Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Zamówiłam 4 kg książek :D Oby tylko trafiło mi się coś fajnego.

 

To już się na kilo kupuje? :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamówiłam 4 kg książek :D Oby tylko trafiło mi się coś fajnego.

 

To już się na kilo kupuje? :D

 

Po sprzedawaniu gazu w kilowatogodzinach wszystkiego można się spodziewać :D

 

A mnie uszczęśliwiło opowiadanie na egzaminie :) Mimo że od paru lat nie pisałem ani jednego, ale i tak lepsze niż rozprawka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamówiłam 4 kg książek :D Oby tylko trafiło mi się coś fajnego.

 

To już się na kilo kupuje? :D

 

Też się zdziwiłam, ale czego to nie ma na allegro :D Te książki są z końcówek nakładów i zwrotów księgarń, można sobie wybrać konkretną kategorię z jakiej mają być. Całkiem fajny pomysł IMO, jeśli się lubi niespodzianki no i może akurat trafi się na coś, co zmieni nasze życie :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie to, że nad zalewem obok mnie już latają nietoperki. *.* Jak się idzie to ich się tyle zlatuje i tak fajnie nisko latają i tylko trzepot skrzydełek słychać. Aż mnie po spacerze szyja boli od patrzenia w górę. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, też uwielbiam nietoperze :happy: Ach, te ciepłe letnie wieczory, kiedy Emi siedzi na huśtawce i słucha muzyki, a one tak nisko śmigają nad podwórkiem i można się na nie gaaapić ♥ Kiedyś sobie stanęłam na schodkach od tarasu i wystawiłam dłoń do góry, a jeden skrzydlaty jegomość (EDIT: albo skrzydlata dama, trudno stwierdzić :> Dżęderowy nietopyrz XD) przefrunął mi centralnie nad palcem, aż poczułam, że coś mnie dotknęło. Fajne są. ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie to, że nad zalewem obok mnie już latają nietoperki. *.* Jak się idzie to ich się tyle zlatuje i tak fajnie nisko latają i tylko trzepot skrzydełek słychać. Aż mnie po spacerze szyja boli od patrzenia w górę. :D

 

Też ostatnio właśnie byłam nad zalewem i strasznie dużo ich latało! ♥

 

Uszczęśliwił mnie piątkowy ENEMEF Hobbita, jeszcze ciągle nie ogarniam życia i duszą zostałam w Śródziemiu :D

 

I jestem dumna z mojego braciszka, w drodze do babci zabrał mi wczoraj słuchawki i słuchał Nightwisha ♥ Myślałam, że mu się nie spodoba i powie, że za głośne albo coś. A on przesłuchał końcówkę "I wish I had an angel", "My Walden" (jego komentarz: "to jest czkawkowe" :D [Czkawka jest w "Jak wtresować smoka"]), "Alpenglow", "The last ride of the day" i na końcu "Shudder before the beautiful", które najbardziej mu się podobało. W drodze powrotnej zasnął na "Our decades in the sun". Grono fanów powiększone o małą osóbkę :happy:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj mi dwa takie nietoperki nad huśtawką kołowały. Aż się przestraszyłam, że się z którymś zderzę O_O No. Nasza czereśnia kwitnie, pszczoły, trzmiele i inne w tej czereśni buczą, nietoperze latają, komary żrą, idzie lato :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudny dzionek dziś był. :) Trochę kropiło, ale leciutku, moim planem było granie by zebrać trochę kasy i robienie zdjęć miasta.

Razem z przyjacielem, pojechaliśmy mówił że z jego siostrą się zobaczymy jeszcze, to posiedzi z nami. No ale na przystanku było już dwóch nowych towarzyszy. Posiedzieliśmy pobrzdąkaliśmy. Potem sami siedzieliśmy, to poszliśmy foty cykać. Cykam te foty, idę dalej a tu ktoś nas mija potem zaczepia i pyta czy bym zagrał, w końcu się zdecydowałem i trochę pograłem na tej gitarze tam przy nich. Jakoś zmyślnie po kilku dziesięciu minutach pomyślałem o planach to skończyłem grać i mówię, że idę, To podziękowali za grę i sobie poszliśmy dalej. porobiłem trochę fotek, sam też sobie załatwiłem fotkę. To zawracam bo tu już nic ciekawego nie ma. No i siedzą sobie ci zaczepialscy ludzie, no nie wiem czy padło pytanie, ale zagrałem ponownie. Posiedziałem, pogadałem t a po tym zebrało nas się więcej idę dalej znowu jacyś ludzie(znajomi przyjaciela), a no to w końcu całą ekipą poszliśmy na starówkę. Choć plan był inny, dzień był bardzo spoko. Fajnie się dziś bawiłem

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy wykładowcy zgodzili się odwołać zajęcia, więc miałam dzisiaj tylko łacinę i już mam weekend ♥ Nie wspominając o tym, że ostatnie 2 dni sobie sama zrobiłam wolne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie jestem w szoku!!;) Przez pół roku jestem na "chorobowym" i pewnie będę jeszcze co najmniej kilka miesięcy, a tu mnie moja firma zaskoczyła! Wczoraj otrzymałam dokument, który brzmi: "Z przyjemnością informujemy, że na wniosek pani zwierzchników, w oparciu o pani zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków i na podstawie pozytywnej opinii pani przełożonych, Zarząd Spółki podjął decyzję o przyznaniu pani jednorazowej premii w kwocie....zł, która zostanie wypłacona w maju 2015". Yes, yes, yes:-D Ale byłam happy! Urosłam jak wiosenny szczypiorek..Nie myślałam, że coś dostanę. Po 15 latach pracy czuję, że ktoś mnie docenia i nie jestem jednak taka zła..he,he;) Nie byłam nigdy materialistką, ale wiadomo, każda kasa się przyda, bo wydatków multum. Najchetniej zaprosiłabym WAS wszystkich na duże piwo:), żeby jakoś ten mój malutki sukces uczcić, ale....Ha, przecież będzie zlot:-D!! Anulka stawia;) I'm so happy!!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jezu, moje tegoroczne urodziny to najlepsze jakie mogłam mieć. W szkole moje 3 najlepsze najbliższe koleżanki przyszły mi z kawałkiem W-Z z zapaloną świeczką i zaśpiewały mi sto lat, naprawdę nie spodziewałam się po nich tego. :3 Złożyły mi życzenia, nie takie typowo "fejsbukowe" tylko takie szczere, od serca. Pierwszy raz mnie ktoś tak zaskoczył, nikt mi takich niespodzianek nie robił nigdy. Taka mała rzecz, ale naprawdę potrafi ucieszyć i wzruszyć zarazem. Naprawdę do tych 3 mam naprawdę duże zaufanie i respekt, za całokształt. Jeszcze mnie czekała róża od brata w domu. :) Ach, najlepsze urodziny w życiu, a mama to już w ogóle poszalała w kuchni. Płyta EFMB + tegoroczne urodziny= Cudo ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddałam wreszcie to portfolio o Witkacym, nad którym siedzę od tygodni, a właściwie to miesięcy. Jutro nie ma WOSu i w ogóle S. (chyba tylko Sami może zrozumieć tę radość... CZYŻBY? xD). Nareszcie mogę sobie odpocząć. W piątek kolejna osiemnastka. Wreszcie miałam chwilę, żeby się wypisać i po 3/4 strony A4 przy słuchaniu EFTMB od razu poczułam się jakoś lepiej psychicznie. W ogóle, miałam jakieś takie dziwne wrażenie. Poczułam się człowiekiem bardziej niż kiedykolwiek.

Aaa, i jeszcze mam nowego kotełka - przyplątał się taki śliczny, rasowy rudzielec (w sumie, to chyba sąsiadów, ale i tak jest wspaniały). Takie toto przytulaśne, milutkie, i robi ósemki wokół nóg. Uznaliśmy jednak, ze nazwanie kota Osiem albo Nieskończoność brzmi nieładnie, więc zostało Continuum (żeby mieściło się w krapkowickich oparach absurdu), w skrócie Conti (jak ten książę, co w pierwszej wolnej elekcji konkurował z Heniem Walezym, ale przegrał). I jest jednak pewna szansa, że pojawię się na zlocie. Czysta RRRRRADOŚĆ. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa, i jeszcze mam nowego kotełka - przyplątał się taki śliczny, rasowy rudzielec (w sumie, to chyba sąsiadów, ale i tak jest wspaniały). Takie toto przytulaśne, milutkie, i robi ósemki wokół nóg. Uznaliśmy jednak, ze nazwanie kota Osiem albo Nieskończoność brzmi nieładnie, więc zostało Continuum (żeby mieściło się w krapkowickich oparach absurdu), w skrócie Conti (jak ten książę, co w pierwszej wolnej elekcji konkurował z Heniem Walezym, ale przegrał). I jest jednak pewna szansa, że pojawię się na zlocie. Czysta RRRRRADOŚĆ. ♥

 

Osiem to całkiem przyzwoite imię :D

Nasza nowa wrocławska świnka rozetka nazywa się Traktor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa, i jeszcze mam nowego kotełka - przyplątał się taki śliczny, rasowy rudzielec (w sumie, to chyba sąsiadów, ale i tak jest wspaniały). Takie toto przytulaśne, milutkie, i robi ósemki wokół nóg. Uznaliśmy jednak, ze nazwanie kota Osiem albo Nieskończoność brzmi nieładnie, więc zostało Continuum (żeby mieściło się w krapkowickich oparach absurdu), w skrócie Conti (jak ten książę, co w pierwszej wolnej elekcji konkurował z Heniem Walezym, ale przegrał). I jest jednak pewna szansa, że pojawię się na zlocie. Czysta RRRRRADOŚĆ. ♥

 

Osiem to całkiem przyzwoite imię :D

Nasza nowa wrocławska świnka rozetka nazywa się Traktor :D

♥ dla świnki.

 

Ale źle się woła. Zwłaszcza, że ten kot reaguje na głos - wołanie, nawet może być śpiew - nie na "kici-kici". xD Conti, Conti da się wymówić, a Osiem, Osiem już gorzej. O Nieskończoności nie wspominając. xDD

 

*Jeszcze uszczęśliwia mnie Witkacy. Ten człowiek był tak ostro porąbany, że ja nawet sobie nie zdawałam sprawy, że to w ogóle możliwe. A jednak. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż ostatnio uszczęśliwiło mnie to że udało mi się zaliczyć egzamin z fizyki-jest to przedmiot którego nienawidzę!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, mi tam się Osiem podoba. A królik mojej koleżanki nazywa się Asfalt ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee, mi tam się Osiem podoba. A królik mojej koleżanki nazywa się Asfalt ♥

 

Asfalt z Traktorem mogą sobie podać łapki :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dostałem pierwszą płytę do Najtłiszowej kolekcji :D, ale jam szczęśliwy :D Tylko o tym pomyśle radość mnie wypełnia. Płyta to Endless Forms Most Beautiful :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam sobie kubek Niemożliwie Zaradnego Życiowo Człowieka, którym jestem :D

 

 

 

kubek-piekielny-nieogar.jpg

 

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postpod postem.. Czy tylko mnie na tym forum coś uszczęśliwia? :D Sami jako ostoja weltschmerzu wszelakiego - piekło chyba właśnie zamarza :)

 

Imagine Dragons wydali właśnie nową płytę. :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=iY2f07qAtfA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postpod postem.. Czy tylko mnie na tym forum coś uszczęśliwia? :D Sami jako ostoja weltschmerzu wszelakiego - piekło chyba właśnie zamarza :)

 

Imagine Dragons wydali właśnie nową płytę. :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=iY2f07qAtfA

 

W lutym słuchałam tego na Spotify. I nawet wysmarowałam "recenzję" xDD http://forum.nightwish.pl/watek-imagine-dragons

 

A ja przestałam przejmować się ludźmi. Od razu jestem szczęśliwsza :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio? O.o xD

 

Najwyraźniej w lutym miałam inne premiery na karku :> Na przykład jakiś kompletnie nieznany fiński zespół wydawał płytę, czy jakis tam singiel czy coś... :)

 

 

I jeszcze uszczęśliwia mnie film, który obejrzałam wczoraj. I tryliony cudownych gifów, które brytyjski fandom wrzuca na Tumblra. Brytyjskie fandomy to życie. Co my byśmy zrobili bez brytyjskich fandomów? What would keep me entertained? O.o

Kingsman for the win, polecam ten film :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiła mnie dziś "Lalka". :')

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam 6 z kolosa :D I popołudniowe zajęcia mam odwołane, więc mogę już sobie nic nie robić ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam 6 z kolosa :D I popołudniowe zajęcia mam odwołane, więc mogę już sobie nic nie robić ♥

 

6? To da się tak? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.