Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Mam nauczkę chodzić do porządnych lokalów i najlepiej u siebie albo w Wawie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej mieć sprawdzony kąt, ale serio nie przewidzisz czy nie przybędzie tam jakiś idiota?;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@margoQ nie napisałem obraźliwego słowa dlatego zmieniłem je na zazwyczaj nie przeklinam.

Zaginęłam w akcji - a ja coś Ci zarzucałam? Bo nie miałam planów... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmienię temat :blush:!

Serdecznie polecam obecnym na forum dorosłym i niezupełnie dorosłym ludziom, żeby któregoś śnieżnego dnia tej zimy, tak ot sobie wzięli sanki i poszli pozjeżdżać, albo może ulepili fińskiego 'lumiukko'?

Ostatnio wyruszyłam na sanki ciemną, śnieżną nocą z Panem Izzym - zapomniałam już, że tak świetnie można bawić się na jakimś tworze zbitym z desek i metalowych części! Co prawda było ciasno - sanki się chyba ciutkę skurczyły od dzieciństwa! :D

O, i mam dla was przestrogę - nigdy, ale to nigdy nie wcinajcie budyniu, tortu i nie zapijajcie tego nawet słabiutkim napojem alkoholowym jeśli chcecie iść na sanki - to bardzo zły pomysł, zaręczam! ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, przypomniałaś mi beztroską radość i ekscytację ze zjazdu z najwyższej dostępnej górki! To było coś pięknego... Pamiętam jak kochałem zimę, dziś już mniej... :( Czasem naprawdę warto przypomnieć sobie te wspaniałe chwile. Niestety nie mam już sanek, ale z dziką chęcią pozjeżdżałbym! A co! Nie ma ograniczeń wiekowych. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zima kojarzy mi sie z zimnem, paleniskiem w piecu, deszczem, przemarznięciem, nudą, i wiele innych rzeczy ale żadna nie jest choć trochę dobra.

Po za pięknym widokiem za oknem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po za pięknym widokiem za oknem.

Piątkowy wschód słońca, to była magia. Błękitne niebo skropione u dołu pomarańczem i różem i śnieg skrzący się w pierwszych wychodzących znad horyzontu promykach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Błękitne niebo skropione u dołu pomarańczem i różem i śnieg skrzący się w pierwszych wychodzących znad horyzontu promykach."- taki jest dzisiejszy poranek- uwielbiam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam sanki na stanie :D I chętnych do zjeżdżania również. Jak tylko w komplecie będziemy na chodzie na pewno znowu się wybierzemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówisz, ja prywatnie też najbardziej lubię czerwone wino. Nie cierpię natomiast szampana/win musujących. Piwo jeśli to niepasteryzowane albo miodowe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piwko miodowe i niepasteryzowane też lubię. Tyle, że wypiję dwa i już nie mieszczę w brzuszku niczego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trunki ...:D jestem wielbicielką piw ciemnych , miodowych oraz tych z dodatkami soków/ syropów wszelkiego rodzaju, win nie lubię jedynie słodki, za "czystą" też nie przepadam, ale już tzw 'perfumy" pijam chętnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodzę raptem po tygodniu nieobecności i mam 550 nieprzeczytanych postów. Ja mam to wszystko przeczytać ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehh, będę musiała... I takie są konsekwencje chwilowego braku internetu :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.