Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj, Miriam :)! Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności! Nie przejmuj się, mój mąż też nie słucha tego co ja i mamy zupełnie odmienne gusta muzyczne. Co nie zmienia faktu, że jest najlepszym mężem na świecie ;)! To nigdy nie było dla nas problemem..Każdy słucha czego chce, a druga osoba to szanuje. Za to całkiem skutecznie zaraziłam muzyką Nightwisha swojego syna!

Miłego odkrywania forum, baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Aneta :D

 

Baw się dobrze u nas ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim!

Miło mi że jestem na tej grupie więc wypadałoby się przywitać z tak niesamowitą bandą ludzi ;) A więc tak mam na imię Kamila i mam 17 lat.

Nightwish słucham praktycznie od nie dawna ale można stwierdzić że jakbym znała ich od zawsze ponieważ jest to pierwszy zespół znaleziony z przypadku który od pierwszego przesłuchania stał się moim faworytem. Stało się to tak że poznałam ich przypadkiem przez moją przyjaciółkę która zaraża mnie wszystkim czym popadnie :D

Więc przesłała mi link do utworu Elan po czym dodała że totalnie się nimi zajarała oraz że nie może przestać ich słuchać, następnie przesłała mi kilka innych utworów i jak to ona przesłała mi kilka zdjęć lidera czyli naszego Tuośka mówiąc, cytuje: "obczaj typa jest nie zły" + "dlaczego faceci z długimi włosami są tacy przystojni" :-D Wiem, tak bardzo śmieszna sytuacja :D

I następnie w wakacje pokazała mi dokument, koncertowe End of an Era czy koncert z Wacken i kilka solowych utworów Tuomasa.

I tak stałam sie wielką fanką... zaczęło się od oglądania teledysków, wywiadów potem po zakup wszystkich płyt i tak do dzisiaj :)

Oprócz NW słucham też:

Gunsów, Iron Maiden, Apocalyptica, Skid Row, Sepultura, Epica, Sonata Arctica, Metallica i wiele innych zespołów.

 

Jeśli chodzi o mnie to za nie długo wraz z przyjaciółką zakładamy zespół no i naszym kolejnym marzeniem jest oczywiście wyjechać do Finlandii. Planujemy za rok a czy się uda? zobaczymy ;)

Lubie czytać książki, oglądać filmy.

To na tyle, miło mi was wszystkich poznać, kłaniam się! :sleepy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

No hej Kamsiby- czekałam cierpliwie i chwilami nie cierpliwie co naskrobiesz w powitaniu?

Witaj kolejny złapany w sidła przez NW- baw się dobrze, to kraina pełna przygód o jakich nigdy nie śniłaś:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, welcome to the jungle! Skąd jesteś? ;)

 

PS Znaki interpunkcyjne nie są takie złe, naprawdę. :P

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tervetuloa, welcome to the jungle! Skąd jesteś? ;)

 

PS Znaki interpunkcyjne nie są takie złe, naprawdę. :P

 

Zapamiętam, wybacz pisane na szybko :D

 

Co do pierwszego pytania to jestem z Bielska-Białej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Kamila! :) Miłego odkrywania forum! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Kamila! ;) Witaj na forum!

 

Piszesz o zespole - grasz na jakimś instrumencie? Śpiewasz? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Kamsiby! Czuj się jak w domu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oprócz NW słucham też:

Gunsów, Iron Maiden, Apocalyptica, Skid Row, Sepultura, Epica, Sonata Arctica, Metallica i wiele innych zespołów.

Hej, Kamila! Widzę dużo znajomych zespołów. Znasz Megadeth?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kamila! : )

Co to za zespół planujecie? W jakim gatunku? Chętnie posłucham jak już zrealizujecie plany : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, duszyczko! :) *podaje Kamili forumowy kaftan bezpieczeństwa* Jezus Martin, jaki ruch w tej szatni ostatnio, no ja nie mogę z Wami wszystkimi...

Gunsi i Skid Row. Dobrze. Bardzo dobrze. Tak trzymaj. Trzeba kochać Sebastiana Bacha. Trzeba. ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kamila. Lubisz Epikę= ja lubię Ciebie ;) zostań z nami jak najdłużej

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Kamilko :)! Miłego odkrywania forum! Baw się dobrze w naszej nightwishowej krainie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Kamila! ;) Witaj na forum!

 

Piszesz o zespole - grasz na jakimś instrumencie? Śpiewasz? :)

 

Śpiewam ;)


Oprócz NW słucham też:

Gunsów, Iron Maiden, Apocalyptica, Skid Row, Sepultura, Epica, Sonata Arctica, Metallica i wiele innych zespołów.

Hej, Kamila! Widzę dużo znajomych zespołów. Znasz Megadeth?

 

No jasne że znam, ostatnio miałam na nich dość sporą faze że tak powiem :D Na prawde świetny zespół ;)


Witaj Kamila! : )

Co to za zespół planujecie? W jakim gatunku? Chętnie posłucham jak już zrealizujecie plany : )

 

Planujemy założyć go oficjalnie jakoś w połowie Lipca.

Zespół będzie miał wiele gatunków... Od power metalu po metal symfoniczny,

heavy metal, nu metal aż po rock ;)


Witaj, duszyczko! :) *podaje Kamili forumowy kaftan bezpieczeństwa* Jezus Martin, jaki ruch w tej szatni ostatnio, no ja nie mogę z Wami wszystkimi...

Gunsi i Skid Row. Dobrze. Bardzo dobrze. Tak trzymaj. Trzeba kochać Sebastiana Bacha. Trzeba. ^^

 

Ta jest! ♥ :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 


Oprócz NW słucham też:

Gunsów, Iron Maiden, Apocalyptica, Skid Row, Sepultura, Epica, Sonata Arctica, Metallica i wiele innych zespołów.

Hej, Kamila! Widzę dużo znajomych zespołów. Znasz Megadeth?

 

No jasne że znam, ostatnio miałam na nich dość sporą faze że tak powiem :D Na prawde świetny zespół ;)


Haha, jestem jego fanką, co widać choćby z aweczka ;) Mogłabym o nim pogadać, ale raczej na czacie, czy priv, bo tak to offtop duży będzie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 


Oprócz NW słucham też:

Gunsów, Iron Maiden, Apocalyptica, Skid Row, Sepultura, Epica, Sonata Arctica, Metallica i wiele innych zespołów.

Hej, Kamila! Widzę dużo znajomych zespołów. Znasz Megadeth?

 

No jasne że znam, ostatnio miałam na nich dość sporą faze że tak powiem :D Na prawde świetny zespół ;)


Haha, jestem jego fanką. Mogłabym o nim pogadać, ale raczej na czacie, czy priv, bo tak to offtop duży będzie ;)

 

Zapraszam :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kamsiby! Baw się dobrze i jak najdłużej! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serdecznie witam Wszystkich :)

Słucham Nightwish'a od dawna, choć moja fascynacja zmieniała się w czasie(podobnie jak wielu, "obraziłem" się na zespół po wywaleniu Tarji). Ulubiony album - "Oceanborn".

Moje nienajtłiszowe gusta muzyczne kręcą się generalnie wokół metalu(dość szeroko pojmowanego), choć z wycieczkami w stronę innych gatunków rock'a, a nawet różnych gotyckich elektronicznych głupot ;)

Poza tym jestem linuxowcem, wegetarianinem a najważniejszy w moim życiu jest mój pies - Żabcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Czy twój nick powstał z inspiracji "Dziadów cz.3" A.Mickiewicza? :D i baw się dobrze na forum ;);)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Czy twój nick powstał z inspiracji "Dziadów cz.3" A.Mickiewicza? :D i baw się dobrze na forum ;);)

 

Faktycznie... Coś tak mi się wydawało, że coś mi to mówi!

Pozwól więc, że zostaniesz naszym Konradem. Albo Gustawem. :D

 

A więc witaj, Konradzie, skąd przybywasz?

Baw się u nas dobrze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.