Jump to content
beatag60

Muzyczne nowości

Recommended Posts

Czuję tu lekki powrót do Absolution :) I dobrze! Jak na razie nic z nowego materiału nie przebiło imo Dead Inside (zakochałam się w tym totalnie!), ale coraz bardziej nie mogę się doczekać kolejnych nowości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

całkiem niezłej muzyki dla mnie numer słaby...

 

Zdziwiłbym się jakbyś nie miał żadnej uwagi. :) Tobie nic nie pasi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten numer jest taki mjuuuuuzooooowyyyyy. :happy: Jak na razie mój ulubiony z tych co wyszły. Katuję! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Początek mi się momentalnie skojarzył z "Take A Bow" :happy: Dobry kawałek, jestem na tak ;)

 

W ogóle, szwagier dał mi do poczytania ostatni numer Teraz Rocka, jest w nim wkładka o Muse. Omnomnomnomnom ♥ Oni zaczęli grać, mając po piętnaście lat. Tyle co ja teraz. To trochę dobijające XD Chociaż, panowie z Joy Division założyli zespół jako dwudziestolatkowie niepotrafiący grać na ŻADNYM instrumencie. Czyli że nie trzeba od dziecka nasuwać na pianinie i skrzypcach, żeby osiągnąć sukces. No, co prawda ja nie chcę tak do końca iść w ślady Joy Division, bo Curtis popełnił samobójstwo, ale ten... no... Można? Można. Tak. Oczywiście. Ech .____.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co powiecie o duecie Donatana i Maryli Rodowicz? :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradise Lost wypuściło nowy album jakoś parę dni temu. Ktoś ich słucha? Ja czasem się wciągnę, ale średnio mój typ. Wolę doom metal z czystym wokalem. :)

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=c3FzjaZn9d8

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Donatan z Marylą bardzo fajnie :) w ogóle lubię Donatana, a Maryla ma fajny głos, chociaż jej własnej twórczości raczej nie lubię ;)

Co do Paradise Lost - przesłuchałam kilka minut, ale nie wciągnęło mnie jakoś mocno ;) nic nowego, ale może się skuszę na przesłuchanie całego albumu w najbliższym czasie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o utwór "Pełnia", to nie jest może bardzo porywający, ale w połączeniu z tym teledyskiem wypada całkiem fajnie. Brakuje mi tu wokalu samego Donatana, a Cleo słychać tylko w chórkach. Może gdyby śpiewali we trójkę, byłoby ciekawiej. Ale trzeba przyznać, że klip bardzo dobry, dopracowany w szczegółach, mroczny jak horror. Maryla wygląda jak Edward Nożycoręki;) !

Paradise Lost jest ok, tylko mnie przytłacza troszkę ten wokal. Jak utwór jest melodyjny, ma fajne gitarki, to ten śpiew daje tą męczącą ciężkość. Nie wiem, może się nie znam...ale tak to odbieram. Ogólnie to jest dla fanów tych mocniejszych dźwięków:).

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Kolejny nowy kawałek od Mjuzów ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG ten początek ♥ KOCHAM takiego Muse !!! Świetny kawałek, dla mnie (z nowej płyty) jak na razie zaraz po Dead Inside :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny, świetny!! Taki Muse lubię!! Co jeden kawałek to lepszy:) Chyba trzeba będzie zakupić płytę!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im coś nieźle odwaliło z tym publikowaniem nowych piosenek, jak tak dalej pójdzie, to jeszcze przed premierą poznamy cały album XD

[video=youtube]

"The Handler" bardziej mi się podobało.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anneke van Giersbergen:

I'm excited to announce a brand new release and tour! Árstíðir and I will release a collaborative album of classical music in early 2016. The release will feature a broad selection of momentous classical and modern works, reconceived and reimagined within the Árstíðir/Anneke sound-universe. A comprehensive month-long release tour is planned across theaters in the Netherlands, March 2016 (see below).

 

We’ve spent the past several days at my studio arranging, learning French, Dutch, and Icelandic, programming synths, and transcribing inverted half-diminished seventh chords, fueled by a healthy stash of coffee, dark chocolate, and Mario Kart. We are incredibly excited about this unique project, and look forward to the release and to taking it all on the road in 2016.

O tak ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy singiel Whyzdom. Jedynego porządnego francuskiego zespołu symphonic metalowego.

 

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=5zkzQ0uurXI

Share this post


Link to post
Share on other sites

O. Mój. Borze. NARESZCIE ♥ Tyle czekania... Singiel miał wyjść wczesną wiosną, wyszedł w czerwcu, ja od trzech miesięcy siedziałam jak na szpilkach, sprawdzałam yt, fejsy, oficjalną stronę, pledgemusic i bór wie co jeszcze, ale teraz, jak go posłuchałam, to już nawet nie jestem w stanie być na Chrisa zła za to opóźnienie ♥

[video=youtube]

Albowiem piękno tkwi w prostocie ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy utwór Disturbed zapowiadający nową płytę "Immortalized"zespołu planowaną na 21 Sierpień ;)

 

[video=youtube]

506159184_C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_SavedImages_disturbedimmortalizedcover.jpg.a88e36a6124669fa6543abc37c64a012.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podoba mi się nigdy mnie nie jarał Disturbed. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Singiel promujący nowy album Bullet for my Valentine który ukaże się w Sierpniu

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dancer And The Moon była fajna, więc zobaczymy co tym razem Blackmore z żoną zaserwują ciekawego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Symfoniczny zespół Symphonic Destiny wydaje swoja debiutancką płytę 7 Sierpnia zatytułowaną The Fountain of eternal life ;)

Co myslicie o okładce no i o tytułach? Mi troche przypomina okładke z Nightwisha nieco ; p

Tracklist:

1. The Beginning of an Adventure

2. Compass of Fate

3. Light in the Darkness

4. The Magical Sphere

5. Wayfarer

6. Garden of Eden

7. Voice of Temptation

8. Witch's Cottage

9. Ghost Town

10. Well of Souls

11. The Fountain of Eternal Life

--------------------

Bonus tracks:

12. Love (Acoustic Version)

13. The Fountain of Eternal Life (Orchestral Version)

 

 

Artwork by Douglas Tomás Müller

FB_20150714_11_53_24_Saved_Picture.jpg.45c06b0a4042b7ae537c1ba1e8c4076e.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.