Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Jedna prezentacja już z głowy! Właśnie trwają prace nad kolejną, dużo przyjemniejszą - interpretacja "Storytime" i "Elvenpath" ♥ A Lidl mnie w końcu uszczęśliwił ciemnym piwem, bo do tej pory można było dostać tylko jasne siki :P Jeśli ktoś gustuje w ciemnym to polecam Irlandzkie z Lidla.

A wczoraj się okazało, że kobieta, z którą mam konwersacje zna Nightwish :happy: I chyba nawet śledzi poczynania zespołu, bo spytała mnie, którą z 3 wokalistek najbardziej lubię. Przeżyłam szok :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wróciłem z wycieczki klasowej do Gdańska. Przy okazji byliśmy na meczu Polska-Rosja w siatkę. Pierwszy raz oglądałem naszą reprezentację z takiej perspektywy, nie spodziewałem się, że tak szybko zarażę się tą niesamowitą atmosferą :). Ale jak wróciłem do domu, od razu zdałem sobie sprawę, że wspanialsze widowisko jeszcze przede mną...

2h67rb5.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie ten koncert? Bo dostanę vouchery do Eventima za SA...

 

Szczęśliwa, bo po tygodniu leżenia wreszcie mnie wypuścili ze szpitala. ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tokaj na Węgrzech :) Myślałem wcześniej o Bańskiej Bystrzycy, mam podobną odległość (ok. 400 km), ale bardziej odpowiada mi termin 15 lipca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh God, na Węgrzech... Aż tak to nie zaszaleję. xD

 

***

Zapomniałam! Uszczęśliwia mnie fakt, że dostałam się na staż! ♥ Miesiąc siedzenia w jakimś oddziale UM Opole, a za to całkiem nienajgorsza pensja i zaświadczenie o stażu. Nie ma to jak szczęście. ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie napisała do mnie koleżanka, z która myślałem, że zakończyliśmy (niestety) przyjaźń, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Ja nigdy nie miałem jej niczego za złe, zresztą nie jestem typem człowieka, który jest w stanie obrazić się na długo (o ile w ogóle), nie lubię kłótni strasznie. I okazało się, że też jej brakowało naszych rozmów i tak mnie to ucieszyło. Teraz chyba pół nocy spędzimy na nadrabianiu zaległości z tych dwóch miesięcy przerwy. Idealna niespodzianka na zakończenie miesiąca :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też się cieszę, że egzaminy są już zdane. No i co najlepsze - słuchaliśmy sobie Oceanborn podczas jazdy do Warszawy. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś w szkole, w klasie Franka, pani od angielskiego urządziła konkurs. Nie był łatwy jak dla pierwszoklasistów. Trzeba było znać przeszło 250 słówek, różne zwroty i umieć czytać po angielsku. Przygotowywałam syna do tego konkursu przeszło tydzień. Uczyliśmy się we dwoje. I wyobraźcie sobie moją radość i dumę gdy wchodzę do klasy, a tam na tablicy napisana lista uczniów i punktacja. Imię i nazwisko mojego dziecka na czerwono. Franek - maksymalna ilość punktów 25/25!! Yes, yes, yes :):) !! Pierwsze miejsce w konkursie! Wielka duma i satysfakcja dla mnie. Gratulowała mi anglistka, dzieci i znajome mamy. Za zwycięstwo w tym konkursie jest dodatkowa nagroda książkowa i dyplom na koniec roku szkolnego:). Urosłam bardzo. Brawo Franek! Mama jest mega-szczęśliwa! He, he,..będziesz mi w przyszłości pomagał w tłumaczeniach na Dream Emporium;).

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brawo dla Franka !!!

A ja dzisiaj cieszę się przepiękną pogodą, chociaż słońce potrafi być męczące, ale i tak uwielbiam ♥ no i w końcu robi się tak pięknie, czuć lato!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się przełamałem i byłem pytać o pracę :) Było to wczoraj.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec z egzaminami do klasy międzynarodowej. JEJ, jak dobrze mieć to za sobą ♥ Teraz tylko poczekać na wyniki do piątku i będę miała spokój do końca roku :3 Znaczy, to ma być tak, że na podstawie sprawdzianu kompetencji językowych stwierdzą, którzy uczniowie mają predyspozycje do uczenia się w tej klasie, a później będzie przeprowadzane normalne postępowanie rekrutacyjne, takie, jak do każdej innej klasy. Ale jeżeli uznają, że te predyspozycje mam, to w zwykłej rekrutacji już prawie na 100% mnie przyjmą. Oby tylko docenili moją wspaniałą angielszczyznę... Nie było idealnie na tym ustnym, trochę się zacięłam przy interpretacji cytatu (no co, stres, zaćmienie mózgu...), ale generalnie źle też nie było. Trafiłam na fajny temat, egzaminatorzy byli przesympatyczni i bardzo przyjaźnie nastawieni... Chyba powinno się udać :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wspaniale Milla! Gratuluję! Zdolna bestja z Ciebie:) Ustny egzamin z angielskiego to wcale nie taka łatwa sprawa..Wiem, bo już dawno temu zdawałam ustną maturę właśnie z tego języka i pamiętam, że stres i emocje sięgały zenitu.

Dziś jest taki cudowny dzień! Chociaż żar się leje z nieba, to wszędzie tak zielono, wszystko pachnie, kwitnie, rośnie...Zbieram pierwsze plony ze swojego, małego ogródka warzywnego. Jest więc młoda cebulka ze szczypiorkiem, zielona rukola, koperek oraz chrupiąca rzodkiewka. Zrobię sobie dzisiaj na kolację rzodkiewkę ze śmietaną:) Małe, zielone rzeczy, a cieszą. Jeśli chodzi jeszcze o zielone, to kocham wieczorne żabie koncerty. Niedawno się zaczęły. Mieszkam nad wodą i gdy zapada zmrok wokół słychać wielotonowe, różnorodne odgłosy żab..To tworzy taki niesamowity klimat. Chociaż nieraz bywa ciężko, jestem szczęśliwa, że żyję tu i teraz:).

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaliczona prezentacja o "Storytime i "Elvenpath" ♥ Trzęsłam się jak galareta i jak widziałam minę pani doktor w trakcie to byłam przerażona, że wygaduję głupoty :D Ale chyba po prostu była w szoku, bo potem stwierdziła, że to była najlepsza prezentacja i świetna interpretacja. No cóż, piosenki z górnej półki to i interpretacja wyszła dobra. Co ja bym bez tego Tuomasa zrobiła?! ♥

Odkryłam powód, dlaczego ostatnio byłam ledwo żywa - przez 6 dni nie dotknęłam gitary. Chciałam, ale ciągle coś mnie zajmowało i stres przed prezentacjami, dzisiaj miałam trochę czasu i w końcu ulga. Chyba właśnie doświadczam, czym jest muzyka... ;)

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAM PREDYSPOZYCJE ♥ ZAKWALIFIKOWALI MNIE ♥ Who's da boss? I'M DA BOSS! ♥ Teraz to już normalnie muszą mnie przyjąć do tej klasy :happy:

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje dzisiejsze szczęście: Wishmaster Edycja Kolekcjonerska za 20zł w Saturnie ♥

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alleluja, skończyłam moją prezentację o lekomanii na chemię ♥

Beeeejbiiii...

mtbhgwtn.gif

To powinna być ilustracja do niej. Ale do mojej chemicy mogłoby to nie trafić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja mam szczęście :D Dostawaliśmy wpisy za ćwiczenia i profesor się pomylił i wpisał mi ocenę za wykłady. Poszłam do niego, wpisał mi za ćwiczenia i spytał, czy w takim razie wystarczy mi 4 za wykłady. A miałam mieć z wykładów egzamin ustny. Tyle wygrać!

Za prezentację o Nightwish dostałam 6 :D Nie wiem czo ten KUL tak sypie ocenami, których nie ma. Koleżankom, z którymi ją robiłam, spodobał się zespół i nawet mają ochotę na koncert :happy:

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udało mi się ładnie pozaliczać już część przedmiotów, tyylko 2 tygodnie i wakacje, to mnie bardzo motywuje :D A poza tym dostałem nareszcie moje płytowe zaległości - Elan i Endless Forms Most Beautiful (singiel) :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeej, pada deszcz i w dodatku przyszła burza!! ♥ Teraz to ja mogę żyć :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeej, pada deszcz i w dodatku przyszła burza!! ♥ Teraz to ja mogę żyć :D

Ja cały czas na to czekam :D Znaczy, lało wczoraj rano, ale teraz też jakieś ciemne chmury mamy na niebie, więc może i jest szansa... Kurde, ja nienawidzę takiej lepkiej, dusznej, gorącej pogody, brr. Okej, dzisiaj akurat jest nieźle, może trochę duszno, ale słońce tak nie smaży, da się siedzieć na dworze. Tym niemniej i tak mogłoby być chłodniej, ja tam nie miałabym nic przeciwko. Imo najprzyjemniejsze temperatury panują wiosną. Takie siedemnaście-osiemnaście stopni to temperatura idealna, jest ci ciepło, możesz łazić w krótkim rękawie, ale się nie rozpływasz -,- Jak już wyjadę za granicę, to to będzie gdzieś na północ od nas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma-sa-kra :D Dziś nie spałem w ogóle, nie kumam czemu. Ale rano grzmiało, to myślę kompa nie włączę. Leżałem i w końcu spadł deszcz, nadzieja nastała :) Przesyłka z nagrodą w końcu przyszła. Słońce się ze mną drażniło, ale się schowało. Choć trochę duchotę czuć, mimo to jest chłodno. Byłem na mieście i w końcu mam pewne badania z głowy. Odwiedziłem sklep muzyczny, zerknąłem na te sprzęty i sobie myślę tak: "Jak będzie robota, to sobie kupie takie dwa, albo więcej :D " Uwielbiam zaglądać do muzycznego, to jedyne miejsce jakie mnie naprawdę zainteresowało. Co by wybrać, elektryka czy klawisze? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super! Gratulacje:)! Jest się z czego cieszyć! Jak to ładnie wygląda: 4000 użytkowników..Duuuużo nas:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.