Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Kuolema najszczęśliwszym człowiekiem na świecie się zwie. :D Pyrkon 2015 będzie mój. :3 Bilety są no i mam jeszcze 3 miesiące na dopracowanie cosplayu Lei z Diablo 3. :D

 

Też cisnę na Pyrkona 2015 ^^ Bedę Arweną z LOTRa ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema najszczęśliwszym człowiekiem na świecie się zwie. :D Pyrkon 2015 będzie mój. :3 Bilety są no i mam jeszcze 3 miesiące na dopracowanie cosplayu Lei z Diablo 3. :D

 

Też cisnę na Pyrkona 2015 ^^ Bedę Arweną z LOTRa ^^

 

No proszę. :D Też myślałam o Arwenie, ale uznałam że moje uzależnienie od serii gier Diablo trzeba by było okazać więc będzie Lea. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ferieee ♥ No dobra, we wtorek egzamin z logiki, ale nie zepsuje mi radości z 2 tygodni wolnego. I wolna chata, jestem sama z bratem, yay. Mam dostać też coś do tłumaczenia, mam nadzieję, że podołam i zawsze to jakaś kasa wpadnie. No i jestem zadowolona z ocen w indeksie, jak na naukę "wieczorem przed" i w autobusie to wyszło całkiem dobrze. W drugim semestrze mam zamiar zacząć się uczyć i startować po stypendium, a co ^^

A, i znalazłam zawieszkę z jeleniem, nie wiem skąd ją mam, ale bardzo mnie ucieszyła, bo jest taka Thranduilowa ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam robić notatki! Trzy dni siedzenia od rana do nocy i wreszcie mam skończone notatki! Umieram z radości! Teraz tylko muszę się ich nauczyć, ale to już pryszcz - pisałam ręcznie, żeby lepiej zapamiętać i wiele zostało mi w głowie. Tylko dwa kolokwia i praca pisemna. Dam radę, dam radę, byle nie mieć poprawki...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W drugim semestrze mam zamiar zacząć się uczyć

 

He. he. he. he. he.... :>

Wszyscy dobrze wiemy jak to się skończy, będziesz siedziała tutaj z nami, a nauka ewentualnie w autobusie albo w nocy :>

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę nad tatuażem; wstępnie już wybrałem wzór i tatuażystę, czekam na potwierdzenie i wolny termin - jestem tak niecierpliwy. ;) Mam chwilę na zastanowienie się, gdzie dokładnie miałby się on znajdować (będzie na cycku, albo bicepsie - co o tym sądzicie?). Chciałbym też zrobić sobie mały tatuaż na twarzy (napis nad lewą brwią) - podobają wam się takie dziary?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na twarzy bym sobie nie zrobiła. I każdemu bym odradzała, bo jednak jest to bardzo widoczne miejsce i nie da się tego ukryć. Sama też mam w planach dwa tatuaże, ale miejsca już dawno wybrane. Wzory też. Jeden na nadgarstku, drugi na żebrach, na boku (ponoć bardzo bolesne miejsce...). Nie mogę doczekać się swoich ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem tatuaże na twarzy wyglądają nie za fajnie, więc odradzałbym robienie tatuażu w takim miejscu. Aczkolwiek to tylko moja opinia, a tatuaż ma się przede wszystkim podobać Tobie.

No i też mam w planach zrobienie sobie tatuażu. Miejsce mam wybrane i mniej więcej wiem, jak ma wyglądać. Nic tylko skombinować kasę i znaleźć jakiś dobry salon.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze też pamiętać, że niektórzy pracodawcy źle patrzą na tatuaże - lepiej mieć takie, które w pracy da się jakoś schować. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak usiąść sobie wieczorem z gitarą i zagrać "Far Away Eyes" Stonesów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno w profilach pojawił się "spędzony czas online", czyli ile Waszego życia poświęciliście DE. :)

 

Mój czas:

Spędzony czas online:

3 Miesięcy, 1 Tydzień, 1 Dzień, 8 Godzin, 53 Minut, 36 Sekund

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doczekałam się wyników egzaminu z logiki i mam 4,5 ♥ Poszłam na niego na totalnym luzie, trochę jeszcze kac mnie trzymał i nie miałam nawet siły zaglądać do notatek, jednak coś w tej głowie mam :D

 

No i jaram się bardzo bardzo zespołem Árstíðir, przemawia do mnie tak samo jak Nightwish...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaram się, bo właśnie doszłam do tego, że mogę się zapisać na tenis jako na zajęcia dodatkowe na uniwerku i nie muszę za to płacić :D Yay, będę popylać od przyszłego semestru ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdążyłem zapisać się na tenis ziemny z siłownią!

O 20 ruszała rejestracja. Po 10 sekundach wszystkie miejsca na tenis były zajęte :D

 

Był basen, czas na coś nowego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale nie w ramach WFu, tylko tak normalnie. Jakby do 'drużyny' uniwersyteckiej. Ale mam nadzieję, że to tak nie wygląda, że kompletnych amatorów też tam biorą ;)

A na WF też mam zamiar się zapisać na tenis,a nie chodzić na wodny aerobik albo na jakiś inny fitness z masą snobistycznych lasek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja polonistka pochwaliła mój walentynkowy gazetkowy tworek pt. "Czternaście piosenek o miłości". Nasłuchałam się troszkę o swojej domniemanej "dojrzałości" i "lekkim piórze". Powiedziała, że pokazała swojemu mężowi, a ten dziwił się, że ja dzieciak z gimnazjum jestem. Z kolei tata pytał, czy nie umieszczałam tego gdzieś w internecie, bo "może byłoby warto pokazać to szerszej publiczności". Ja do swoich wypocin zawsze jestem nastawiona bardzo krytycznie, prawie nigdy nie satysfakcjonuje mnie to, co napisałam (bo te słowa układające mi się we łbie brzmiały lepiej, zgrabniej, ładniej, naturalniej, i...). Dlatego takie słowa strasznie, ale to strasznie mnie cieszą i motywują. Jej. ^^

(Jak widać moja koszmarna awersja do krytyki wszelkiej działa też w drugą stronę :3)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo ta lista jest pro. I jest na niej Joasia ♥

 

A mnie uszczęśliwia fakt, że do końca tego tygodnia jeszcze w szkole nic nie robię. Potem się zaczną sprawdziany w ilości masowej i już nie będzie tak miło, ale i tak nie liczyłam na takie przedłużenie ferii. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyrzucenie z roboty w której szef był frustrujący, nerwowy, porywczy, nieopanowany emocjonalnie, z jadowitym językiem. I raczej nie czlowieko podony gdyż z pracownika robił maszyne do tyrania jak niewolnik. No i dzięki niemu tego samego dnia będąc na rozmowie o prace mówiąc kto był moim szefem, prace dostalem od zaraz. I to dostajac wieksze wynagrodzenie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zamówiłam Elan :D

I zaliczyłam wszystkie egzaminy w sesji, jutro ostatni i koniec ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajne promocje mają w Empiku. Parę dni temu kupiłem sobie płytę Lady Pank, nagraną z Orkiestrą Symfoników Gdańskich, a dzisiaj nabyłem składankę Scorpionsów. Za każdą z tych płyt zapłaciłem jedynie 20 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiły mnie moje wyniki z matury próbnej. :happy:

Polski - 80%

Matematyka- 40%

Angielski - 87%. :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostałam w domu ♥ I to na legalu, bez wciskania, ze brzuch mnie boli albo coś, po prostu powiedziałam, że mam sporo do zrobienia (co jest prawdą - zadania z matmy, praca plastyczna na zajęcia artystyczne do dokończenia, autoprezentacja na doradztwo zawodowe do napisania, praca domowa z hiszpańskiego...), a dzisiaj i tak same lajtowe lekcje, dwa wuefy, religia, godzina wychowawcza i takie tam, no i pozwoliła mi zostać ♥ Siedzę i robię matmę, ale to i tak lepsze, niż szkoła :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla żyję ostatnim tygodniem ferii. :P Mam jeszcze 6 dni na odpoczynek, a potem do roboty muszę wracać. xD Za to odpoczynek spędzam na malowaniu, układaniu, skręcaniu robienie remontów samemu jest super. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też ostatni tydzień ^^ To takie pocieszające, mogę siedzieć i grać w simsy, i czytać i wyszywać i w sumie nic nie robić i nikt się o to nie czepia ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje projekty przyszłego pokoju zostały odczytane. Oznacza to, że ja też mogę wcisnąć swoje 3 grosze do remontu. Odliczam dni do kwietnia, a później do 19 czerwca ♥

Bonus: T-mobile się zlitowało i mam nowy telefon, teraz nie zmienię go chyba przez następne 4-5 lat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.