Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Rok 2013 rokiem kryzysów, podwyżki cen i wysokich rachunków!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. A ja nie mogę myśleć o opryszczce. Wczoraj sobie mówię "Ale super, od miesiąca nie miałem żadnej opryszczki!" Do dziś rano... Ludzie - znacie jakieś sposoby, by się na jakiś czas tego pozbyć? Nie żadne Hascoviry czy inne Sonole - jakieś leki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni wiem, jak tam odwilż, u mnie dziś termometr w aucie pokazywał -5 (w południe) i nadal radośnie sypie śnieg. Zimno, biało i... takie tam, ale płakać nie będę, bądź co bądź - zima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boże... wybieram się na spacer - ma ktoś pożyczyć ponton? :dodgy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę , że ni tylko brzydgoszcz zalało ^^

Ja już po egzaminie, teraz wypadałoby wziąć się za naukę do jutrzejszego starcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogoda jest koszmarna, a ja mam grypę i umieram pod kołdrą...jest się z czego cieszyć! :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idę sobie ulicą, ludzi kulą się z zimna, a mi jest wręcz gorąco. Coś jest ze mną nie tak ? Hmm, to chyba moja naturalna warstwa tłuszczu chroni mnie przed utratą ciepła. Zimą lepiej być grubaskiem :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej hej śpiochy ci co śpią miłych snów ci co nie śpią pozdrawiam serdecznie z Berlina a dokładniej z Hotelu Hauptbahnhof na ulicy Lehrter :) Boże jak tu pięknie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premierę jak najbardziej :) Na tutejszy festyn filmowy również.

A co mnie tu wywiało Adrianie zlecenie, na chlebek trzeba zarabiać a kto powiedział że trzeba siódme poty wylewać by je zarobić xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybacz, ale środowiska w jakich się obracam powodują, że mam dziwne skojarzenia... Jezu zapomniałem obejrzeć nowego odcinka Nekci Menij Show! ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne skojarzenia?


5 użytkowników aktywnych w ciągu ostatnich 15 minut: 4 zarejestrowanych (w tym 2 niewidocznych) oraz 1 gość.

Adrian, pawel27g

 

Ktoś tu spać nie może???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie śpię. Berlin, facet, lekka praca - gdybyś mial takich znajomych jak ja to... No właśnie ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam teraz dziwny tryb chodzenia późno spać i niemożności wstać rano. :) Spoko, niebawem się to zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie śpię. Berlin, facet, lekka praca - gdybyś mial takich znajomych jak ja to... No właśnie ;_;

Ja tam nie narzekam w połowie Lutego wracam z pozytywnym nastawieniem. O ile wszystko gładko pójdzie. A mam taką nadzieje.


Mam teraz dziwny tryb chodzenia późno spać i niemożności wstać rano. :) Spoko, niebawem się to zmieni.

Zawsze jak późno kładę sie spać, rano dochodzę do wniosku że to był zły pomysł xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wschód słońca vel Świt z innej perspektywy

Inni wstają go podziwiać

ja się kładę wtedy spać :D

 

Czasem jak się zasiedzę i zadumam to dzień się staje nocą...

... i

Zawsze jak późno kładę sie spać, rano dochodzę do wniosku że to był zły pomysł xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasem jak się zasiedzę i zadumam to dzień się staje nocą...

Cóż, skąd ja to znam :)

 

Oh, to już ta godzina... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.