Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Język fiński? Na UW rzucili filologię fińską - i powiem wam, że jestem w kropce xD Taka odskocznia od tematu. No. To macie jeszcze Ronę z głosem, którego nie potrafię określić. Największe jęczenie na Eurowizji! Tak od 2:10 :) Enjoy.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej możne gestykulować, tylko nie zamaszyście :D

Tak serio to może troszkę za wcześnie na takie pomysły, choć mogę się mylić.

A no pogoda dala mi popalić, nie wziąłem kurtki i zimno mi było, mimo słonecznego dnia.

Jeszcze dziś zarobiłem pierwszy mandacik, za chodzenie po złej stronie, idę sobie z kumplem, zatrzymuje się coś, myślę podwózka, pytają o drogę. Pytają gdzie idziemy, mówi jeden mniejsza o to. Patrze za jedną szybą były niebieskie światełka, przyglądam się, policja :D

Przynajmniej tyle, że zachowali się w porządku, żadnego cynizmu czy coś, na spokojnie kulturka. Kumpel zapytał czy może być upomnienie, od razu pytają czy przyjmujemy mandat. 19 lat bez mandatu :D no i lipa.

Zastanawiam się jak to jest w mieście, wszyscy w każdą stronę z każdej strony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post: #247Wczoraj 19:59 RE: Pogadalnia

Hej, mam taki nieśmiały pomysł... ta myśl pojawiła się w mojej głowie podczas czytania wątku o Tuomasie, kiedy padła propozycja pojechania "do drugiego pana Holopainena". Może by tak zorganizować coś takiego we wakacje? Taki wspólny wyjazd forumowiczów. Zrobić składkę, zgadać termin... wiem, że to jest dość odważny pomysł, ale w sumie większość tutaj jest pełnoletnia (oprócz mnie oczywiście) więc... co o tym myślicie?

Myślę, że lepiej byłoby się zobaczyć "na swoim gruncie", czyli gdzieś tutaj zorganizować jakiś zlot jeśli już, a potem myśleć o takim wyjeździe. Wydaje mi się, że jak się poznamy będzie większa szansa, że zbierze się grupa chętnych osób na taki wyjazd.

 

Największe jęczenie na Eurowizji! Tak od 2:10 Enjoy.

Przez chwilę się przestraszyłam, bo myślałam, że to tegoroczna edycja już, staram się to śledzić jako tako.

/* sentymen */ :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że lepiej byłoby się zobaczyć "na swoim gruncie", czyli gdzieś tutaj zorganizować jakiś zlot jeśli już, a potem myśleć o takim wyjeździe. Wydaje mi się, że jak się poznamy będzie większa szansa, że zbierze się grupa chętnych osób na taki wyjazd.

 

 

to moim zdaniem bardzo rozsądne :) lepiej najpierw choć jeden zlot forumowiczów zrobić zanim się zabierzecie za większe przedsięwzięcie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka wyprawa to są duże koszta i czas też pochłonie. Spokojnie tydzień należy założyć na wycieczkę- nie dysponuje takim wolnym:( Ale kombinujcie i jedzcie. Duchem byłabym z Wami:)

Myślę, że na początek dobry byłby wspólny wypad gdzieś nad jeziorko: grill, ognisko, gitara, muzyka NW- rozważaliśmy ten pomysł z Adrianem. Jak uważacie?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że mi też wakacji zabraknie ( lipiec = praktyki, wrzesień= sesja poprawkowa, pół sierpnia = wakacje z rodzinką, a chciałabym jeszcze poodwiedzać znajomych :P ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meh, cudów nie ma, wątpię żeby znalazł się jakiś termin, który pasowałby wszystkim. Zawsze można spróbować umówić się na jakiś weekend na początek, żeby zdecydowana większość mogła go wygospodarować w swoim kalendarzyku.

 

Też mam praktyki w lipcu, mam też wyjazdy potem, a potem sesję poprawkową, ale myślę, że nie ma sensu się tak od razu przekreślać, jeśli zdanie większości będzie między lipcem/sierpniem, to mogę spróbować.

Bo w końcu Kaktuska, weekendy podczas praktyk są wolne :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też mam praktyki w lipcu, mam też wyjazdy potem, a potem sesję poprawkową, ale myślę, że nie ma sensu się tak od razu przekreślać, jeśli zdanie większości będzie między lipcem/sierpniem, to mogę spróbować.

Bo w końcu Kaktuska, weekendy podczas praktyk są wolne

Chodziło mi o Finlandie, nie o zlot. Na złot jestem chętna o ile będzie w sobotę (lekarz musi być trzeźwy i wyspany, nawet jeżeli jeszcze nie jest do końca lekarzem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqua - ja się zamieniam w fana tylko na kilka majowych dni. Suus było rok temu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie odkryłem że pośród moich zasobów NW muzyki posiadam nagranie/teledysk do piosenki Sacrament of Wilderness ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdybyśmy się mieli spotkać, to gdzie? Ponieważ nie mieszkamy wszyscy w jednym miejscu, to ciężko nam będzie znaleźć jakieś wspólne miasto. Ja mogę dojechać max. do Krakowa, nie dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie się wydaje, że Łódź byłaby najlepszym miastem na spotkanie, ponieważ jest mniej więcej na środku Polski :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z góry odpadam z przyczyn rozmaitych, również dlatego, ze mieszkając tam, gdzie wrony zawracają, wszędzie mam daleko :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie odkryłem że pośród moich zasobów NW muzyki posiadam nagranie/teledysk do piosenki Sacrament of Wilderness ;-)

O dziwo niedawno odkryłem, że takowy w ogóle istnieje! :D Człowiek to się jednak życie całe uczy. :)

 

A gdybyśmy się mieli spotkać' date=' to gdzie? Ponieważ nie mieszkamy wszyscy w jednym miejscu, to ciężko nam będzie znaleźć jakieś wspólne miasto. Ja mogę dojechać max. do Krakowa, nie dalej. [/quote']

Kraków byłby dobrą opcją... Tym bardziej, że to tak piękne miasto a mnie jara sztuka, co tu kryć. :D Ewentualnie można też jakieś lokalne meetingi na kawkę lub "kawkę" zorganizować. :)

 

Mnie się wydaje' date=' że Łódź byłaby najlepszym miastem na spotkanie, ponieważ jest mniej więcej na środku Polski :P [/quote']

Do Łodzi z Poznania mam jakieś 205 klocków, z Oświęcimia będzie to ok 193km. Mniej więcej równo. Zawsze lepiej się z kimś zgadać i jechać - szybciej mija podróż i prawdopodobieństwo zgubienia się maleje*. :D

 

* - W moim przypadku ta wartość jest stała, co nie Kaktuska? :D

 

Ja z góry odpadam z przyczyn rozmaitych' date=' również dlatego, ze mieszkając tam, gdzie wrony zawracają, wszędzie mam daleko :P[/quote']

No Margoś, nie pitol żeś piękna tylko walizeczka i do PKSu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Adrianie, więc ja się doczepię wtedy do Ciebie :D Ja się potrafię zgubić wszędzie i zawsze, także ... :D Chyba każdy ma lepszą orientację ode mnie :D Tzn w końcu wyląduję tam, gdzie chciałem, ale nadrabiam drogę 10x (co jest dobre dla mojego zakochania w spacerowaniu :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja z góry odpadam z przyczyn rozmaitych' date=' również dlatego, ze mieszkając tam, gdzie wrony zawracają, wszędzie mam daleko :P[/quote']

No Margoś, nie pitol żeś piękna tylko walizeczka i do PKSu. :D

 

To, że moja uroda mogłaby Was porazić to akurat zupełnie inna inszość, ja tu o urodzie w kilometrach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wiecie, do Łodzi tatuś mnie nie zawiezie, bo to więcej niż godzina jazdy, a nie wiem czy pociągiem mnie rodzice puszczą samą, chyba że ktoś się do mnie doczepi wtedy są realne szanse że dojade :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego jak zbiorą się chętni, a myślę że po maju można taki wątek otworzyć, albo już teraz- jak chcecie?:) Znajdziemy jakiś najbliższy każdemu punkcik w Polsce, tak żeby i Pomorzanom i tym z gór było w miarę blisko. Zdecydowanie jestem za plenerem np.jezioro, ale większością zdecydujemy gdzie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Myślę, że można by o tym zacząć już powoli myśleć :) Osobiście uważam, że najlepszym terminem były by wakacje (osobom uczącym się jeszcze pozwoli to na przyjazd :P), bo będzie to wymówka wyjazdu wakacyjnego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba każdy ma lepszą orientację ode mnie :D

Taaaak? Okej...

 

challenge%2Baccepted.png

 

:D

Dlatego jak zbiorą się chętni' date=' a myślę że po maju można taki wątek otworzyć, albo już teraz- jak chcecie?:) [/quote']

Pogadać o tym już można, bo tu w Pogadalni zaraz zniknie za 10 stronami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo
Chyba każdy ma lepszą orientację ode mnie :D

Taaaak? Okej...

 

challenge%2Baccepted.png

 

:D

 

Czyli rozumiem, że w środę się gubimy ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że przerywam gubienie się (ja też postaram się zrobić wszystko w mojej mocy, żeby jakimś cudem się nie zgubić) ale wątek to bardzo dobry pomysł, i szczerze powiedziawszy można by go założyć już zaraz, bo wakacje na konkretny termin przydało by się już rezerwować, a chciałabym wiedzieć kiedy nie wyjeżdżać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak se myślę, może ktoś rzuci nowy temacik, co?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie ledwo pół dnia, a tu 107 nieprzeczytanych... postaraliście się :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.