Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Pięknie powiedziane :).Rzeczywiście tak jest że w sztuce szukamy czegoś co jest nam bliskie, z czym się możemy identyfikować. Szukamy cząstki siebie.

 

Może powiedzenie powiedz mi jakie sa Twoje ukochane bandy a powiem Ci kim jesteś nie jest dla wszystkich jest prawdziwe bo dla większości ludzi muzyka to tylko tło do sprzatania bądź potańczenia na dyskotece ale o tych dla któryc jest to istotna rzecz w życiu, na pewno coś powie o typie człowieka ;) choć też nie można przesadzać z taką interpretacją bo znam bardzo wrażliwe osoby słuchające techno ;)

 

Nie wiem, czy ktoś mógłby cokolwiek wywnioskować o "prawdziwej" mnie z tego misz-maszu, którego słucham... Ja sama chyba nie wiem, jaka jestem. Czasami chyba wolałabym nawet tego nie wiedzieć.

 

Niemniej prawdą jest, że ludzie wybierające określone typy z kręgów należących do szeroko rozumianych sztuk pięknych m. in. muzyki, literatury, malarstwa etc. często mają zbliżoną wrażliwość odbierania w/w bodźców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U was też tak mocno dziś przyprószyło śniegiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak no może nie mocno, ale po brzydgoszczy nie można się wiele spodziewać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
brzydgoszczy

You made my... evening :D

 

U nas (okolice Poznania) dość mocno napadało. Ba, mrozy zapowiadali.

Na dworze mgła, że świata nie widać. Lubię jak jest taka gęsta mgła, czuję się jak we śnie. :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie nie ma zimy, nie wiem do czego zakwalifikować to co na dworze: szaro, brudno i wkurzająco!

Tęsknię za zimą: białą, srebrzystą i mrozną:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na dworze mgła' date=' że świata nie widać. Lubię jak jest taka gęsta mgła, czuję się jak we śnie. [/quote']

 

Jak ja Ci zazdroszczę.. kocham w takie wieczory (o mleczno-różowawo-niebieskawej aurze) siadać przy oknie z kubkiem kakao i myśleć, śnić na jawie....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ja Ci zazdroszczę.. kocham w takie wieczory (o mleczno-różowawo-niebieskawej aurze) siadać przy oknie z kubkiem kakao i myśleć' date=' śnić na jawie.... [/quote']

Niestety w zimowej porze bardzo szybko się ściemnia... Dzisiaj zastałem rano przepiękny widok przez okno. Nazwałem go "mój własny >Angels Fall First<" gdyż strasznie przypominał mi okładkę. Róże i pomarańcze nieba i wokoło ciemne drzewa. Mam foto, jutro wrzucę. :)

 

Najbardziej lubię jesień. Wtedy mogę spacerować, dumać i podziwiać te wszystkie ciepłe barwy liści kontrastujące z szarością nieba. Muzyka NW świetnie dopełnia ten obrazek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj zastałem rano przepiękny widok przez okno. Nazwałem go "mój własny >Angels Fall First<" gdyż strasznie przypominał mi okładkę. Róże i pomarańcze nieba i wokoło ciemne drzewa. Mam foto' date=' jutro wrzucę. [/quote']

Właśnie o takie coś mi chodziło :)

Też bym chętnie spacerowała , ale nie lubię sama wychodzić wieczorem, zresztą jestem uwięziona w wielkim mieście :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto tęsknił oprócz Beaty?

P.S nie opuściłem was, czytałem większość artów.

Beatka mnie namówiła na powrót do pisania hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczekuję nadejścia moich osiemnastych urodzin...z trwogą, planując przeczekanie ich pod tapczanem!

Może Urodziny mnie nie zauważą i nie przyjdą, a co za tym idzie - nie będę nigdy dorosła? Myślicie, że znajdą mnie w piwnicy, czy lepiej wybudować schron?

Do diaska, nie podoba mi się to :dodgy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, ja w październiku obchodzę 18 , nie jest aż taka straszna , gdy świętuje się ją po raz trzeci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też jestem taaaki stary... ale przynajmniej dzięki temu mogłem zrobić prawko xD Dobra - idę wykonać rozmowę z wkurzającą osobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija, przedwczesne Wszystkiego Najlepszego :)

I 18tka tak na prawdę nie jest taka straszna jak ją piszą, i raczej wątpię by zapomnieli o takiej dacie.

Ale jeżeli już to proponuje schron przynajmniej nie będziesz musiała imprezować w mieszkaniu xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

SEJW OL JOR KISES FOR MI! Ale mi się to w głowę wbiło :) Przy okazji... albo i nie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idę się zabić, potne się mydłem w płynie.

Rok się zaczął strasznie, myślałem że bójki w barze i zniszczone stoły i krzesła to tylko w Hoolywood a tu jednak nie.

Czy 2 obce osoby nie mogą grzecznie wejść do baru napić się piwa i wyjść?

Czy od razu trzeba z butelki i z jakiegoś kija walić w głowę?

Co w tym kraju kulwa się dzieje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie że nie ja narozrabiałem, nawet nie powiedziałem jednego słowa ani nie spojrzałem się na innych.

Nie mogli mieć powodów do awantury.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko chciałam pociągnąć za język...

Wiesz co, ja nie wiem, kto, co, jak i dlaczego, nie wiem też czy na pewno jest coś nowego, mniej lub bardziej charakterystycznego dla naszych czasów. Po prostu musiało trafić na przedstawicieli typu "kogucik" i tyle. Sama w otoczeniu mam dwóch takich agentów, co to gdy tylko usta w trunku umoczą od razy wybitki szukają... Niestety, ale to kwestia roznoszącego testosteronu a nie millenium.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacy ludzie zawsze mają powód do awantury, a to, że krzywo siedzisz, że nie podoba im się Twoja kurtka itd. Zawsze wynajdą choćby najbardziej błahy powód byleby komuś przywalić. Jak ja ''kocham'' takich ludzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@margoQ nie napisałem obraźliwego słowa dlatego zmieniłem je na zazwyczaj nie przeklinam.

Niestety muszę się z wami zgodzić że napiją się trochę i szukają adrenaliny szukają zaczepki by pokazać kim on nie jest.

Zamiast być przyjaźnie nastawionym co by mogło tylko pomóc.

Kurcze jak by był dobrze nastawiony to nawet i piwo bym mu kupił.

@Izzy masz racje "Jak ja Kocham takich ludzi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że każdy miewał takie sytuacje. Raz komuś nie spodobały się moje włosy, drugi raz ktoś rzucał się na mnie bo nie miałem fajki. W obu przypadkach osoby były pod wpływem alkoholu i ledwo stały na nogach. :)

Skąd ta agresja? ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nieokrzesani z bombą adrenaliny, szukający atrakcji?

Zawsze tacy byli i niestety będą:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.