Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć, Carly! :) Baw się dobrze na forum! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Jestem Agnieszka. 21 lat. Uwielbiam czytać książki oparte na faktach, chodzić po cmentarzach i kolekcjonować płyty z muzyką i porcelanowe lalki. Mam super psa Tysona. I to chyba na tyle ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Agnieszko w naszej Nightwishowej Krainie :)! Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba! Baw się dobrze, odwiedzaj często i odkrywaj tajemnice forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Terve, Agnieszko! *wręcza nowo przybyłej kaftan bezpieczeństwa* Proszę, to dla Ciebie. Pilnuj go dobrze, jest cenny.

Tymi porcelanowymi lalkami mnie zaintrygowałaś, dosyć nietypowe hobby :) Pokażesz nam swoją kolekcję?

 

 

…A tak w ogóle to masz śliczne oczy (bo to Ciebie przedstawia avek, prawda?). ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Aga! Miło Cię widzieć na forum :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulubione książki - Harry Potter wszystkie ♥, Carol, Czerwona Maska, Zwierciadło Przeznaczenia, Trylogia Greya (możecie powstrzymać się od komentarzy :P) I seria Skrzydeł Laurel. Ogólnie uwielbiam fantasy, kryminały i romanse. Filmy mogłabym wymieniać do jutra, bo jestem kinomanką, ale podam kilka takich naj, Mission Impossible wszystkie części i ogólnie filmy z Tomem Cruisem, Gia z Angeliną Jolie ♥, Uciekająca panna młoda i Notting Hill (uwielbiam Julię Roberts ♥), Elena Undone.


Hell-o Carly! Baw się dobrze :) Nikt o to nie spytał (chyba) to ja się odważę... Jak masz na imię? :D

 

Carly!! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie dziewczyny, bawcie się dobrze. Miłego odkrywania forum życzę;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj' date=' Agnieszka! Od jak dawna znasz Nightwish?[/quote']

Ponad 5lat


Cześć' date=' Agnieszka! :) Skąd jesteś?[/quote']

 

Walia :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Agnieszko! :) Miłego odkrywania forum! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj Agnieszko w naszej Nightwishowej Krainie :)! Mam nadzieję' date=' że Ci się tu spodoba! Baw się dobrze, odwiedzaj często i odkrywaj tajemnice forum![/quote']

 

Już mi się podoba :)


Witaj' date=' Agnieszko! :) Miłego odkrywania forum! :)[/quote']

Dziękuję :)


Witaj Agnieszko! Faktycznie kolekcjonowanie porcelanowych lalek to mocno intrygujące hobby- też poproszę foteczkę zbioru? Ciekawa też jestem Twojego pieska' date=' zapraszam http://forum.nightwish.pl/watek-koty-i-nie-tylko. Napisz co Cię "ciągnie" na cmentarze? I na koniec: czym się zajmujesz?[/quote']

http://i67.tinypic.com/avb5t.jpg <---- lalki

Cmentarze? Spokój, pięknie zwłaszcza w nocy, ogólnie ciekawe miejsce. Zawsze się zastanawiam patrząc na groby kto jak umarł i jaką miał historie.

Czym się zajmuje ? Opiekunka do dzieci


Terve, Agnieszko! *wręcza nowo przybyłej kaftan bezpieczeństwa* Proszę, to dla Ciebie. Pilnuj go dobrze, jest cenny.

Tymi porcelanowymi lalkami mnie zaintrygowałaś, dosyć nietypowe hobby :) Pokażesz nam swoją kolekcję?

 

 

…A tak w ogóle to masz śliczne oczy (bo to Ciebie przedstawia avek, prawda?). ^^

Tak, to ja :)

Kolekcjonować zaczęłam od niedawna, także słaba kolekcja. W rzeczywistości wyglądają piękniej http://i67.tinypic.com/avb5t.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim nowym! : )

 

Carly, co to za avatar? : )

 

Ja na avatarze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Agnieszko i Carly miłego buszowania po Nightwishowej krainie ,z Carly to się już trochę znamy a więc czuj się jak u siebie w domu ,i udzielaj się na czacie ,i zapraszam do moich forumowych działów

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem Aleksandra, lat 18, woj. lubelskie. Nightwish'a słucham od dziecka tak naprawdę. W wieku 6 lat siedziałam i słuchałam go z moim ojcem. Pamiętam, że nieodłącznym elementem podróży samochodem, był u nas utwór "Wishmaster". Samodzielnie zaczęłam się interesować zespołem w 4 klasie podstawówki, po obejrzeniu End Of An Era. Zakochałam się w WIHAA. Potem stopniowo poznawałam Nightwish, po kilka piosenek co jakiś czas, aż poznałam całą dyskografię. Zajęło mi to rok. Wiele im zawdzięczam, mogę z czystym sumieniem rzec, że ich muzyka mnie ukształtowała, wychowywałam się przy niej. Moim faworytem wśród płyt jest "Wishmaster" - nie wiem dlaczego, ale ten album ma w sobie coś magicznego według mnie. Moimi ulubionymi utworami są: Dead Boy's Poem, Higher Than Hope, For The Heart I Once Had, Elan, Edema Ruh. O sobie mogę powiedzieć tyle, że jestem dość szaloną, choć niezwykle nieśmiałą dziewczyną. Lubię łączyć mroczny styl z codzienną elegancją. Dzień bez ulubionej muzyki jest dla mnie torturą i dniem straconym. W wolnym czasie piszę opowiadania na bloga. Miło mi Was wszystkich poznać. C:

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprócz Nightwish:

- Tarja

- Avatar

- Motionless In White

- Rammstein

- Lindemann (solo)

- Vampires Everywhere

- the GazettE

- Black Veil Brides

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ola w naszej Nightwishowej krainie ,najpierw Carly teraz Yami robi się coraz fajniej ,może jeszcze Arek i było by Tarjowa Mafia hehe

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, kolejny Lucid Dreamer, tym razem w wersji żeńskiej :D Witamy, Aleksandro! Jeśli zechcesz podzielić się z nami swoimi opowiadaniami, koniecznie zajrzyj do działu Fan Art :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aleksandro :) baw się dobrze na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.