardzo lubię Enter, ale utwory z Hydry również mi się podobają...

Share this post


Link to post
Share on other sites

WT lubię posłuchać, zarówno starsze kawałki jak i te nowe, The Unforgiving nie było dla mnie złą płyta.

Ale to nie jest ten rodzaj muzyki, nad którym trzeba się rozpływać,szukać w niej wielkich artystycznych walorów (jak to robię z NW, zarówno tekstami jak i muzyką ;)).

W komórce wrzuciłam ich w folder "Energize me" razem z Aviciim i hiszpańskimi rytmami, a NW ma zaszczytne miejsce w "Inspire me".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne foldery, Sami xD Ja u siebie mam kolejno: "Nightwish", "Within Temptation", "Rock różności", "Symfoniczne różności", "Cały inny szit" XDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Whole World Is Watching' z udziałem Piotra Roguckiego z zespołu COMA zadebiutowało dzisiaj na antenie Radiowej Trójki! Ta wersja utworu będzie dostępna wyłącznie na polskiej edycji 'Hydry'.

 

Takie coś dzisiaj znalazłam na stronie polskiego fanklubu WT. Gdzieś w internetach można przesłuchać ten kawałek? Szukałam na YT, ale tam susza. A jestem ciekawa jak się spisał pan R. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, ciekawa wiadomość. Też chętnie posłucham, więc jak ktoś się do tego dokopie, to proszę podzielić się linkiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może po prostu poczekajmy do 28.01 i dajmy ekipie z Holandii zarobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyczuwam nowy hit WT. Zapowiada się naprawdę całkiem ok, Rogucki fajnie brzmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dokładnie, chyba lepsze od wypuszczonych dotychczas piosenek z Hydry (wnioskuję tak po tym fragmencie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję tu nawiązanie do Utopii, my pokochamy bo ktoś tam z polskiego zespołu zaśpiewał, a świat znienawidzi bo jak wspomniałem, trąci Utopią, która mocno dzieli fanów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po milionowym przesychaniu tej piosenki Korna z raperem Ice Cube jestem coraz bardziej przekonany do duetu z Xzibitem może, to być coś na prawdę dobrego. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czuję tu nawiązanie do Utopii, my pokochamy bo ktoś tam z polskiego zespołu zaśpiewał, a świat znienawidzi bo jak wspomniałem, trąci Utopią, która mocno dzieli fanów.

 

Utopia to jedna z pierwszych piosenek WT, które poznałam i bardzo ją lubię. Jak będzie coś podobnego w dodatku z polakiem to będę zadowolona ^^.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.