Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Bartek:) Oprócz Sabatonu i NW pewnie słuchasz czegoś jeszcze? Zainteresowanie lotnictwem zbliży Cię pewnie do Pablito nasz user z genialną galerią latadeł:) Jaką literaturą się interesujesz? Czym zajmujesz się na co dzień?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Bartek :D Co lubisz czytać? Studiujesz? Uczysz się? Mam nadzieję, że się zadomowisz szybko na forum ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Bartek! :) Jakie są Twoje ulubione piosenki i płyty Nightwish'a? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Bartek :)

Wreszcie ktoś z moich okolic. Co prawda, nadal to jakieś 50 kilometrów, ale zawsze bliżej niż dalej :)

 

I co tam robisz w życiu? Jakieś studia, praca? Czytasz coś ciekawego? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Bartek:)! Cieszę się, że do nas dołączyłeś! Miłego zwiedzania forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dość dawno mnie tu nie było, wiec chyba najlepiej byłoby sie ponownie przywitać :)

Mam na imie Piotr, lat 34, zamieszkały w Poznaniu i na codzień słuchający różnych odmian metalu na czele z takimi wykonawcami jak Nw, Therion, Epica, Xandria, AF czy Amaranthe (moje top 5 na podstawie lasta :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Bartku baw się dobrze tutaj i jak najdłużej. :) Witaj ponownie Piotrze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Bartku, czuj się tu jak w domu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle pytań do mnie. *.* Postaram się na nie wszystkie odpowiedzieć.

 

Oprócz NW i Sabatonu słucham jeszcze takich zespołów jak Epica, Xandria, Leaves' Eyes, Delain, Evanescence, Within Temptation, After Forever (ReVamp) i jeszcze paru innych (przez co moi znajomi - "tró metale" mają ze mnie niezły ubaw - dalej nie wiem, czemu nazywają mnie "kinder metalem"). :-( Lubuje się w damskim wokalu. :blush: Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest właśnie Sabaton. Kiedyś, na samym początku, katowałem Rhaspody Of Fire oraz Sonata Arctica, ale jakoś z biegiem czasu moja "miłość" do tych grup się wypaliła. ;)

 

Pojawiło się pytanie, czym się zajmuje, czy się uczę itp. Otóż moja przygoda z edukacją skończyła się na etapie technikum. :) Całkiem niedawno byłem odebrać dyplom technika informatyka. Obecnie pracuję (w tym tygodniu nocki - dzieło szatana) przy gliwickiej fabryce Opla jako kontroler zderzaków. ;) Dobrze, że chociaż weekendy wolne. :D

 

Co do moich ulubionych płyt i piosenek Nightwish. Pierwszą piosenką, jaką usłyszałem, było "Bye Bye Beautiful" i darzę ją olbrzymią sympatią. Ale jakbym miał wybrać utwór, który miałbym słuchać do końca życia na bezludnej wyspie, to wybór padł by na "Wish I Had an Angel". Ma w sobie to coś, co pobudza mnie do działania. Ulubiony album? Nie mam takiego, bo wszystkie uwielbiam słuchać! Czy to śpiewa Tarja, Anette czy Floor. :)

 

Dziękuję za tak miłe przyjęcie. :) Życzę Wam udanego wieczoru i spokojnej nocy, a ja uciekam do pracy. Zderzaki same się nie sprawdzą. :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Sumek :)

Pojecia "true metal" i "kinder metal" to słowa-wytrychy dla ludzi mających mózgi zryte stereotypami na temat czym powinien a, czym nie powinien być metal. Najlepiej po prostu ignorować takie opinie, a w skrajnych przypadkach po prostu odciąć sie od takich ludzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak też robię - ignoruje. ;) Słucham tego, co MI się podoba. A to, co o tym myślą inni, to już mało mnie obchodzi. Chociaż trochę szkoda, że w gronie moich znajomych nie ma kogoś, kto również lubił by NW. Większość uważa tą muzykę za "jęki i wycie, którego nie da się słuchać". :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość uważa tą muzykę za "jęki i wycie, którego nie da się słuchać". :(

 

To niech słuchają wersji instrumentalnych albo orkiestralnych :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Bartek na forumowym pokładzie ,fajnie że interesujesz się lotnictwem ,bo ja też od ponad 16 lat ,zapraszam do mojej galerii ,i wpadaj na czat forumowy to pogadamy o machinach latających

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich!

Rejestrowałam się już jakiś czas temu, ale wyleciało mi z głowy, czy się witałam, więc najwyżej się powtórzę:

 

DZIEŃ DOBRY! XD

Jestem Pola, może znacie mnie z grup Dream Emporium i Nightwish - PL na facebooku. Uwielbiam to forum, więc postanowiłam do was dołączyć i dowiedzieć się jak najwięcej o zespole :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Polu! Baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej w Najtłiszowej krainie. :D

 

Ps. Sharon. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.