Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Dokładnie :(


Ładnie tu ale trzeba ruszać w drogę do pracy :( :) jak będę miał czas jakieś fotki wam wstawię :) Ale raczej nie dziś

Share this post


Link to post
Share on other sites

600 nie przeczytanych postów. Wow dużo zaległości bede miał w Polsce :) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafikuję, noc to najlepsza pora. Nic mnie nie rozprasza, nikt nie przeszkadza. Wtedy najlepiej mi się pracuje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja cierpiałam, albowiem otoczenie nie dawało mi spać. Jako skowronek bardzo cierpię nie mogąc zasnąć w okolicach dziesiątej wieczorem, a rano (między 5 a 6 najczęściej) i tak się budzę ;/

Chciałabym więc napisać: śpię, ale no niestety. Śpi tylko mój intelekt :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, ale mam stresa... Jutro egzamin (ostatni) a ja nawet nie zajrzałam do podręcznika, ni pytań z lat ubiegłych...

 

A poza tym odkryłam że TT leżąc w wannie w staaarym teledysku "Sleeping sun" wygląda jak dawna Chylińska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że od zawsze baaardzo lubiłam (i lubię) Chylińską, to tylko kolejny punkt dla TT :P


Aha, no to powodzenia na egzaminie! Trzymam kciuki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie śmiejmy się z poważnych spraw...

 

A tak na serio - CO?! xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdemu kto tak twierdzi polecam Carpentera i DttW. Zresztą czasem po prostu lepiej nie dyskutować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija, czy info nie powinno wylądować w wątku o Tuo? Albo otworzyć nowy traktujący o jego projekcie?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby w temacie "Pogadalnia" może być masło, mydło i powidło, ale istotnie, żeby uniknąć zbędnego bałaganu, zaraz info wyląduje tam gdzie powinno, czyli w temacie o Tuomasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stworzyłem Pogadalnie po to by nie robić offtopu w ważnych tematach np takie jak moje xD , i żeby lepiej się poznać. Ale fakt zbędny offtop jest zbędny np: pije piwo, idę na zakupy

A tak apropo to Warszawa Grodzisk Maz jest piękny od 2 dni w domu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ale zaraz - czy Pogadalnia nie miała być szałtem? Tam był tak bezsensowny spam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno nie widziałem tu takiego tłumu. Źle - nigdy nie widziałem :) ale to dobrze! Jakiś ruch generowany jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy więcej pączków z dżemem! Cały dzień szukam pączków z budyniem, a jak w końcu znalazłam to jakiś buc przede mną wykupił ostatnie dziesięć! Jednego mi nawet osioł nie zostawił!Zwątpiłam w ludzką dobroć! :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej ktoś też lubi pączki z budyniem ! Z advocatem i nutellą też są niezłe :)

Ale tych ze sklepu w dodatku z "tradycyjną" różaną konfiturą nie tknę.

BTW. Skończyłam sesję 2:0 dla Kasi !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW. Skończyłam sesję 2:0 dla Kasi !

 

Gratuluję, teraz trzeba to opić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.