Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hejhej, Ivaa :) Oto Twój piękny, forumowy kaftan bezpieczeństwa. *wręcza kaftanik* Pamiętaj, aby nosić go dumnie i z podniesioną wysoko głową... Chociaż nie. Pamiętaj, że możesz nosić go, jak tylko masz na to ochotę, albowiem tłamszenie ludzi i ich odzieżowej ekspresji jest absolutnie do bani ;)

 

Sami, czo skreślasz tę niepoważną multifandomowość, przecież to samo dobre :D

 

Aahahahaha dobre :d Dzięki,schowam sobie do szafki! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, czo skreślasz tę niepoważną multifandomowość, przecież to samo dobre :D

 

Dlatego, że ta niepoważna multifandomowość to ostatnio głównie moja wina... Ostatnio jestem internetowo hiperaktywna i wychodzi, że postuję na forum masę bezsensownej papki. Just sayin :D

I tak Cię kochamy, ziemniaczku ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, czo skreślasz tę niepoważną multifandomowość, przecież to samo dobre :D

 

Dlatego, że ta niepoważna multifandomowość to ostatnio głównie moja wina... Ostatnio jestem internetowo hiperaktywna i wychodzi, że postuję na forum masę bezsensownej papki. Just sayin :D

I tak Cię kochamy, ziemniaczku ♥

 

Kiitti ♥

Tyle miłości, Jezus... jak ja to ogarnę tym moim małym umysłem..... OwO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivaa! Baw się dobrze i jak najdłużej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivaa! Brawo za Lamberta, za motoryzacje- zawsze będę podziwiać tych z hobby, jest nas coraz mniej takich oddanych fanów. Miło, że dołączyłaś do nas- udanego relaksu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Ivaa :)! Witaj w nightwishowej krainie i baw się dobrze. Miłego odkrywania forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Ivaa! Cieszę się, że do nas dołączyłaś :) Baw się dobrze na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim i dziękuję za miłe powitanie :)

Jeśli chodzi o samochody, gustuję we francuskich typu sportowe (VTR,VTS etc)

A do Bydgoszczy zapraszam :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie \m/

Pozdrawiam Was z najodleglejszej wschodniej Polski co zawsze utrudniało mi życie a teraz sprawiło, że od marzenia mojego jakim jest koncert Nightwish dzieli mnie zaledwie 240 km:)

Miłością do zespołu pałam od lat 12, kiedy to nastolatką jeszcze będąc usłyszałam Sleeping Sun i po nitce do kłębka idąc przepadłam w nightwishowym świecie:)

Po End of an Era mój entuzjazm nieco osłabł, ale po latach nauczyłam się doceniać Anette( imienniczke moją zresztą- miło mi:-) i jej wkład w twórczość NW a dzisiaj nie wyobrażam sobie playlisty bez wielu jej wykonań tak, jak mój telefon nie wyobraża sobie dzwonienia czymś innym niż I want my tears back:D

Ukochanych mam wiele, między innymi Planet Hell, Ever Dream, Ghost Love Score czy End of all hope a także małżonka niezainteresowanego Nightwishem i dziecię sztuk jeden :-P

Nie przedłużając cieszę się z dołączenia do Waszego grona.

Pozdrawia Was Aneta na krańcu Polski:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Aneta! Jaki jest Twój ulubiony album Nightwish? Czy lubisz jeszcze jakieś inne zespoły?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Miriam! Co oprócz Nw brzmi w Twoich głośnikach?co czytasz?- napisz o sobie coś więcej:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o muzykę to jestem raczej monogamistką chociaż podsłuchuję także Within Temptation a dla przełamania nastroju Sound n Grace i Happysadu( tak, tak, wiem, nijak się ma jedno do drugiego:)

 

Z książek natomiast pochłaniam Stephena Kinga w pierwszej kolejności a następnie wyszukuję potencjał w każdej innej twórczości, pomijając oczywiste romanse. Aktualnie mam na tapecie Grę o Tron ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zdradzisz skąd konkretnie jesteś? :)

Oczywiście witam cię serdecznie i cieszę się, że jesteś tu z nami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, świeża krwi :) *Emi wręcza Miriam kaftan bezpieczeństwa* To jest takie nasze forumowe wdzianko, rozumiesz. A ja pełnię zaszczytną funkcję szatniarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie mam na tapecie Grę o Tron ;-)

 

Świetnie! Zgaduję, że serial też oglądasz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa in the jungle! (Wyczuwam mój nowy tekst powitaniowy...). Tak naprawdę nie znam osobiście chyba żadnych fajnych Anetek, przełam ten stereotyp, proszę! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okolice Hrubieszowa (lubelskie).

Serial ogladam i z niecierpliwoscia czekam do kwietnia(mam nadzieje,ze Snow jednak zyje).

Anetki to rewelacyjne babki :-P

A kaftan prosze w innym kolorze,w tym mi strasznie nie do twarzy :-D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Aneta :) Miłego pobytu w naszej Krainie Niewinności i Empatii!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.