Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Jak byłam bardzo małą dziewczynką bardzo chciałam pójść do wojska. Jak dorastałam i poznałam "sekrety" służby odechciało mi się. Wtedy swoje ekstremalne fascynacje skierowałam na lotnictwo:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Malarz na wybrzeżu

wyobraził sobie

cały świat zawarty

na dłoni

wewnątrz płatka śniegu

Lenistwo i to tłumaczenie (w sumie dosłowne, ale nigdy nie zwróciłam uwagi na ten frag.) spowodowały powstanie tego:

68907138.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maggie, zależy w jakim stadium?

Z moje strony sprawdzone: 2 polopiryny S na noc, sok z 2 cytryn do picia 2 razy dziennie, tabletki do ssania podiałowo- tymiankowe i ew. syrop pini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje stadium, to stadium zombie, niby żyję, ale tak właściwie to nie.

Sok z 2 cytryn ? Masz na myśli na raz ? Ostro. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Maggie, na ostro, możesz dodać miodu, soku, (soli jak lubisz?) raczej nie cukru- na zdrowie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dziękuję :D . Czas na nowe smakowe doznania ; ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż... Chyba jednak jestem za młoda na takie radykalne sposoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wódka ogólnie działa antyseptycznie, rozgrzewająco i w dużym stopniu przeciwzapalnie:) Popieram:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja odkąd pamiętam taki sposób stosuje odkąd mi go babcia pokazała notabene byłem wtedy w podstawówce ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to pozwalam działać organizmowi :), jak masz coś stosować to naturalnie soczek, miodek, jak interesuje cie taka opcja, ale chyba się spóźniłem.

A tak po za tym co tu taka cisza od kilku godzin, a wszyscy tylko się "gapią" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U nas wódka+miód+sok z cytryny. :P

 

P.S. Dlaczego nie mogę wysłać jednej wiadomości po drugiej, tylko muszę czekać :<?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twórca oprogramowania forum zamarzyło się żeby było spokojniej dzięki temu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wbudowane zabezpieczenie antyspamowe, na wypadek gdyby jakieś boty spamujące postanowiły się u nas pojawić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

VIDIJO KILD DE REJDIJO STAR! Nudzi mi się. Siedzę w samochodzie i czekam na mamę - aż skończy pracę. Jezu jak gorąco! Przez myśl mi przeszło nawet włączenie klimatyzacji :D ale trzeba naładować... Nie wiem po co brałem tą kurtkę. Za gorąco!

Share this post


Link to post
Share on other sites

taa, a na zewnątrz niby słoneczko, niby cieplutko, a jak wiatr zawieje to taki zimny, że aż zmrozić potrafi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
tą kurtkę

"Tę kurtkę"! Mam cię :D

 

Aktualnie siedzę z otwartym oknem i na krótki rękaw. Jest gorąco choć wiatr dość chłodny... Wiosno, przybywajbo aż się żyć chce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :) Powrót z wojaży trasy koncertowej sabaton :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, mam taki nieśmiały pomysł... ta myśl pojawiła się w mojej głowie podczas czytania wątku o Tuomasie, kiedy padła propozycja pojechania "do drugiego pana Holopainena". Może by tak zorganizować coś takiego we wakacje? Taki wspólny wyjazd forumowiczów. Zrobić składkę, zgadać termin... wiem, że to jest dość odważny pomysł, ale w sumie większość tutaj jest pełnoletnia (oprócz mnie oczywiście) więc... co o tym myślicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale wykonanie gorsze. Finlandia jest cholernie daleko ( no to zależy od punktu widzenia ) i podróż też kosztuje. By zastać Toumasa czy kogokolwiek też trzeba się dogadać z wszystkimi. W sumie znajomość języka fińskiego też by się przydała. Kilka przeszkód jest. Co więcej, forum jest dość młode i nie wszyscy się tak dobrze znają by od razu wyjeżdżać do Finlandii ( skąd mam wiedzieć, że nie jesteście pedofilami? :P ) .

Ale ja, jako niepełnoletnia i tak bym pewnie nie pojechała, więc to tylko takie tam moje zdanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym się na takie coś nie pisała. po pierwsze koszta. po drugie czas. po trzecie to aż taką wielką "fanką" nie jestem żeby jechać tyle kilometrów żeby spotkać się z kimś :P

jeżeli chodzi o język to myślę, że to nie jest przeszkoda. w Finlandii angielski raczej większość osób ogarnia. a na pewno więcej procent społeczeństwa niż w pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomysł jest świetny. :) Już od dłuższego czasu kombinuję jak go zrealizować, ponieważ jednym z moich marzeń jest dotarcie na tę magiczną wyspę w Kitee gdzie powstał Nightwish. Jeśli byłoby nas więcej to jeszcze lepiej! :)

 

By zastać Toumasa czy kogokolwiek też trzeba się dogadać z wszystkimi. W sumie znajomość języka fińskiego też by się przydała. Kilka przeszkód jest.

Druga sprawa - nie mamy pewności, że zostaniemy przyjęci. :) Ale nie dowiemy się jak nie spróbujemy, hehe :D

Co do bariery językowej... angielski albo na migi. :)

 

Co więcej' date=' forum jest dość młode i nie wszyscy się tak dobrze znają by od razu wyjeżdżać do Finlandii ( skąd mam wiedzieć, że nie jesteście pedofilami? :P ) .[/quote']

To zrozumiałe, ale jeśli chodzi o nawias to nigdzie nie masz takiej pewności - niezależnie od stażu forum. :D

 

Ja tam się zapatruję na taki pomysł. :) Jeśli udałoby się coś taniego załatwić i rozplanować tam 2-3 dni to byłoby super. Do odważnych świat należy (patrz podpis Invidii).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.