Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Guest Simo

QMusic to całkiem dobre covery popowych piosenek, osobiście bardzo lubię wykonania WT.

 

Co do Hydry... Mnie dema się podobają i czekam na pełne wersje tych piosenek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Eee... Czy tylko ja mam wrażenie, że w tym refrenie się zdecydowanie za dużo dzieje?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie jest ok. Lubię, kiedy w utworze jest dużo różnych rzeczy. Faktycznie, przeładowany refren trochę się rzuca w oczy na początku, ale potem jest całkiem przyjemnie. Czekam na Hydrę, chociaż to takie nienaturalne, że wydają nowy album... Dopiero co był stary, a oni już z nowym wyskakują... Chociaż może to NW nas przyzwyczaiło do 5 lat oczekiwania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utwór nie zapowiada się źle, ale i tak jakoś mnie odstrasza ten przepych w refrenie... no, może inaczej to będzie kiedy dostaniemy całą pisoenkę w lepszej jakości... mam taką nadzieję, bo jak na razie to średnio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W necie krazy calosc w swietnej jakosci.

 

Pozniej jest juz lepiej. Zwrotki sa fajne. Motyw z intro powiela sie przez caly utwor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten kawałek według mnie jest bardzo chaotyczny nie fajnie się słucha szczególnie początku dziś mnie tym siostra torturowała i po 1000 przesłuchaniu słaby kawałek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostalam całość od Dava i stwierdzam, że tylko się tak słabo zapowiada. Całość jest całkiem całkiem :D Ktoś chce? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A możesz podesłać siostrze ściągnę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

I ja poproszę :) e-mail - exca-libur@wp.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na najnowszej płycie WT, na edycjach wydawanych w Polsce wystąpi wystąpi wokalista Comy.

Wypowiedź Sharon: When we wrote ‘Whole World Is Watching’ we knew the song needed a strong male vocalist to complete it. The powerful but still emotional voice of Piotr Rogucki matched perfectly with the track and we’re very happy with the result.

 

O co chodzi? najpierw Therion, teraz WT :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rogucki jaki światowy, omnom ♥ Sława mocno.

 

EDIT: Oswoiłam sie z Dangerous w wersji HD i stwierdzam zajebistość tego utworu ♥

Cofam wszystko co pisałam o przeładowanym refrenie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi także podoba się ten utwór, zwłaszcza na moich słuchawkach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę się odczepić od Dangerous. Paradise trochę mnie rozczarowało, bo miałam duże oczekiwania, jak na duet z Tarją. A Dangerous jest bardzo przyjemne :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiada się utwór, który będzie moim ulubionym zaraz po Paradise. Mowa tu o Dangerous. A tego gościa, jak i zespołu Coma nawet nie znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepiękna jest ♥ Nie moge sie doczekać teledysku ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie ostatnio Within Temptation tylko rozczarowuje. Ja rozumiem, że aby zespół mógł się rozwijać trzeba co jakiś czas wprowadzać nowe elementy, eksperymentować z gatunkami, czy coś, ale takie eksperymenty i zmiany powinno się wprowadzać ostrożnie, a WT wprowadza je jakoś gwałtownie i jakoś nie potrafię polubić ich nowego stylu. Moje uszy odczuły znaczące "spłycenie" w tej muzyce od genialnych czasów The Silent Force; nie czuję już tego, co słyszę (muzyki nie słucha się tylko uszami, ale też jakimś instynktem, czuciem, a, choć uszy słyszą, czucie jest zimne). To moja prywatna opinia i można się z nią kłócić i nie zgadzać, a ja jej nie zmienię. Jakoś powoli tracę nadzieję, że coś nowego od nich mnie jeszcze porwie.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest, mam takie same odczucia co do Linkin Park, które po "Minutes to midnight" się dla mnie skończyło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi właśnie poboba się ich eksperymentowanie choć racja zmienili swój styl muzyki, ale jak dla mnie dość pozytywnie. Trzeba kombinować zmieniać granie jednego stylu wykańcza kończą się pomysły, a i muzycy chcą zmienić swoje brzmienie inny styl grania gitar i perkusji, żeby nie wkradł się potas do utworów.

Dla mnie to plus. Choć nie powiem że ich wcześniejsze płyty a zwłaszcza pierwsza "Enter" i trzeci album "The Silent Force"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Teledysk do Dangerous:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy spodziewałam sie czegoś lepszego. Fragmenty z Sharon i zespołem super, fajny pomysł z tymi skoczkami (jakoś tam na nich mówią, latające wiewiórki czy coś xDDD) ale Howard taki jakiś nieobecny w ogóle nie pasuje... pewnie nie mogli go nagrać razem z zespołem... szkoda. Fragmenty z nim wszystko psują xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.