Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Trafiłem dzisiaj w TV na serial-bajkę z Timonem i Pumbą w rolach głównych. Co prawda mama się ze mnie śmiała, ale na Timona i Pumbę nigdy nie jest się za starym!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłałem Epice moją ostatnią pracę i...

 

epica.jpg.ce04e7517e2929144248ec1d1fdc779b.jpg

 

...niby nic a jednak cieszy. :)

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paczka od przyjaciół z Wrocławia dojechała bezpiecznie. Kuolema ma w domu inwazje krasnali, i piwa. :P Piwa pewnie nie wypije będzie tak stało, ale czekoladki z ochotą pożrę. :P Tak w ogóle o co chodzi z krasnalami i Wrocławiem, bo nie ogarniam. :-D

 

W tle można zobaczyć królestwo Kuolemy, czyli jej kuchnie. :D

CAM00079.thumb.jpg.9897904decf9467f8e32c4e33a9d2d6b.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Vaari odpowiada Kuolemie. Z krasnalami we Wrocławiu chodzi o to, że tutaj działał w latach osiemdziesiątych major Frydrych i jego Pomarańczowa Alternatywa, na której cześć został ufundowany pomnik krasnala, w miejscu gdzie PA urządzała happeningi. A potem już "poleciało", w całym Wrocławiu jest pełno krasnoludków mieszkających przy różnych instytucjach, uczelniach czy w parkach. Wrocław lubi krasnoludki, a one lubią Wrocław, dlatego tu mieszkają. :P

 

Polecam Kuolemie stronę Wiki http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomara%C5%84czowa_Alternatywa

oraz Krasnoludków z ich spisem http://krasnale.pl/krasnale/ .

Tam Kuolema się wszystkiego dowie i będzie mogła polubić wrocławskie krasnale.:-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai gratulację :)

Ja zdałam dzisiaj część pytań do bierzmowania na 5 :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki, Taitei! Gratki, Lucyfko! Radujmy się zatem :happy:

A moje jedyne dzisiejsze "osiągnięcie", czyli plus z historii, przy dostaniu się na studia wypada baaardzo blado :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję Tai!! :) Mam nadzieję, że kierunek spełni Twoje oczekiwania i będziesz z niego zadowolona. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodzaj miłości są różne. Aktualnie najnowszą i największą miłością Kuolemy jest koszulka. :D Na którą czaiłam się od 4 miesięcy, a z powodu zamykania mojego ukochanego sklepu została przeceniona z 45zł na 20zł. A miałam nie wydawać więcej niż 10zł, ale nie mogła się oprzeć. :)

CAM00091.thumb.jpg.9d7c1835ef2f179a8723e794745568b9.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Sobota. *O*

2.Brat pojechał na jakieś targi w Niemczech (czasami jest arcydenerwujący, ale trzeba przyznać, że żyłkę do biznesu to on ma), a rodzice do Narewki. Co oznacza WOLNĄ CHATĘ ♥ Można drzeć się na cały dom (również pod prysznicem, spod którego właśnie wyszłam), gadać do siebie głośniej i więcej, niż zwykle, skakać/pseudotańczyć po pokoju w rytm, na przykład, Korpikowej "Ievan Polkki", idiotyzować, i, i... ♥

3.Wczoraj mój słynny pan od historii, o którym tyle już pisałam, okazał się być wielkim fanem Pratchetta i powiedział, że jak mu się uda wydrzeć "Kolor magii" z rąk syna, to mi pożyczy ^^

4.A powyższe stało się na spotkaniu, powiedzmy, "organizacyjnym" nowo powstałego koła dla nerdów (czytaj: "Koła miłośników fantasy i science fiction"). To mojego kumpla i mój (no dobra, chyba on pierwszy na to wpadł i on to wszystko zainicjował, powiedział panu i tak dalej, ale planowaliśmy to razem) pomysł, który właściwie miał prawdopodobnie nie wypalić, A JEDNAK! Jak mi się uda wyprosić wychowawczynię, żeby zwolniła mnie z wtorkowych fakultetów (są z angielskiego, którego i tak nie piszę, bo w I klasie zostałam laureatką konkursu, więc nawet ten nasz historyk twierdzi, że nie mam obowiązku na nie chodzić), to będę ganiać na to koło, grać w erpegi, gadać o książkach, oglądać filmy, nasuwać w hirołsy przez sieć na szkolnych komputerach (nauczycielka od fizy i informatyki jest taaaka fajna i się zgodziła, żebyśmy zainstalowali ^.^), i w ogóle będzie super ^^ Co prawda moja wychowawczyni jest postrachem szkoły, ale jest spora szansa, że się zgodzi, bo mnie lubi. Jak człowiek ma dobre oceny, to jednak łatwiej się dogadać z nauczycielami.


Taaaak... Dzisiaj życie jest piękne. :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

(00:25:47) Nightwish PL: Użytkownicy online: Dave, Evi

 

Wejść na czat i zobaczyć jakiś nick oprócz własnego to naprawde powód do radości xD

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaginaerum i jesienna melancholia to te dwie rzeczy, które w moim życiu zawsze idą razem. Słucham płyty drugi raz! Właśnie nadciągnęła mroczna, czarna chmura i zaraz zacznie lać, a z głośników leci "Scaretale".

Jestem w jesiennym raju. :-D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie doszła do mnie paczka, którą zamówiłam dokładnie miesiąc temu. Po krótkich przepychankach ze sklepem,dostałam to, czego chciałam. I jest genialne ♥

 

A jeśli chcecie wiedzieć co to, to zamówiłam pierścionki wycinane z kamienia. Bo miałam dość uważania na te z oczkami, srebrne, a te nie od jubilera barwiły mi łapy. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam 92% ze sprawdzianu z angielskiego ^^

Wraca moja wena do rysowania i w tej chwili zaczynam właśnie rysować. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszmarny tydzień wreszcie się skończył. We wtorek był sprawdzian z II połowy I klasy z polskiego, a w środę - z całego roku z historii (musieliśmy napisać rozprawkę na 1 z podanych trzech z 60 tematów...). I umiałam na oba, a nie zrobiłam takie głupie błędy i nie napisałam 2 ważnych rzeczy w rozprawce... Ale nieważne. Ulga, że już minęło. Dzisiaj nawet nie byłam w szkole, bo nie chciało mi się iść do kina (bo żeby do niego pójść, musiałabym wstać o szóstej, zamiast planowo - o ósmej) i uznałam, że na dwie, a de facto jedną lekcję, nie chce mi się jechać i się przynajmniej wyspałam, posprzątałam i nie muszę tego robić jutro. Także jest dobrze. ;)

 

PS No i przy okazji uniknęłam dzisiejszego wosu z S. (chyba tylko Sami na tym forum jest w stanie zrozumieć, jaka to radość). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DA nagle, kompletnie bez powodu zaczęło mi działać! Po tylu latach! (Dobra, dobra, gwoli ścisłości to miesiącach :>) Nareszcie mogę obejrzeć zaległe rysunki Tajeczki i ostatnią pracę Adiego, i... :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ten weekend wróciłam do domu, bo Izzy wracał, moja siostra (mieszkająca nieopodal mojego studenckiego lokum) też i zostałabym sama w obcym mieście, bojąc się wyjść i umierając z nudów. Dom-luby oddalony tylko o godzinkę, toteż wróciłam. W końcu piszę na swojej klawiaturze, mam myszkę, a nie jakieś coś od laptopa i nawet mogłam nie prać dziś niczego i nie sprzątać i... dziś... będę... spała... we... WŁASNYM ŁÓŻKU! :happy:

 

@Milla; Nagana za spóźnienie! Proszę oglądać, nadrabiać zaległości, a nie się obijać i wymawiać, że niby 'DA nie chciał działać'! Emi zaraz wstawię Ci uwagę i trafisz do kozy! A do tego dostaniesz rózgę od starca w czerwonej czapie na Święta. Ogólnie obserwuję u Ciebie upadek obyczajów, a na forum absolutną degrengoladę towarzyską, będącą bezpośrednio winą Twojego lenistwa!

 

.

 

.

 

.

 

.

 

A poważnie - to naprawdę miło, że postanowiłaś zerknąć od mojej galerii! Dzięki! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fizyka: +4, -5

Angielski: 5

Niemiecki: +4, -5,-5,5

Historia: 4,5 (plus będę chodzić na kółko)

Jestem dumna z moich ocen, jak na razie :)

Dostanę samsunga galaxy s3 (ma pęknięte szkiełko, ale tego w ogóle nie widać) ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Milla; Nagana za spóźnienie! Proszę oglądać, nadrabiać zaległości, a nie się obijać i wymawiać, że niby 'DA nie chciał działać'!Emi zaraz wstawię Ci uwagę i trafisz do kozy! A do tego dostaniesz rózgę od starca w czerwonej czapie na Święta. Ogólnie obserwuję u Ciebie upadek obyczajów, a na forum absolutną degrengoladę towarzyską, będącą bezpośrednio winą Twojego lenistwa!

Też Cię kocham :>

I Twojego Bohuna ;3

 

Emi cieszy się z tego, że NASTAŁ WEEKEND. I z tego, że ma spokój z kościołem na cały miesiąc. ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziś... będę... spała... we... WŁASNYM ŁÓŻKU! :happy:

 

 

Ja też jestem w domu ♥ Wczoraj miałam zajęcia do 16.30, ale jak sobie postanowiłam, że wrócę do domu, to wrócić musiałam. Żeby sobie samej udowodnic, że nie nie jestem aż takim wielkim życiowym failem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie też cieszy fakt, że jestem w domu, w swoim pokoju. No i właśnie wróciłem z bardzo fajnej wycieczki: wsiadłem do samochodu, wyjechałem poza miasto i jeździłem jakąś godzinę przy dźwiękach płyty ''Exile on Main Street' Rolling Stonesów. Było to bardzo odprężające doświadczenie. A potem spotkałem się na chwilę z kumplem.

No i w Empiku zakupiłem dwie płyty: ''Nana'' Lady Pank i ''Honkin On Bobo'' Aerosmith. Miałem za to zapłacić 40 zł, ale pani kasjerka kazała mi zapłacić 35. Nie powiem, żebym na to narzekał.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skończyłam serię podsumowujących sprawdzianów z historii. Mój znienawidzony XX wiek, którego z czasem nienawidzę coraz mniej, dał mi całkiem znośne oceny: 5, 4 i 4+. Jest dobrze. ;)

 

I uszczęśliwia mnie rozszerzona matma z panią T. Czuję, że matma, a nie jakaś tam podstawa. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.