Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Dostałam 6 z kolosa :D I popołudniowe zajęcia mam odwołane, więc mogę już sobie nic nie robić ♥

 

6? To da się tak? :D

 

Właśnie się okazuje, że na KULu wszystko jest możliwe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, na cuda trzeba trochę poczekać"

 

Tak? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam mój klasycystyczny dworek na zajęcia artystyczne ♥ I nawet nie jest aż taki brzydki, na jaki się zapowiadał ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strzelałam z wiatrówki do celu i byłam lepsza od dziadka i brata. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skończyłam mój klasycystyczny dworek na zajęcia artystyczne ♥ I nawet nie jest aż taki brzydki' date=' na jaki się zapowiadał ♥ [/quote']

 

Pics or didn't happen!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam mój klasycystyczny dworek na zajęcia artystyczne ♥ I nawet nie jest aż taki brzydki' date=' na jaki się zapowiadał ♥ [/quote']

 

Pics or didn't happen!

Marja.

Marja...

MARJA?!

Nie dość, że mama nazywa mnie imieniem mojej siostry, to jeszcze mój własny forumowy ojciec myli mnie z kimś innym... ;-;

Dworek już oddałam, także będziesz mi jednak musiał uwierzyć na słowo :D Nie masz czego żałować, naprawdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../ Nie dość' date=' że mama nazywa mnie imieniem mojej siostry, to jeszcze mój własny forumowy ojciec myli mnie z kimś innym... ;-; /.../[/quote']

Zaznaczyłem Twój post i kliknąłem cytowanie selekteywne w poście Marji... Wina forum!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj brałam udział w bardzo sympatycznej imprezie urodzinowej. Dostojnym jubilatem był mój dziadek. Skończył 90 lat! Miło przy takiej okazji spotkać się z najbliższymi przy jednym stole. Na co dzień nie mamy dla siebie zbyt wiele czasu. Senior rodu doczekał się dziesięciorga wnuków i jedenaścioro prawnucząt! Trochę nas jest:)! Były kwiaty, życzenia, wielki tort, pamiątkowe zdjęcie i oczywiście gromkie "Sto lat". Tego wieczoru nie brakowało wzruszających momentów, ale wszyscy cieszyliśmy się, że dziadek doczekał takiego wieku. Szczęśliwa wróciłam do domu. Mam nadzieję, że spotkamy się za kilka lat przy okazji następnej okrągłej rocznicy! :) Sto lat dziadku!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj moja drużyna zajęła na Smokonie drugie miejsce w konkursie wiedzy o SW, dzięki temu dwie nowe książki wpadły mi na półkę :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

/.../ Nie dość' date=' że mama nazywa mnie imieniem mojej siostry, to jeszcze mój własny forumowy ojciec myli mnie z kimś innym... ;-; /.../[/quote']

Zaznaczyłem Twój post i kliknąłem cytowanie selekteywne w poście Marji... Wina forum!!

Ach, dobra, w takim razie moje własne forum myli mnie z kimś innym. To też jest smutne. :D

Night, gratuluję ♥ Masz jakieś zdjęcia z tego Smokonu? Może coś więcej opowiesz? Bo wiesz, mnie takie imprezy dla nerdów interesują, chciałabym kiedyś się wybrać na coś takiego :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Matura ustna z polskiego zdana. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ :happy:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

To u mnie to samo Ares. :happy: Też dziś miałam, tylko tą nową. To był egzamin, którego najbardziej się bałam, a poszedł mi bardzo dobrze. :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje Ares & Eclipse. :) Koniec końców ustna z polaka nie była taka straszna. co nie? :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prawda w czwartek będzie trochę ciężko angielski. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Adrian. ;) Najgorszy był stres, bo do samych wyników się stresowałam, ale to całkiem zdawable było. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To u mnie to samo Ares. :happy: Też dziś miałam, tylko tą nową. To był egzamin, którego najbardziej się bałam, a poszedł mi bardzo dobrze. :D

 

Gratki, a jaki temat? ;) Jest szansa, że powtórzą się jakieś za rok, więc może... xD

 

Uszczęśliwia mnie SA w piątek, Noc Muzeów i Warszawskie Targi Książki w sobotę/niedzielę. Umieram z niecierpliwości, w związku z czym postanawiam iść zaraz oglądać Suits - btw. genialny serial prawniczy, obejrzałam 1 odcinek i się zakochałam. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki, a jaki temat? ;) Jest szansa, że powtórzą się jakieś za rok, więc może... xD

 

"Jak reklama zmienia rzeczywistość" czy coś - łatwy. ;) *koniec offtopu*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż ostatnio uszczęśliwiło mnie chyba to że zaliczyłem egzamin z Podstaw przedsiębiorczości. Dostałem 5 a babka z PP była naprawdę wredna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nieogar Fruji i jutrzejszy koncert. ♥ Too much love... ♥ ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak wejść do sklepu obuwniczego z zamiarem nabycia pary zwykłych adidasów i kupić jaskrawożółte, oczojebne martensy XD Przecenione. Za 110 zł. Śliczne. Glan Bob i glan Knykieć będą miały od teraz towarzystwo płci żeńskiej. Zastanawiam się nad imionami dla nich. Kupiłam jeszcze czarne trampki z flagą Wielkiej Brytanii i napisem "London Rock n' Roll" nadrukowanymi po jednej stronie, bo moje stare, czerwone, strasznie się już rozlatywały. Tyle szczęścia ♥ Kocham moje żółte martensy ♥ W sumie to nie wiem, po co mi one, ale i tak je kocham ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

M0ubCXu.jpg

 

Dobra impreza była, pojedzone :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No fajnie, że na forum można sobie z kimś "pograć". :) Ale do rzeczy. Cieszę się, że mam z kim muzę tworzyć. Mam nadzieje, że znajdzie się więcej takich osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczy, że przeżyję niszczycielską, antystudencką sesje i niedługo Wakacje! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami właśnie złapała Pana Boga za nogi, ale jeszcze to do niej nie do końca dociera.

Wcisnęłam się tutaj na wolontariat. :D

Będę paczeć jak się robi taki super hiper pro len, który jest tak pro, że leczy i w ogóle...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.