Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Wspaniałe wiadomości! Gratuluję dziewczyny! :D Wiem, jak to miło mieć cały ten stres za sobą. Chociaż sama już dawno się uczyłam i zdawałam wszelakie egzaminy, to teraz przerabiam wszystko od nowa. Moje dziecko chodzi do szkoły i czuję się tak, jak bym chodziła razem z nim..:-D Też przeżywam wszystkie jego sprawdziany, konkursy, mini-egzaminy.. Jego sukcesy są moimi.. Ale nareszcie nadeszły upragnione wakacje i od nauki trzeba trochę odpocząć.. I Wy też odpoczywajcie moje drogie :)! Bezstresowo i na luzie :P Cieszę się, że nastała laba(dosłownie, dla mnie też):D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 1 kg malin płacą na skupie 5,90 zł :happy: Jak cena jeszcze wzrośnie, albo zostanie taka przez całe zbiory to kupię jakiś fajny piec i jeszcze mi zostanie na Oceanbornową koszulkę ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewam się jutro gościa:) Bardzo zacnego. Lubię, jak mnie ktoś odwiedza. Zapowiada się bardzo fajny weekend. Cieszę się, że spędzę go w takim miłym towarzystwie. Sporo sobie zaplanowaliśmy i mam nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje planów;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę przestać patrzeć na tego Tuomasa z naszymi listami :D Tyle wygrać... Aż uroniłam łzę wzruszenia :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZAKUPY! Poszłam do miasta po 2 rzeczy. DWIE. Wróciłam z czterema nieplanowanymi. To z pewnością wina babci, która tuż przed wyjściem wręczyła mi dodatkowy banknot. Nigdy, nigdy nie dawajcie kobiecie pieniędzy, gdy idzie po "tylko torebkę i jakąś bieliznę i absolutnie nic więcej, bo w szafce się już i tak nic nie mieści". Nie podejrzewałam siebie o podobną rozrzutność... Odkrywam niuanse swojego charakteru co dzień! :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, no bo najprzyjemniej kupuje się to, co niepotrzebne :) Dzięki temu mam swoje jaskrawożółte marteny :happy:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczna kartka od Mamy. ❤ A właśnie, pozdrawia Was ^^

No i weekend, wreszcie mogłam się wyspać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwiło dziś moje świadectwo, które w r e s z c i e nadeszło. Wszystko zdałam na "bardzo dobrze", a z przyrody to celujący mam. Nie przypuszczałam :) :) :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo wiem w jakim temacie chciałbym to napisać, ale fakt, że znalazłem sobie nowe hobby sprawia, że jestem szczęśliwy, więc to chyba odpowiedni temat ;). Zainteresowałem się ostatnio mafią. Obejrzałem już Chłopców z Ferajny, Donniego Drasco, trylogię Ojca Chrzestnego, teraz czytam książkę na podstawie której powstał film, a przedwczoraj skończyłem grać w Mafię. A przede mną jeszcze tyle ciekawych filmów do obejrzenia... : )

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłem w Krakowie złożyć dokumenty na drugi kierunek - astronomię na UJ. Strasznie się cieszę, że idę na to, bo to moja przeogromna pasja, i to mnie bardzo uszczęśliwia, ale z drugiej strony, nie wiem czy czasowo się wyrobię z dwoma kierunkami, bo to jednak dwie uczelnie, ale na razie staram się myśleć pozytywnie, chociaż połowę tego posta powinienem wrzucić od tematu o narzekaniu. W każdym razie dużo pracy przede mną, ale cieszę się. Jak to moi znajomi się śmieją, że będę pierwszym górnikiem w kosmosie :D A tak na serio to górnictwo daje duże perspektywy finansowe, a astronomia bardziej rozwój osobisty, cały czas coś nowego się dzieje, ale nie wiem jak ja to pogodzę ;D Ale miałem nie narzekać, fajnie mi zleciała podróż, miałem 10h na czytanie książek chociaż :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

xJcLi61.jpg

To miał być prezent dla synka, a ja szalałam dzisiaj razem z nim..Jak dziecko:P Super sprawa! A jaki hiper-headbanging można robić:D

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka duża! Też bym poskakała ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka duża! Też bym poskakała ^^

4 m średnicy! Też się nie spodziewałam. Można się wyżyć:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego skoki na trampolinie są dobre jak ktoś chce schudnąć ;)

Szkoda ze ja mam tylko mały balkon.

wydalam dzisiaj €75 na zakupy i mnie facet za to nie zabił. Jestem szczęśliwa ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głaskałam dzisiaj gąsienicę!! :happy: Włożyłam rękę w krzak malin i wyjęłam razem z dużą, zieloną gąsieniczką. Największa, jaką widziałam, zawsze mi się trafiały takie malusieńkie. Polecam takie doświadczenia! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłem dzisiaj w Krynicy Morskiej. Pływałem statkiem, pływałem w morzu i zjadłem mega dobrego gofra z owocami i polewą truskawkową. To był udany dzień.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się wyskakała :D Jakbym miał wytrzymalszy żołądek, lub coś co na to wpływa. No ja się nie poskaczę, bo mnie mdli od takiej zabawy. A żeby się huśtać, muszę mieć właściwą pogodę. A wiecie co ... Anka Skakanka :D No to mnie dziś rozbawiło :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ania ale słodka fota ,sam bym sobie tak poskakał na trampolinie i pobrykał na ogonku jak tygrysek w Kubusiu Puchatku

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się wyskakała :D Jakbym miał wytrzymalszy żołądek, lub coś co na to wpływa. No ja się nie poskaczę, bo mnie mdli od takiej zabawy. A żeby się huśtać, muszę mieć właściwą pogodę. A wiecie co ... Anka Skakanka :D No to mnie dziś rozbawiło :D

Wiesz Anc, wystarczy powstrzymać się od skakania po posiłkach:P Wiadomo, że w czasie barowej pogody nikt nie skacze na trampolinie:D I tak naprawdę najważniejsze w tym skakaniu są nogi i umiejętne odrywanie ich od sprężystego podłoża:) Myślę, że spokojnie dał byś radę...Bardzo ładnie Ci się zrymowało!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo, to tak moją kuzynkę w dzieciństwie ktoś przezwał, aż tak mi się przypomniało. :D Ale ja skakać umiem! :P i jestem pewien, że to z posiłkami nie ma nic wspólnego :P Mam taką przypadłość :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burza! :happy:

Uszczęśliwiło mnie również wczorajsze zwiedzanie Sandomierza. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie odwiedziła mnie ważka i wcale nie chciała sobie pójść :happy: Wcześniej uratowałyśmy z mamą mamę pająkową i jej dopiero wyklute z kokonu dzieci, które jakoś znalazły się w siatce z ogórkami. Obie boimy się pająków, ale taki widok jest niesamowity... No i ten pająk był mały, więc postanowiłyśmy działać :D + Ładnie dzisiaj świeci księżyc :3

Takie małe rzeczy, a ile radości ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie odwiedziła mnie ważka i wcale nie chciała sobie pójść :happy: Wcześniej uratowałyśmy z mamą mamę pająkową i jej dopiero wyklute z kokonu dzieci, które jakoś znalazły się w siatce z ogórkami. Obie boimy się pająków, ale taki widok jest niesamowity... No i ten pająk był mały, więc postanowiłyśmy działać :D + Ładnie dzisiaj świeci księżyc :3

Takie małe rzeczy, a ile radości ;)

OMG... Jak na moim balkonie zobaczyłam wykluwające się ośmionożne potwory zareagowałam jednym - KILL IT WITH FIRE! I dosłownie tak zrobiłam (tzn. ktoś mnie wyręczył, bo mnie tak paraliżuje strach przed pająkami, że rzadko sama potrafię je zabić)... Szły w stronę mojego domu, przeżyłam chwile grozy :O

A dzisiaj rozmawiałam z nieznajomymi ludźmi i fajnie, że jeszcze potrafię się wkręcić w taką konwersację :D może nie jestem tak bardzo aspołeczna jak myślałam :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi czyżby to chodziło o ten czat o którym myślę ,dawno tam nie byłem ,a co do pająków ja uwielbiam pająki ,jednego to nawet dokarmiałem muchami za szafką ,a w mieszkanku w Radomiu w 2013 roku wisiał mi na długiej nici pająk tuż nad wejściem do łazienki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.