Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam wszystkich nowo przybyłych :) Obyście zostały na dłużej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie, kimka20 i Noxika! :) Miłego odkrywania forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Noxika, baw się dobrze na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

241 stron przywitań o.O No nic, też w takim razie się przywitam ale nie będę w tym oryginalny, zatem:

 

Czołem wszystkim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj moje_herezje! Mocno oryginalny nick?:) Pisz z nami, pisz do nas- ogólnie udanego relaksu na forum:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, moje_herezje. Baw się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, moje_herezje! :) Miłego odkrywania forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! :) Jak masz na imię? Byłoby chyba milej po imieniu niż Heretyku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! :) Jak masz na imię? Byłoby chyba milej po imieniu niż Heretyku. ;)

Ale "Heretyk" jest takie TRVE ;)

 

Cześć wszystkim :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim! Dopiero dołączyłam i nie za bardzo ogarniam to forum :)

 

Jestem Carly, Nightwisha słucham od prawie 6 lat, poznałam ich dzięki koleżance, która wysłała mi kiedyś link do The Phantom Of The Opera z End of An Era. Zakochałam się od razu, zaczęłam słuchać całej dyskografii, później solowej Tarji, którą pokochałam chyba nawet bardziej niż sam zespół :) Wtedy to ogólnie zaczęła się moja przygoda z cięższą muzą, wcześniej słuchałam tylko pop, punk i rock. Ogólnie teraz słucham wszystkiego.

 

Moim ulubionym albumem Nw jest Once, a piosenka - Wish I had an angel

 

Interesuję się fotografią, sportem, kocham biegać! Bardzo lubię czytać, oglądać filmy, zawsze chciałam zostać aktorką.

 

To tak na początek, bo kompletnie nie mam pojęcia co jeszcze mogę Wam tu o mnie napisać :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Carly, fajny masz nick taki "medialny":) Uczysz się czy pracujesz? Gdzie mieszkasz?

A co do forum, czytaj je spokojnie i uzupełniaj swoją wypowiedzią w interesujących Cię tematach- miłego odkrywania:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za przywitanie! :)

 

Pracuję w Londynie jako au pair (niania), nie uczę się, ale wracam do Polski w najbliższym miesiącu, będę robić kurs trenera fitness :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Carly :)! Wspaniale, że do nas dołączyłaś! Powoli się wdrożysz. Zacznij od wątków, Które najbardziej Cię interesują! Na pewno mile spędzisz czas i znajdziesz wiele ciekawych wpisów!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy, Carly! :) Ulubione książki, filmy?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Carly. Widzę, że mamy podobne zainteresowania :) Baw się dobrze na forum ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Carly! Chyba wszystko, co najistotniejsze, zostało już powiedziane, więc tylko pożyczę Ci miłego, ciekawego i niekoniecznie spokojnego pobytu u nas! (Albowiem wszyscy kochają shitstormy, a zwłaszcza tacy inni ludzie, których imienia czasem lepiej nie wymawiać, bo oni mogli by być normalni, ale wolą nie). ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejhej, świeże mięsko ;) Niniejszym wręczam Ci forumowy kaftan bezpieczeństwa, symbol przynależności do naszego kolektywu wariatów. Baw się dobrze :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Carly! Baw się dobrze :) Nikt o to nie spytał (chyba) to ja się odważę... Jak masz na imię? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.