Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie :D Czuję, że się tutaj zadomowię.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, których jeszcze nie witałam :D I może przy okazji zachęcę @"leśna_nimfa" do przywitania się :P miałyśmy okazję poznać się na grupie Tarja Turunen PL i muszę Wam się powiedzieć, że jest świetną osóbką :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich.

Jako, że ta strona jest dla mnie skarbnicą wiedzy o Nightwish, postanowiłem nie tylko czytać ale chociaż się przywitać :)

Z Nightwish zderzyłem się w 2004 r a była to płyta Oceanborn. To było faktycznie zderzenie, jakby we mnie pociąg wjechał i do dzisiaj po mnie jeździ ;) Chociaż uczciwie przyznam, że odpuściłem trochę po zatrudnieniu przez ekipę Anetki - ta kobitka wybitnie mi nie podpasowała. Na szczęście dla mnie teraz jest Floor :)  W Nightwish ujął mnie niesamowity klimat i ciężkie gitary Emppu. W przeciwieństwie do niektórych uważam, że jest bardzo dobrym gitarzystom i ma wielki wpływ na brzmienie zespołu.

 

Co do mnie - mam tyle lat co Tuomas :)   od prawie 30 lat gram na gitarze, jest to moje życiowe hobby, miłość i wielka pasja. Niestety przegapiłem moment kiedy mogłem coś sensownego stworzyć, przez co jestem wiecznie niespełnionym muzykiem.W pogoni za kasą na wiele lat utknąłem na weselach. Dziś już tego nie robię i gram "dla siebie" ale od lat marzę, żeby zbudować jakiś ostry band. Niestety z braku odpowiednio nastawionych muzyków gram w kapeli w klimatach blues-rockowych. Niemniej preferuję ostre brzmienie co niekiedy spotyka się z entuzjazmem a niekiedy ze sprzeciwem - przeze mnie mój zespół nie pasuje ani na imprezy bluesowe ani na metalowe-raz za lekki, raz za ciężki :P

W mojej świętej muzycznej trójcy zasiadają oprócz Nightwish - Iron Maiden oraz ruska Arkona.

 

Widzę, że piszemy co czytamy ? A więc uwielbiam książki o tematyce religijnej - zwłaszcza te które obnażają hipokryzję i przekręty kościoła katolickiego - lubię studiować ten temat. Fascynuje mnie nasza stara słowiańska wiara, choć poganinem nie mogę się nazwać ale jestem dumny i świadomy naszych pogańskich korzeni. 

 

Zatem witam raz jeszcze. Jestem raczej typem czytacza ale pewnie czasami coś tam skrobnę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Błotnik! Ciekawy nick ;) A jak masz na imię?

Poza tym - DE stoi otworem! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od urodzenia wołają mnie Marcin  :)

Błotnik to po angielsku fender, natomiast  Fender to gitary na których od lat gram i które kocham jak siebie samego - stąd nick :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Błotnik! Nick skojarzeniowo oczywisty i przyznam oryginalny. Skrobnij jeszcze czym się zajmujesz? Miłego czytania i pisania czasem też;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Błotnik :)! Miło Cię poznać, fajnie, że dołączyłeś do naszej społeczności! Odkrywaj forum powoli, na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych informacji i wątków!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już przeczytałem chyba wszystko co jest na forum. Nie jestem tutaj od dziś. Stąd poczułem obowiązek przywitania się chociaż - przez grzeczność i szacunek :)  Robicie wspaniałą robotę dla miłośników tej zacnej kapeli bo faktycznie jest ich niewielu.

Znam wielu ludzi słuchających ostrej muzy to niektórzy o Nightwish słyszeli ale nic poza tym hmmm - to dla mnie jest niezrozumiałe. Osobiście znam tylko jedną osobę, którą mogę uznać za miłośniczkę Nightwish. No więc chciałem Wam powiedzieć, że ja też jestem :)

 

O sobie już chyba napisałem  to co najciekawsze. Reszta standardowo - dom, rodzina, jedna praca  której nie lubię, druga  którą lubię - po godzinach prowadzę szkółkę dla dzieci gdzie uczymy grać od rock&rolla do...coraz ciężej :) Ta praca  daje mi wielką satysfakcję.

Poza tym jestem typowym introwertykiem. Uwielbiam postawić skrzynkę piwa i w samotności oglądać koncerty. A jak nie mam czego oglądać to znów odpalam Wacken 2013 ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło cię poznać! Nick faktycznie oryginalny :) , ale chyba będę wolała się do ciebie zwracać Fender albo Marcin. Błotnik to tak jakoś... przedmiotowo brzmi ;;)

 

Czego słuchasz poza NW?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm jakie miłe przyjęcie -dzięki wielkie !!!

Możecie się zwracać jak chcecie, byle bym wiedział, że to do mnie :D Błotnik to fajny nick bo...mało jest Błotników na forach ;)

Tak jak pisałem NW, Maideni i Arkona to moja święta trójca, po piętach depcze im polski Exlibris. Ogólnie ciężkie gitary robią mi najlepiej ale nie stronię też od dobrego bluesa jednak...nie za długo ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Marcin!

Cieszę się, że postanowiłeś "sformalizować" swoją obecność na forum. :) Zawsze cenię sobie ludzi z pasją i marzeniami. Tylko wariaci są coś warci!

 

Baw się dobrze! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Marcin ,błotnik fajna ksywka a szczególnie że inspiracją jest firma która robi gitary które uwielbiam tzn Stratocastery to już masz u mnie wielkiego plusa ,um miłego buszowania na forum ,luknij do mojej galerii w dziale fan art i zapraszam do mrocznej krainy Tanatosa Post Mortem w dziale Hyde Park

 

Powiem tak lubisz Iron Maiden tak jak ja i masz podobne zdanie o kościele katolickim ,dogadamy się ,udzielaj się na forumowym czacie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Błotniku :)

Korzystaj z naszej skarbnicy wiedzy, śledź forum no i na pewno będzie nam bardzo miło, jak od czasu do czasu coś napiszesz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Błotnik! Hauska tutustua!

Paula szpanuje, bo uczy się nowych wyrażeń po fińsku. Paula szpanuje, bo chodzi na filologię fińską od półtora tygodnia.]

Baw się u nas dobrze!

 

PS: 14469438_1094305393988585_2628731879408523248_n.jpg?oh=101b29bfb9a5557845a4e2619b72f7fb&oe=58601EF6

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich,

 

Na forum zaglądam już od dłuższego czasu i koniec końców postanowiłem się zmaterializować :D

Co by tu o sobie, nazywam się Piotr, wiek już Chrystusowy, a na co dzień mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Z Nightwishem miałem styczność plus minus w 2001 roku, kiedy znajoma z onetowego czatu poleciła mi przesłuchać Elvenpath i Wishmastera. A potem to już poszło z górki :D Z innych zespołów uwielbiam Scorpions, Rammstein, Delain, Sabaton i Europe. Lubię też Black Sabbath, Blind Guardian, Deep Purple, Pink Floyd, Queen, Stratovariusa, Epikę, Almanac, Gloryhammer... trochę tego jest. Ogólnie wszystko z ciężkich brzmień, czym mnie raczył ojciec za dziecka, plus to, co mi wpadło w ucho. Poza muzyką lubię filmy i seriale sci-fi (głównie te lżejsze), nie pogardzę fantastyką, a do tego od czasu do czasu (jak wystarczy czasu :D) lubię pograć na komputerze czy konsoli.

 

Póki co to tyle. I jeszcze raz witam wszystkich :D

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Piotrek! Jeny, tyle osób z forum lubi Epikę ♥ Masz już u mnie "+" :D W jakie gry grasz? Jakie są twoje ulubione? Jaką masz konsolę? Miłego przebywania na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i od razu high five, bo ja też z Wrocławia.  :) 

Baw się u nas dobrze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Szaman :) spędzaj miło czas z nami na forum i baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.