Jump to content
Taiteilija

Bieżące newsy

Recommended Posts

Tez to widzialem xD

Mialem genialna mine w tym momencie ponoc xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak oglądałam Mam Talent, to nigdy nie było NW. A jak nie oglądam, to było. I kiedyś była kobieta, która śpiewała 'I walk alone" Tarji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak oglądałam Mam Talent, to nigdy nie było NW. A jak nie oglądam, to było. I kiedyś była kobieta, która śpiewała 'I walk alone" Tarji.

 

szkoda, że tego nie widziałam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anaif ,nie masz czego żałować ja to oglądałem i powiem tak szkarada jakich mało ,od razu dostała 4 X i było po sprawie ,pamiętam to dobrze bo nie mogłem tej nocy spać po tym wykonie

Share this post


Link to post
Share on other sites

rzadko się zdarza żeby w programach typu 'mam talent' ktoś wykonywał piosenki NIGHTWISH lub TARJI i jeszcze ten ktoś fałszuje- masakra. :( (może ktoś z forum mógłby wystąpić w TV i zaśpiewać coś nightwish'owego ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja się zgłaszam do Mam Talent i śpiewam Storytime, o! :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja też idę z wami i zaśpiewam po was While Your Lips Are Still Red :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak! Któregoś letniego wieczoru siedziałam, jak to ja, na huśtawce z moją wierną różową empetrójką, i tak mnie coś wzięło na śpiewanie, że całe GLS z Floorką zaśpiewałam, włącznie z tą epicką końcówką :D Mam nadzieję, że nikt tego nie słyszał xD

Taikatalvi też bym zaśpiewała. Jest łatwe i pasuje do mojego malutkiego głosiku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Kończyć z tymi dygresjami.

Wreszcie zobaczyłam te trailery i muszę przyznć, że zapowiada się interesujaco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taikatalvi jest niskie. Heh, przypomniała mi się filozofia śpiewania Sami: po co śpiewać we właściwej tonacji, jak można obniżyć i być jak Marco? Tylko potem mnie uszy bolą i muszę cierpieć, bo ona ani śmie wrócić do oryginału.

 

Oj tam, oj tam, Mord-Sith. To nie nasza wina, że brak newsów. :<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Paula, o wyglądzie jest wątek, o karaoke też, a tu robi się niepotrzebny bałągan. Kończcie to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takikatalvi ja mogę śpiewać. Wg. mojej nauczycielki od muzyki okropnie buczę i zawsze mnie daje do tyłu w chórze xd


Ups, niedoczytałam.

 

[/spam]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Az ciary po plecach przeszły nie mogę się doczekać Floorgazm ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tylko ja uważam, że twórcy trailerów mają niezwykły talent to wycinania/przygłuszania fragmentów, ujawniających wokal Floor, który, jak wiadomo, interesuje fanów najbardziej? :dodgy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że chcą mocno zaistnieć z DVD, bo trailer równoczesnie udostępniły i strona NW i strona Tuomasa, co nie często się zdarza. Spodziewam się jeszcze co najmniej jednego-dwóch traiilerów ;).

 

Bardzo dobrze, ze tym razem trailer dokumentu, montażyści chyba musieli cudów dokonać, żeby wybrać ujęcia pokazujące zespół na całej trasie i jednocześnie nie pokazać Anette...

Jedna rzecz mnie zdziwiła na końcu, premiera w Szwecji osobno 27 XI, dwa dni przed resztą czyli jeszcze 3 tygodnie :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna rzecz mnie zdziwiła na końcu, premiera w Szwecji osobno 27 XI, dwa dni przed resztą czyli jeszcze 3 tygodnie :).

 

Chyba, żeby sobie Anette popatrzyła jak pięknie musieli się przez nią namęczyć montażyści, bo księżniczka strzeliła focha i zabroniła wykorzystywać swojego wizerunku oraz o ile lepiej radzi sobie Floor. A poważnie, to mogła dać spokój z tym wizerunkiem; wystarczyło pismo o "niewykorzystywaniu wizerunku Anette Olzon w sposób niekorzystny, obraźliwy, , lub w inny równie złośliwy" i byłby spokój, a nie hipokryzja. Była w zespole? Była. Więc niech teraz nie udaje, że nie, wymyślając takie rzeczy. Co do wokalu, mój żart szczególnie nie fair, bo niektóre piosenki szły jej lepiej niż Floor; np. "Scaretale", czy "Slow, Love, Slow".

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okładka nowego Metal Hammera niestety nie polskiego... :)

 

1463741_665168216837041_2054826633_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego ci redaktorzy zawsze biorą takie dziwne foty na okładkę? Jak wyszedł "Teraz Rock" z wkładką o NW, to na okładce Anette wyglądała jak jakaś mumia... Tu też nie jest lepiej. Tuomas wygląda jakoś dziko, Floor w porządku tyle że jest z przodu i wygląda jakby była rozmiarów nadludzkich... Jedynie Marco wygląda jak na Marco przystało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor wygląda na olbrzymią babę. która bez zmniejszenia w pionie. nie zmieściłaby się na okładkę :D

I do tego jakaś taka płaska jest o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dla mnie Floor jest idealna lubię wysokie kobiety :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.