Jump to content
Jillian

Within Temptation

Recommended Posts

Silver moonlight z Effenaar :D Czekam na nagranie z Paradise.

 

[video=youtube]

 

Sharon krzycz głośniej!

 

Jasne, GŁOŚNIEJ!

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe utwory WT, demówki, lepszych chyba nie będzie :)

 

[video=youtube]

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Silver moonlight z Effenaar :D Czekam na nagranie z Paradise.

 

[video=youtube]

 

Sharon krzycz głośniej!

 

Jasne, GŁOŚNIEJ!

[video=youtube]

 

Serio nie słyszysz/widzisz różnicy pomiędzy wyciąganiem dźwięków ponad swój rejestr głosowy/możliwości który po prostu rani uszy, a śpiewanie na miarę swoich możliwości co może się podobać/lub nie kwestia gustu?

 

Właściwy przykład byłby tu:

[video=youtube]

 

Żeby offtopa nie było, setlista cienka. Powtórka z TU Tour z tą różnicą że zamiast większości utworów z Tu, tutaj mamy z nowej płyty. Żadnych urozmaiceń, powrotu do korzeni , granie tego samego coveru, szkoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam sobie Gale boksu z Niemiec w sobotę ,walka wieczoru i na co się nadziewam ,gdy wchodził do ringu Juergen Braehmer ,na żywo wystąpiło Within Temptation ,a grali numer ten w duecie z Piotrem Roguckim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja powiem, że album Hydra mnie trochę zaskoczył, nie spodziewałem się, że się mi tak spodoba. Próbki na stronie zespołu nie były tak obiecujące. Ale powiem, ten album to kolejna odmienność w twórczości zespołu. Bardzo się różni od reszty, za to wiadomo czyj to album. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy klip nawet lepszy od tego z Roguckim. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie wiem, ja jakiś taki wybredny jestem ... Nowe Lyric Video Epiki mi się nie podoba, podobnie And We Run WT... Jakoś tak mnie trochę drażni to fantastyczne tło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mi się ten teledysk nie podoba. Ale jak na niego nie patrzę, to słyszę taką fajną piosenkę ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś tak mnie trochę drażni to fantastyczne tło...

 

Tło tutaj akurat bardzo mi się podoba, zarówno piosenkę i teledysk oceniam bardzo na plus. Prosty przekaz, całkiem ok zrobione, czego tu się czepiać? No, może paru rzeczy, na przykład synchronizacja ust Sharon jest dość... słaba i to w paru miejscach.

 

Najgorsze, co mogło się trafić zespołom metalowym, to kręcenie teledysków. Jeszcze nie widziałam dobrze zrealizowanego teledysku zespołu metalowego. No nie i już. Może mało widziałam, nie wiem. Ten tutaj jest zrobiony całkiem fajnie, nie powoduje odruchu 'przełączam kartę, bo piosenka fajna, ale na teledysk nie mogę patrzeć" ;)

 

A Living on Fire to przegrana, tyle w temacie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno większość z was widziała już to zdjęcie ,jestem ciekaw co o nim myślicie ?

10544781_711167085585167_3402648349625006213_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi sie podoba. Jest takie...poetyckie, Hamletowskie. I nie - nagosc wg mnie nie rzuca sie tak w oczy i nie jest to bulwersujace dla mnie, jezeli o to chodzi. Klimatyczne, nieco kojarzy mi sie z Enterem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mało kto wie, że przed Within Temptation istniała grupa Voyage. W jej skład wchodzili późniejsi członkowie WT:

 

Martijn Spierenburg - instrumenty klawiszowe, perkusja

Jeroen van Veen - gitara basowa

Michiel Papenhove - gitara

Carmen v/d Ploeg - śpiew

Patrick Harreman - śpiew, gitara

Sharon den Adel - śpiew

 

Jedynym albumem jaki nagrali była płyta "Embrace" z 1996 roku. Miałem możliwość przesłuchania jej dzisiejszego poranka, dzięki YouTube, na którym jest dopiero 10 dni :D

 

A oto linkacz:

 

Jakie opinie? Umiecie wyczuć klimat WT czy jest to dla was inna bajka? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wg mnie wydawanie albumu koncertowego pół roku po albumie studyjnym jest jedynie chęcią zarobienia jeszcze więcej na tym samym materiale ;) Dla porównania, Lacrimosa wydała album koncertowy przedwczoraj. Ich ostatni album studyjny jest z 2012 roku. Epica wydała Retrospect półtora roku po Requiem For The Indifferent.

Hydra Live, przynajmniej wg mnie, nie przyniesie wielkich zarobków, ale no zobaczymy... Mogli przeznaczyć więcej pieniędzy na Elements, żeby mogli właśnie to wydać, ale no niestety, chcieli oszczędzić i masa wpadek się pojawiła podczas koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sharąą o nowym albumie WT:

 

 

To, że nas zaskoczą to oczywiste. :D Nie wiem czemu, ale obawiam się, że tym wzmocnieniem brzmienia będzie techno-bit w tle. Kto wie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi w WT brakuje starego epickiego klimatu z Czarnej Symfonii. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie Hydra zaskoczyła raczej pozytywnie. Może nie było wielkiego BUM, ale było całkiem przyjemnie i inaczej. Dlatego z niecierpliwością czekam na nowy materiał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że z początku podchodziłem do nowego WT sceptycznie, ale... Teraz mogę bezkompromisowo przepchnąć niektóre kawałki zespołów, których słucham na imprezy ze znajomymi, którzy nie przepadają za moimi klimatami. ;) Tym bardziej, ze WT jest naprawdę skoczne i mocno wpada w ucho.

 

Właśnie dorwałem niusa na Facebooku. WT wystąpi na przyszłorocznym przystanku Woodstock !!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna wiadomość, bo dla odmiany planuję pojechać w końcu na Przystanek W. Fajnie będzie tam posłuchać WT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś WT mi nie pasuję do przystanku Woodstock. Jak słyszę przystanek Woodstock to moje skojarzenie zespoły reggae i rockowe, ale metal symfoniczny tam nie pasuję. Oczywiście, to jest moje zdanie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super wiadomość, ale również popieram zdanie Aresa. Tak trochę mnie dziwi, że metal symfoniczny przy rocku i reggae. A, nie zapomnijmy, że również Black Label Society będzie ;) (Jeśli ktoś oczywiście słucha)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Woodstocku grają przeróżne zespoły, nie tylko z gatunku reggae czy rocka. Byłem tam na koncertach Prodigy, Sabatonu czy Helloween. Także WT pasuje jak najbardziej. :) Przy okazji warto wspomnieć, że jakiś czas temu przeprowadzaliśmy wywiad z Epiką i zapytaliśmy zespół, czy chcieliby wystąpić na Woodstocku. Oto ich odpowiedź:

 

10. Każdego roku w Polsce organizowany jest największy festiwal w Europie – Woodstock – na którym pojawia się więcej niż 500 tys. fanów z całego świata. Czy planujecie, albo chcielibyście zagrać tutaj koncert?

 

Ariën: Z pewnością chcielibyśmy tam zagrać!!! Niestety nie mamy planów odnośnie wystąpienia na tym festiwalu, ale jeśli moglibyśmy zagrać na scenie Woodstocku to byłoby wspaniale!

 

Mark: To zależy również od organizatorów. Jeśli chcieliby nas to z pewnością znajdziemy porozumienie z nimi i tam zagramy. Brzmi to niesamowicie :)!

 

Co byście powiedzieli na takich dwóch headlinerów? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.