Jump to content

margoQ

Members
 • Content Count

  719
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

margoQ last won the day on April 4 2013

margoQ had the most liked content!

Community Reputation

88 Excellent

About margoQ

 • Rank
  Killing Muppet
 • Birthday February 16

Personal Information

 • Płeć
  inna
 • Skąd
  Wawa/Łomża

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Kapitan Blood" Sabatiniego
 2. margoQ

  Narzekamy

  Ja też łączę się do grupowego wsparcia. Bardzo niedawno straciłam Mamę i wiem, co to znaczy stracić kogoś bliskiego...
 3. margoQ

  Zapodaj nutę

  [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_n2t7on6MR8
 4. margoQ

  The Doors

  I niepotrzebnie. Metalowy klimat nie pasuje do psychodelicznego a tu również erotycznego nastroju stworzonego przez Jim'a ♥ Takiej piosenki nie powinno się wulgaryzować.
 5. U mnie aktualnie płytowe pewniaki. Przyznaję, że z wiekiem zrobiłam się asekurancka a poziom utworów nowych, które mniejszym lub większym przypadkiem słyszę, wołają o pomstę do nieba. W 99,9 % przypadków. Teraz L'ame Immortelle "Stumme Schreie". Przez nich, a może... dzięki nim? zaczęłam się w końcu uczyć znienawidzonego niemieckiego.
 6. margoQ

  Instagram

  Nie używam. Może na razie, może na święte nigdy.
 7. Dołączam do życzeń!!! Najlepszego!
 8. O Matko i Córko! Tak rzadko tu zaglądam (najczęściej jest na fb tylko, bo tylko to mój tel obsługuje jako tako ;/) a tu taka niespodzianka!!! Bardzo Wam wszystkim dziękuję! :D
 9. 3:40 coś tam... Tak się dużo mówiło o wpadkach językowych Tarji, ale Floor też nie jest od nich wolna, szczególnie gdy coś "siedzi" w ramionach ;o) (Nie jestem za dobra w angielskim i w tłumaczeniach, ogarniam bardziej intuicyjnie, ale błąd słychać dosyć wyraźnie, nawet jak na moje laickie ucho;)).
 10. Mam znajomych w Poznaniu, którzy brali udział w takich rzeczach. Szczególnie kategorie tkacko- rzeźbiarskie były ich udziałem.
 11. margoQ

  Wakacje 2013

  Świetnie, jeszcze rtg płuc wyszedł mi kijowo :/ Teraz to już tylko pozostaje się zdać na los :'(
 12. margoQ

  Wakacje 2013

  Nic, dostałam propozycję pracy i robię badania wstępne ;) Tylko, że ja mam problemy z krwią od wielu lat - bardzo niski poziom białych krwinek (tendencja "skacząca" ;)) i boję się, jak tym razem wyjdą i czy dostanę pozwolenie na pracę...
 13. margoQ

  Wakacje 2013

  Wróciłam. Zewsząd, gdzie mnie nogi (i koła) woziły w tegoroczne wakacje... Ehh... Teraz tylko badania i... Tak czy inaczej: wrzesień.
 14. margoQ

  Zajęty!...

  Ja ostatnio dzień w dzień zostaję porwana na Mazury, więc net tylko wieczorem. W pt jadę znowu do Wawy, do rodziców, a od pon do czw mamy zamiar odwiedzić rodzinę w Gdyni (kiedy to ja ostatnio byłam nad morzem...?) a potem znów do Wawy. Może od niedzieli 18.08 będę lepiej uchwytna... Bawcie się dobrze wszyscy leniuchujący!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.