Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hej. Czy twój nick powstał z inspiracji "Dziadów cz.3" A.Mickiewicza? :D i baw się dobrze na forum ;);)

 

Prawdopodobnie tak, nadali mi go dawno temu koledzy. Niby żartem, ale na forach dobrze wygląda ;)

 

A przybywam z Poznania, choć absolutnie nie jestem Poznaniakiem, ani nawet Wielkopolaninem. Urodziłem się w (W)Inowrocławiu (woj. Kujawsko-Pomorskie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej. Czy twój nick powstał z inspiracji "Dziadów cz.3" A.Mickiewicza? :D i baw się dobrze na forum ;);)

 

Prawdopodobnie tak, nadali mi go dawno temu koledzy. Niby żartem, ale na forach dobrze wygląda ;)

 

A przybywam z Poznania, choć absolutnie nie jestem Poznaniakiem, ani nawet Wielkopolaninem. Urodziłem się w (W)Inowrocławiu (woj. Kujawsko-Pomorskie).

 

High five, bro! Też wylądowałam w Poznaniu, w sumie to całkiem niedawno ;)

Witaj i baw się dobrze na naszym forum!

53c0790b40514.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj!!!

Mile spędzonego czasu na forum życzę. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, 40i4! :) Miłego odkrywania forum! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć... hm, teraz zaczęłam się zastanawiać, jak będzie 40i4 w wołaczu. Cześć, 40i4, lubię Twój awatar :) *wręcza nowemu z niezdrabnialnym i nieodmienialnym nickiem kaftan bezpieczeństwa* Proszę, to jest znak przynależności do Dream Emporium. Nie zgub.

Opowiesz, jak przestawiłeś się na dietę wegetariańską? I może doradzisz człowiekowi, który od ponad pół roku nosi się z takim pomysłem, tylko jakoś tak nie bardzo wie, jak się za to zabrać, mieszka z mięsożerną rodziną, prawie codziennie jadającą mięsne obiadki, i ogólnie wpada na bardzo wiele pięknych i ambitnych pomysłów, ale ma problem z wprowadzaniem ich w życie, a pomysł z wegetarianizmem niestety nie stanowi tu wyjątku?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza tym jestem (...) wegetarianinem

 

Swój człowiek! ^^ Długi staż? Z jakich powodów?

Witaj na forum :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa in the jungle! Ja też niedługo wybywam do Poznania - zrobi się forumowe zagłębie! xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za miłe przywitanie.

Kaftan mi się przyda ;)

 

Przez pierwsze lata fanowania NW wciąż nie byłam pewna mojego krążkowego faworyta, jednak Once u mnie wygrało.

 

Ja prawdę mówiąc wciąż najbardziej lubię pierwszy album, jaki usłyszałem, gdyż to on mnie oczarował. Wtedy jeszcze nie było "Once" ;)

 

Poza tym jestem (...) wegetarianinem

 

Swój człowiek! ^^ Długi staż? Z jakich powodów?

Witaj na forum :)

 

Staż niezbyt długi - trochę ponad rok. A powód - ideologia. Niechęć zjadania zwierzątek.

Miałem do tego dwa podejścia. Pierwsze, z czasów licealnych, zakończyło się szybką porażką. Udało się dopiero, gdy uniezależniłem się od cudzych zdolności kulinarnych i zasobów lodówki(czyli jest prościej, gdy nikt Ci do garnka nie zagląda). Tylko Żabcię mięsem muszę karmić.

 

Na codzień zajmuję się terminalami płatniczymi "pewnej firmy" - a konkretniej pomocą techniczną w call center.

Jestem jednak świeżo upieczonym inżynierem elektronikiem(w teorii, w praktyce programistą) i zaczynam wrażać w życie plan zmiany pracodawcy ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim! Może niektórzy z Was znają mnie z forum OS.... Długo nie było mnie w Sieci to fakt... NW zaczęłam słuchać w roku 2010, a w 2012 zaliczyłam koncert w Pradze :). Mój ulubiony album NW? Hmmm.. Trudne pytanie. Waham sie między Imaginaerum , a Wishmaster... Ulubiony członek NW??? Emppu ♥ . Właściwie nie wiem co jeszcze mam o sobie zapytać. Może macie do mnie jakieś pytania?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj kimka20:) Napisz czym się zajmujesz, jakich zespołów/muzyki słuchasz oprócz NW, jakie masz inne pasje? Jak masz na imię i gdzie mieszkasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj kimka :) mam nadzieję, że ci się u nas spodoba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, ja też chciałam się przywitać :) mam na imię Ania i jestem z Poznania, zespołu Nightwish słucham od kilku lat nie pamiętam ilu, jestem osobą bardzo wyluzowaną, lubię się wypiąć zesrać i dobrze jest- to moje motto,

jestem też poetką piszę wiersze na moim blogu, zapraszam zainteresowanych http://noxelia.blog.pl

mam psa Majkę oraz chomika

od czasu do czasu występuję jako modelka erotyczna na portalu Showup

to tyle o mnie :) pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Kimka! Baw się dobrze na forum. :)

 

Witaj Noxika! Masz bardzo ciekawe motto :D Miłego pobytu na DE :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.