Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Ile stron liczy sobie to dzieło :>

 

Tak, pierwsze koty za płoty : )

A dzieło ma 37 stron, czyli nie tak znowu dużo jak na 3 lata działalności...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-top alarm. Odbiegacie powoli od tematu, ludzie. Usunęłam post Fika i każdy kolejny tak off-topowy. Możecie pisać o czym innym, ale jako dodatek do głównego tematu. Jemy zupę z przyprawami, a nie przyprawy z zupą. :D

 

Mnie uszczęśliwiło dziś zaliczenie sprawdzianu z historii na ocenę, myślę, pozytywną. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiła moja 5 z angielskiego. Najlepsze w tym że ta praca pisemna wydawała mi się trudna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłam farbę do włosów. Wielkie zmiany nadchodzą. Czekam na sobotę :D

Nie farbowałam już ponad 8 lat. Zmiana będzie diametralna. Ale who cares! YOLO xDD No w każdym razie dreptam w miejscu i nie mogę się doczekać. Tak bardzo potrzebuję zmiany :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nocleg w Krakowie, więc wybieram się na koncert Anneke van G. I jednocześnie zaliczę jeszcze noc filmową za jednym zamachem :)

Me gusta, prezent jako się patrzy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś mój lepszy połówek powiedział:

Jak upieczesz babkę cytrynową z przepisu mojej mamy, to się z Tobą ożenię...

 

 

 

Wczoraj dostałam od niej przepis, upiekłam babkę... Określił to słowem na "z", za które dostałabym ostrzeżenie więc się domyślcie jak mu smakowała ♥ :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Polonistka zaczęła zauważać moją rękę. Miesiąc przed końcem roku szkolnego.

 

Poszłam dziś na spacer. Trzygodzinny. Ucieszyło mnie to, bo zazwyczaj albo nie mam czasu przez istnienie innych, ważniejszych rzeczy, albo jestem na to zbyt zmęczona. A ja bardzo lubię spacerować, gdyż łatwiej mi się myśli, chodząc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą dostałam maila, że wygrałam coś w konkursie amerykańskiego fanclubu NW :) Wprawdzie to tylko tourbook, ale i tak się cieszę ;)

 

The winners are:

 

Showtime, Storytime - oxymora, myfender13, and njeyeguy

Imaginaerum Blu-Rays - rosleck, lucasak86,and bropocalypse

Regular Ocean soul shirt - refan1889

Girlie Ocean soul shirt - ioanasutu

Imaginaerum flags - killerofdolt, and operaislife

Imaginaerum Tour books - stillers86, huskerspheres, daughain, condor7, sami

 

Read more: http://nightwishusa.proboards.com/thread/344/winners-nightwish-usa-winter-giveaway?page=1#ixzz2wFk3DK9G

 

Annie w moim awatarze zdaje się mówić "Oh, stop it, you! :>"

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kiedy to ja ostatnio mówiłam, że jesteś zdolna (ale leniwa)? ;)

[W sumie to nie pamiętam xD]

 

A mnie uszczęśliwiło, że wreszcie podjęłam decyzję. Rozszerzam matmę, tak na wszelki wypadek lepiej mieć coś dodatkowego na tę moją finistykę. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam śliczne pocztówki z Finlandii od Annaif :3 Jedną z pięknym śniegiem, a drugą w kurczaczki, na Wielkanoc :3 Wielkie kiitos, Aniu, kochana jesteś :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam śliczne pocztówki z Finlandii od Annaif :3 Jedną z pięknym śniegiem, a drugą w kurczaczki, na Wielkanoc :3 Wielkie kiitos, Aniu, kochana jesteś :)

 

nie ma za co :)

mnie cieszy, że do pracy wrócił znajomy, który w zeszłym roku miał problemy ze zdrowiem. Myślałam, że go w tym roku nie będzie a jednak jest ( bardzo wesoły facet, grał kiedyś na gitarze w zespole, jezdzil po Europie, w Polsce też był, grał też na statkach, które pływały po Bałtyku a teraz pracuje w ogrodnictwie :P ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kilku dniach czekania w końcu się doczekałam mojej pierwszej koszulki Nightwish :D :D :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Teraz Panie i Panowie: brawa dla mojej mamy!

1. Nauczyła się włączać i wyłączać pierwszego smartfona ;)

2. Zalogowała się sama do sklepu play.

3. Zainstalowała Viber (swoją drogą, polecam, świetna appka:)

4. Zadzwoniła do mnie z Vibera.

 

Jestem z niej naprawdę dumna i szczęśliwa, że teraz będzie mogła do mnie pisać i dzwonić za darmo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Johnny Depp fanem Marilyna Mansona. :happy:

 

1975008_851880948162122_447452959_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziś uszczęśliwiło mnie:

1- miałam fajny dzień w pracy ( dobrze że wrócił Węgier od razu jest weselej :) no i Kaśka uczy jedną Finkę polskiego)

2- na YLE Thema leci właśnie polski serial - " Londyńczycy", wprawdzie go nie lubię, ale i tak fajnie jest zobaczyć tu polski serial- miła niespodzianka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jutra do piątku rekolekcje. A to oznacza wstawanie o godzinę później i luźne dni bez żadnych równań, kwasów siarkowych, elektronów swobodnych, rodzin wyrazów, ośrodkowych układów nerwowych i innych takich ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

1531604_227031214156082_1105774639_n.jpg

 

prawie rok czekałam, ale było warto- dostałam kartkę z autografem Aino Kaisy Saarinen, jestem przeszczęśliwa :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dowiedziałam się dzisiaj że moja koleżanka słucha Nightwish :D Tą wiadomością uszczęśliwiła mnie na cały dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiło dziś to, że miałem na rękach nowo narodzoną siostrzyczkę cioteczną. Jak spojrzała na mnie swoimi oczkami, to zmiękło mi serce. :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja już jestem ciocią, od niecałych pięciu lat :3 Moja Jula zna na pamięć piosenkę z Pocahontas, a przez nią i ja się nauczyłam. Śpiewamy razem :D Dzieci są fajne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy to będzie chłopiec czy dziewczynka ? Już teraz snuje plany jak go/ją wkręcić w dobrą muzykę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.