Jump to content
beatag60

Muzyczne nowości

Recommended Posts

Warto wspomnieć, że Chris to jedyny aktor z całej obsady LOTRa, który poznał Tolkien. Dostł od Tolkiena tez błogosławieństwo do zagrania Gandalfa, ale jednak padło na Sarumana. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych kolejna nowa piosenka Marilyna Mansona. :)

Nowy album pana Mansona będzie nosił nazwę "THE PALE EMPEROR" i będzie miał premierę 20 stycznia 2015 roku. :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych Marilyn Manson udostępnił kolejną nową piosenkę o nazwie "Cupid Carries A Gun".:)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy singiel Ensiferum, dość przewidywalna i standardowa rzecz, choć przyjemna. Kawałek to bardziej melodic death/extreme power z chóralno-symfonicznym posmakiem niż folk-metal. ;)

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście b charakterystyczny kawałek, trudno pomylić brzmienie kapeli z inną- za to też mocno cenię Ensiferum. Utworek leciutki i przyjemny dla ucha, dokładnie jaki lubię. Z jednej strony jak się lubi klimat kapeli to ta przewidywalność muzyczna jest mocno pożądana dla słuchacza z drugiej zaś fajnie jest fana czymś zaskoczyć- co w Ensiferum jest rzadkością:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk Maleńczuka i Psychodancing :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych nowa piosenka Muse. :)

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla zainteresowanych nowa piosenka Muse. :)

[video=youtube]

Muzycznie,nieźle a tektowo to tak hymm no mnie nie porwało... Słaby refren jak dla mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na scenie symfonicznego metalu wkrótce pojawi się nowy projekt: "Martin Beck's Induction". Orkiestracje stworzył Peter Crowley:

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rrsYty3zmh0

 

Coś jak to, szukałem, niezłe fantazy muzyczne, tak jak DPP :)

Super brzmi, zaryzykuje i posłucham pozostałych utworów.

 

Saruman wymiata, zarąbiste :)

 

Wcześniej bym się na to nie zdecydował, ale spodobały mi się te utwory:

Sister Sin - Chaos Royale - z takim rodzajem śpiewu

Ensiferum - One Man Army - czy też z samym growlem

Fajne utwory

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 Czerwca tego roku najnowszą swoją płytę wyda God Is An Astronaut zatytułowaną "Helios | Erebus" ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk Sirenii do utworu Once my light co o nim sądzicie? ;)

[video=youtube]

 

A może byś tak zajrzał do wątku Sirenia i zobaczył, że wrzucałem tam ten teledysk. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy utwór od Helloween. :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk Muse. :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny nowy numer od Muse zatytułowany Mercy,co o nim myślicie? ;)

Do mnie słabiutko...

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzedni dużo bardziej mi się podoba. Tutaj strasznie delikatnie. Skojarzyło mi się trochę z Imagine Dragons, nie wiem dlaczego :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się nawet podoba. "Dead Inside" było trochę nudne, "Psycho" też mi za bardzo nie podeszło, a to jest takie przyjemne, lekkie i pozytywne ^^ I nie nudzi ^^ I ma ładny klip ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się nawet podoba. "Dead Inside" było trochę nudne, "Psycho" też mi za bardzo nie podeszło, a to jest takie przyjemne, lekkie i pozytywne ^^ I nie nudzi ^^ I ma ładny klip ^^

 

Nie mówię, że mi się nie podoba, ale "Dead Inside" było bardziej w moim stylu :D A klip fajny, to też mi się podoba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z "Dead Inside" mógłby być fajny kawałek (właśnie robię do niego jeszcze jedno podejście zainspirowana Tobą XD), ale mam wrażenie, że to się trochę monotonne robi w pewnym momencie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z "Dead Inside" mógłby być fajny kawałek (właśnie robię do niego jeszcze jedno podejście zainspirowana Tobą XD), ale mam wrażenie, że to się trochę monotonne robi w pewnym momencie.

 

Ale fajnie, zainspirowałam kogoś do czegoś ♥

Nie wiem, mi jakoś od razu tamten kawałek wszedł i cały dzień za mną chodził i słuchałam w kółko przez jakiś czas :D widocznie kwestia gustu. Chociaż w sumie jeszcze nie było takiej piosenki Muse, której bym nie wałkowała chociaż przez chwilę :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.