Jump to content
beatag60

Muzyczne nowości

Recommended Posts

[video=youtube]

Nowy klip Gagi :) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klip mi się podoba, bardzo nawet. Fajnie zmieniają się różne sceny w klipie, no i fajne kolory. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na Tarjową i GaGową płytę :>

A klip mnie zauroczył *-*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście zajebiste, bo jak mogłoby byc inaczej? ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Po dwunastu latach przerwy Cher wraca z nowym teledyskiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ona jest jak Krzysztof Ibisz - coraz młodsza... Przecież ona ma chyba już jakieś... 67 lat? A piosenka? Taka ło... Jakoś mnie nie porywa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To podejrzane, że ktoś przez 67 lat cały czas ma (wygląda na) 35 :D

Swoją drogą jej głos zawsze mnie jakoś przerażał, nie wiem czemu :undecided:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszła właśnie nowa płyta Turisas. Bardzo udana, z co prawda z bardzo suchymi w miksie orkiestracjami, ale zrobionymi z wyczuciem, opartymi na prawdziwych, pojedyńczych instrumentach. O płytę o roku raczej bić się u mnie nie będzie (choć kto wie :P) ale jeszcze w tym roku nowy Ayreon i WT więc konkurencja ogromna ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maciek, nie chcę się wymądrzać, ani nic w tym stylu, ale czy płyta WT nie miała być na początku 2014? Takie mnie słuchy doszły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszędzie piszą że 2013. Jesli robią teaser singla, który powiedzmy będzie za miesiąc, to wydaje się że album powinien być jeszcze w tym roku. W każdym razie ja na to liczę, jeśli się jednak nie zmieszczą w terminie, to odpadnie jeden kandydat do płyty roku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

15.11.2013. - nowa płyta Johanny! ♥33333333333 A skoro strona ma już i angielską wersję, to można by się spodziewać, że cała płyta też będzie miała jakiś wydźwięk międzynarodowy... A przynajmniej mam taką nadzieję. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że Johanna wydaje nową płytę. W tym samym czasie pojawi się też nowa płyta Suvi Terasniski. Chciałabym mieć obie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa piosenka i klip zespołu KoRn ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No brzmi jak "stary" Korn. I chociaż bardzo podobało mi się ich dubstepowe oblicze, to chętnie posłucham czegoś w ich bardziej "klasycznym" stylu :) Czyli teraz czekamy na nową płytę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście dam znać w wątku KORN i w tym jak wyjdzie nowy album :)


Zachęcam do słuchania Never Never u góry też :)


Zwiastun nowego albumu KoRna :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest już znana dokładna data premiery "The Theory of Everything" Ayreonu, będzie to 29 października 2013 roku. Wobec przełożenia nowego WT będzie to najbardziej wyczekiwana przeze mnie nadchodząca nowość płytowa, z tych które jeszcze pozostały w tym roku :).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna ciekawa premiera, jeszcze w tym roku - nowy album Rhapsody of Fire "“Dark Wings Of Steel" pojawi się 22 listopada. Przypomnijmy że będzie to pierwszy album zespołu, w którego nagraniu nie brał udział wieloletni lider Luca Turilli.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Premierowy teledysk promujący drugi album niemieckiej grupy Arven "Black in the Colour", która pojawi się 23 Sierpnia.

Oto okładka:

 

63599_541647525872250_1342948959_n.jpg

 

 

(Oby cały krążek miał takiego kopa... *.*)

Prze genialna płyta ♥ Przesłuchałam już dwa razy.Nie znałam wcześniej tego zespołu ale "Black is the colour" to fantastyczne połączenie.Bardzo podoba mi się takie granie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam album gorąco gitarzysty KoRna Heada z zespołem Love and Death Between here and lost przyjemny metalcorowy album :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jest w końcu nowy album Amerykańskiej Trash metalowej grupy Trivium ,ciekawe co nowego przyniesie ,tego dowiem się niebawem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam nowy album zespołu KoRn The Paradigm Shift po powrocie gitarzysty zespół brzmi dawnym brzmieniem, czyli ciężkie i ostre riffy z magiczny głosem Jonathana Davisa jest niesamowite ciesze się ze KoRn nie idzie w komercję i już etap dubstepu zakończył się tylko na jednej płycie Jak są tu fani zespołu KoRn i alternatywnego metalu polecam gorąco :) :)

 

A oto okładka albumu :)

 

Korn-The-Paradigm-Shift.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.