Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Glany przyszły w końcu. Trochę rozczarowało mnie to, że okazały się nie być zrobione z prawdziwej skóry, ale cóż, prezentują się dobrze i bez tego. Niby za duże o 2 rozmiary, ale nie widzę różnicy, a bałam się, że będę wyglądała jak pokraka. No, i są w środku całkiem wygodne. Myślę, że nie będą obcierały. W końcu mam butki na zimę! :D Do tego, pojawiły się informacje o nowym albumie NW, chwilę po przyjściu glanów... Cytując pewien film: "Miracles come in small packages"... i do tego hurtem!

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak długo nic tu nie pisałam? jak długo nic mnie nie uszczęśliwiło? 2 miesiące? 3? Długo... Ale dziś mogę powiedzieć, że coś mnie uszczęśliwiło. Nie powiem co, nie chcę zapeszać. Ale odzyskałam ogromną część nadziei, której już prawie nie miałam.

Jestem szczęśliwsza. Potrafię znowu się uśmiechnąć. To już dużo.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gram "The misty mountains cold" (bo ma najłatwiejsze taby na świecie) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś pierwsze koło dziennikarskie. Za godzinę. Może być fajnie :) Pewnie jak zwykle mam zawyżone oczekiwania, a rzeczywistość jest niedobra i brutalna, ale... ale naprawdę może być fajnie, bo ja tak bardzo chcę coś pisać :3 Chcę dział o muzyce w gazetce szkolnej, taaaaaak, chcę ich męczyć moim dziwnym gustem ♥ Niech wiedzą, że na tym świecie jest coś jeszcze oprócz rapsów i Łan Dajrekszyn ♥ Mam tylko nadzieję, że nie będzie w tej gazetce jakiejś cenzury, wiecie... Ale nasza polonistka to równa babka, raczej nie będzie ograniczać mojej wolności tworzenia. Tak myślę :>

I jeszcze uszczęśliwia mnie, że mam czas na siedzenie i pisanie tego. Co jest dziwne, bo ja z reguły jak gdzieś idę na określoną godzinę, to nie idę, tylko lecę na łeb na szyję. Zawsze brak mi tych paru minut, dosłownie paru. A teraz mam tego czasu dużo, nawet nadmiar, i bardzo przyjemne jest to niespieszenie się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia, Milla! Mam nadzieję, że ładnie podpromujesz nam Nightwisha w swojej szkole (i nie tylko NW) :).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Miałam wczoraj przemeblowanie w pokoju i w końcu pokój wygląda bardzo ładnie, a przede wszystkim JEST FUNKCJONALNY. Do tej pory tylko jedna osoba mogła przejść w nim! (nawet mój pies musiał wychodzić tyłem z pokoju :-D) Jedyne co by się przydało to nowy kolor ścian (i telewizor :P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadę zaraz do Opola i prawdopodobnie pojadę do Holandii do pracy! ♥

Jestem podjarana, ale z drugiej strony się boję. Oby się udało : )

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfo trzymam kciuki aby się udało ,nie ma się co bać ,tam będziesz miała znacznie lepiej jak w Polsce ,z początku będzie na pewno trudno ,ale potem to kto wie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfo, zepsułaś. Mogłaś powiedzieć wcześniej, to by się zorganizowało jakiś mini-zlot (chyba, że nie masz czasu, to wybaczam). W każdym razie powodzenia. :>

 

A ja miałam dziś bardzo pozytywny dzień. Niby nic szczególnego, ale jakiś taki miły. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula nie było czasu. 5 stycznia dowiedziałam się, że jest taka możliwość i ledwo co zdążyłam załatwić sprawy z wyjazdem. Ale na razie wyjeżdżam na 14 tygodni, także mam nadzieję, że będzie jeszcze kiedy : )

Dzięki Wszystkim za dobre słowa. Jadę za niecałe 1h : D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powodzenia, Nymf, uda Ci się :) Wspieramy Cię duchowo :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam się do części ustnej (czyli II) etapu okręgowego Olimpiady Historycznej. Jutro praktycznie rozstrzygnie się moje niepisanie matury z historii (bo jak już się dostanie do centralnych, to prawie każdy dostaje tytuł finalisty - który daje 100% na maturze...chyba, że się pisze starożytność xD)... Trzymajcie kciuki! ;) Mam nadzieję, że trafię na fajnych egzaminatorów...

 

A jeśli pójdzie mi beznadziejnie - to jeszcze mam szansę za rok; poza tym, jestem chora, więc mam dobre usprawiedliwienie, jak mi pójdzie źle (z dnia na dzień coraz bardziej tracę głos, więc tym bardziej...). ;)

 

EDIT: Gratki dla rocznika Sami:

Perspektywy dały Trójce 27. miejsce w Polsce i 1. w woj. opolskim w rankingu 2015 (rok temu 33. i 2.). :>

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, życzę ci żeby ci się udało z tą olipmiadą, mi się niestety nie udało z żadną olimpiadą w liceum, chociaż co roku byłem w II etapie Olimpiady Języka Angielskiego. Ale również mnie uszczęśliwił Ranking Perspektyw, bo moja szkoła dostała 2. miejsce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Gratki dla rocznika Sami:

Perspektywy dały Trójce 27. miejsce w Polsce i 1. w woj. opolskim w rankingu 2015 (rok temu 33. i 2.). :>

 

Hehe, tak dobrze zdaliśmy maturę? No nie.. Znowu LO2 będzie niepocieszone :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: Gratki dla rocznika Sami:

Perspektywy dały Trójce 27. miejsce w Polsce i 1. w woj. opolskim w rankingu 2015 (rok temu 33. i 2.). :>

 

Hehe, tak dobrze zdaliśmy maturę? No nie.. Znowu LO2 będzie niepocieszone :>

 

LO2 niepocieszone zawsze. ♥ Na ustnych na 23 osoby z naszej szkoły było... 10. xD

 

Mi się niestety nie udało, ale usprawiedliwiam się tym, że miałam typową dla grypy zaćmę mózgu (aspirynka wywietrzała po 1,5 h czekania na komisję), bo jak tak sobie teraz myślę, to umiałabym odpowiadać dużo lepiej na te ich pytania, chociaż temat z historii powszechnej był beznadziejny - geneza I wojny światowej. Czyli jedyny z całej historii fragment, o którym wiem absolutnie-kompletnie NIC. No ale trudno. Jeszcze mam 1 szansę za rok. Poza tym, utwierdzam się w przekonaniu, że powinnam iść raczej na olimpiadę z polskiego - ale to już dłuższy wywód...

 

Tymczasem uszczęśliwia mnie fakt, że wreszcie zaczęły się ferie. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZESZŁAM! OGARNIACIE TO? PRZESZŁAM! Przecież zrobiłam tylko jedno otwarte, i w kilku zamkniętych strzelałam, i miałam mizerne szanse, a przeszłam! Z matmy! Ja! Ja, z matmy! Bo że z angielskiego mi się udało, to nic takiego dziwnego, bo już w pierwszej byłam laureatką i teraz startowałam tylko tak żeby zobaczyć, jak mi pójdzie, ale z matmy? Cosięstałosię? o.O Przecież ja nie lubię matmy, i może jestem dobra, ale nie jakaś wybitna, i nudzi mnie to, i... To jest kurde niesamowite :D

Inna sprawa, że obniżyli próg. Bo to zawsze, przynajmniej na angielskim i polskim, było 80%, więc powinno być 24 na 30 punktów, a tu wymagane było tylko 21.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Książki ^_^ Cóż urodziny mam za ponad dwa tygodnie , ale już teraz musiał wyskoczyć z pomysłem zakupu książek , które nowiuteńkie leżą na biurku obok. I jeszcze mama kupiła mi piękną koszulkę z Miasteczka Halloween za 5 zł :> .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeżyłam tydzień apokalipsy. Przeżyłam i wyszłam z tego w jednym kawałku. :D

Siedem zaliczeń w 5 dni roboczych to lekkie przegięcie. Ale przeżyłam!.

 

A poza tym nadal żyję koncertem Epiki, który był wczoraj. Grali ponad 2 godziny, mogę potwierdzić, Simone na żywo jest tak samo ładna jak na zdjęciach, Zagrali same szlagiery, było nawet Cry for the moon

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 marca idę na akustyczny koncert Lady Pank w Gdańsku! Jaram sięl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wiecej piątek, niż czwórek na semestr... zaskakuje mnie to, bo jeszcze niedawno modliłam się o trójki. Czego więcej chcieć na studiach niż trójeczki? A tu, patrzcie tylko, jak do tej pory pięć piątek i jedna czwórka. Padam z radości... i zmęczenia, a jeszcze 3 egzaminy przede mną i jedna praca pisemna. Większość była, chwała Najwyższemu, przed sesją. Mam nadzieję, że życie nie sprowadzi mnie brutalnie na ziemię, gdybym oblała, któreś z pozostałych 3 zaliczeń. :/ No, tak, czy siak, cieszę się z wyników i ostrze kły na stypendium rektora w przyszłym roku. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku chciałam wszystkich bardzo, ale to BARDZO przerosić ze względu na małe zainteresowanie stroną i płytą. Codziennie przez telefon wchodziłam na forum i śledziłam tematy płyty. Jestem uradowana, ponieważ już dzisiaj sobie zaczęłam ferie (taka niespodzianka od mamy) i jestem w grupie najlepiej uczących się (średnia 4.60, jest good). Być może sobie zamówię przedpremierową płytę Nightwisha i latem (BYĆ MOŻE) będę miała remont pokoju. Zaskakują mnie pozytywne komentarze na temat moich autoportretu Marco'a oraz Thranduila. Jeszcze raz przepraszam, za moją dłuugą nieobecność i postaram się to nadrobić. Pozdrawiam.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuolema najszczęśliwszym człowiekiem na świecie się zwie. :D Pyrkon 2015 będzie mój. :3 Bilety są no i mam jeszcze 3 miesiące na dopracowanie cosplayu Lei z Diablo 3. :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.