Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witajcie Agnieszko, Carly i Aleksandro w Najtłiszowej krainie! :) Bawcie się tutaj dobrze i co najważniejsze jak najdłużej. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim nowym! : )

 

Carly, co to za avatar? : )

 

Ja na avatarze :)

 

Jesteś piękna! ; )

 

Witaj Ola :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aleksandra :)! Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności. Miłego odkrywania forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Olu :) Dla Ciebie też mam kaftan bezpieczeństwa. Proszę. *Emi wręcza* W ogóle mamy jakąś kaftanową wytwórnię? Bo ja tak je rozdaję i rozdaję i one się nadal nie skończyły, ten zapas jest taki duży, ktoś je na bieżąco produkuje? Sami, kochanie…?

Pochwal się blogiem, z chęcią zajrzę ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, Ola! Mam nadzieję, że miło spędzisz tutaj swój czas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Aleksandro! :) Baw się dobrze na forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, dziewczyny! Agnieszka i Ola - piszcie, czytajcie i bawcie się dobrze! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej jestem olo od trzech lat pochłonięty Nightwish i wszystko co jest zwiazane z muzyką gotycką. Mam nadzieje ze utwierdzicie mnie bardziej ze wybrałem w życiu dobry kierunek

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :D wybrałeś bardzo dobry kierunek, mi Nightwish towarzyszy od dziecka i teraz wiem, że bycie jego fanką to najlepsze co mnie w życiu spotkało ^^ jestem tu od dwóch dni i bawię się świetnie, tobie życzę tego samego ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie! :) Bardzo się cieszę, że w końcu tu trafiłam. Tak naprawdę to nie wiem, dlaczego dopiero teraz, bo jestem fanką Nightwish już od ośmiu lat i ich muzyka towarzyszy mi codziennie. Nie przypuszczałam, że istnieje w Polsce taka fantastyczna baza fanów, pozytywnie nakręconych na NW, podobnie jak ja :D Na szczęście Was znalazłam :)

Parę słów o tym, jak wszystko się zaczęło. Muzyczną przygodę zaczynałam od słuchania zagranicznych gwiazd, takich jak Madonna, Michael Jackson, Roxette i inne. Gdzieś tam przewijały się też cięższe brzmienia, jak Metallica czy Rammstein. Metal pokochałam tak naprawdę za sprawą mojego męża, z którym zaczęłam jeździć na koncerty. Mam ich za sobą sporo. W zeszłym roku byłam na Nightwish (Masters of Rock). To było spełnienie jednego z największych marzeń. Prawdziwy The Greatest Show On Earth i cudowne wspomnienia. ♥ W muzyce Nightwish zakochałam się od pierwszych dźwięków. I tak na przestrzeni ostatnich lat stała się moim nałogiem, od którego za nic na świecie nie chciałabym się uwolnić.

Raz jeszcze dziękuję za miłe przyjęcie i pozdrawiam wszystkich forumowiczów :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ada, cześć Aleksander! Bawcie się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ło matko, ale mamy wysyp nowych użytkowników! ♥ Wiosna nadchodzi, kochani! ^^

Tervetuloa! Zaraz dostaniecie kaftany bezpieczeństwa od Emi. Tymczasem: miłego! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych :)

Czujcie się jak u siebie i zostańcie na dłużej :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, witaj! Dziękuję jeszcze raz za miłe przyjęcie. Już czuję się tu jak ryba w wodzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aleksander, co prawda w NW można znaleźć nikłe elementy gotyku, ale zapewniam Cię, że kierunek jaki obrałeś jest bezwzględnie najlepszy w muzyce:)

Witam też Adę:) Nie uwalniaj się od nałogu NW bo ja też fanuję im osiem lat i stwierdzam że to fanowanie to jedna z najciekawszych przygód w moim życiu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.