Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Pomierzyłam swoje spódniczki, bo ponoć jutro z okazji Dnia Kobiet mamy założyć spódnice albo kiecki. I powiem to raz setny: JESTEM GRUBA ;_______;

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZzZzZzZzZzZzZzZzZ, to tyle w temacie.

 

Milka, don't worry! Kobita musi mieć ciałko, a nie wychudzone laski, że nie ma nawet za co złapać :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noo, szkieletem też bym być nie chciała, ale... Jak to powiedział mój kuzyn: "Brzuszek im większy, tym słodszy. Do pewnego stopnia, potem robi się obrzydliwy". Mój brzuszek jest ździebko za duży :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milka, mam ten sam problem. Po raz kolejny zachęcam do ćwiczeń 'Schodakowską" :D Skalpel jest naprawdę dobry!

 

To i ja ponarzekam: mam doła. Chyba mnie dopada jakieś przesilenie, ale wkurza mnie to że stoimy w miejscu i za dużo życia marnujemy na pierdoły, zwłaszcza na komputer.

 

I jeśli jutro nie wejdę na Górę Świętego Patryka w Westport to się zapłaczę ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja ponarzekam: mam doła. Chyba mnie dopada jakieś przesilenie, ale wkurza mnie to że stoimy w miejscu i za dużo życia marnujemy na pierdoły, zwłaszcza na komputer.

Znam to uczucie. Czasem i mnie dopada takie wrażenie, że marnuję cenny czas, nie robiąc właściwie nic konkretnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj musze parę rurek poskręcać na koszyczek z wikliny papierowej :D Dostałam z pracy stos gazet więc mam zajęcie na kilka miesięcy-to tyle jeżeli chodzi o marnowanie życia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fik pojechał na rekolekcje dla animatorów czy coś takiego... Ani zasięgu, ani wi - fi u nich, czuję się... sama ;_; I tak do poniedziałku ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajoma z Białorusi wyśmiała mnie jak zobaczyła swój adres zapisany przeze mnie cyrylicą na kopercie... A ja się starałam! :

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine, co tam ciekawego oglądasz? Ja właśnie skończyłam Sabrinę i nie mam co oglądać :( Teraz katuję RRRrrr! Ale z seriali to lipa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallinka polecam Supernatural : ) Jest tego sporo, ale wg mnie zaczyna się rozkręcaċ od 3/4 sezonu. Jak już się tak wkręciłam w to, że masakra : D Jak chcesz, to Ci przybliże o czym to jest mniej więcej, albo poczytaj na necie. Pisz jc ; )

 

Wróciłam przed chwilą do domu i przemarzłam :c I w ogóle tak mało snu. Dobrze, że już jutro wolne ; o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inv, zadzwoń do niego :) Albo esemesa napisz :)

Czuję się chora ._. Parę godzin temu byłam pełna energii, no, może troszkę posmarkiwałam i od wczorajszego wieczoru coś mi jakby tkwiło w gardle i drapało, ale poza tym czułam się świetnie, tak jakoś wiosennie było i w ogóle... A teraz coś mnie chyba bierze ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, nie ma zasięgu. On pojechał do jakieś dziury, gdzie esemesy nie dochodzą, co dopiero połączenia.

 

Invi cierpi :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdałem teorie, ale jazdy nie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milion nowych postów na forum, a ja nie mam czasu, żeby wchodzić i czytać ; o Nie wiem co się w ogóle dzieje na DE :<

 

Ares następnym razem się uda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie sobie ponarzekam ale może później się przyzwyczaję ale Arch Enemy ma nową wokalistkę :dodgy: Lubię Alisie ale do Arch Enemy mi nie pasuje :P

1391585_760529000648652_739206219_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na razie sobie ponarzekam ale może później się przyzwyczaję ale Arch Enemy ma nową wokalistkę :dodgy: Lubię Alisie ale do Arch Enemy mi nie pasuje :P

1391585_760529000648652_739206219_n.jpg

 

Aniu, mam podobnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moment? To Angela 'Heavy F.cking Metal" Gossow już nie gra z Arch Enemy? Lekki szok.

Btw, mamy gdzieś temat o AE, żeby offtopu nie było?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cierpię na przykrą dolegliwość zwaną lenistwem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też. Naczynia się nie chcą same pozmywać ;( a ja mam parę koszyczków z wikliny papierowej do zrobienia...

 

No i jestem przeziębiona. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm..ale Was zaniedbałam ostatnio... :(

ale ponarzekać sobie mogę :D

co za ironia losu, że akurat teraz kiedy mam zaśpiewać na koncercie zachorowałam? ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niesamowity ból spowodowany zapaleniem dziąseł. Od zawsze mam problemy z zębami, ale teraz to już przekracza moją granice bólu :// Jak najszybciej do dentysty..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Niesamowity ból spowodowany zapaleniem dziąseł. Od zawsze mam problemy z zębami, ale teraz to już przekracza moją granice bólu :// Jak najszybciej do dentysty..

 

Wypróbuj napar z szałwi. Mnie trochę pomaga na ból zęba. I opuchlizna się zmniejsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Dave -na ból dziąseł i zębów polecam dentosept ( w aptece bez recepty)- znieczula, ziołowy płyn, można nim płukać jamę ustną lub posmarować bolące miejsce- ja stosuje ten drugi sposób.)

 

żeby nie było offtopu: szukam pewnej informacji w necie i nie mogę jej znalezć i to od dłuższego czasu ( chyba od roku), nie wiem czy ona w ogóle jest w internecie:dodgy: ; nie cierpię kiedy nie mogę czegoś znalezć, wkurza mnie to zwłaszcza, że nie jestem cierpliwa. Siedzę, przeglądam strony i dochodzę do wniosku, że tego nie znajdę i tylko marnuję czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.