Jump to content
beatag60

Muzyczne nowości

Recommended Posts

Keith Richards opublikował utwór ze swojej nowej płyty:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem niezłe. Single z dwóch poprzednich albumów to była trochę papka. Ten jest znacznie lepszy. W sumie nawet by pasował do starych płyt BN. Głos Candice jest bardzo "na wierzchu" w miksie, ale na dobre to wyszło kawałkowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy teledysk i piosenka zespołu Oomph! Jak wam się podoba? :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy numer z nadchodzącej małymi kroczkami nowej płyty zespołu P.O.D. Numer Criminal conversations ;)

Gościnnie wokalistka z In this moment :p

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słucham P.O.D, ale udział Marii Brink mnie zainteresował. Niestety bardzo rozczarowujacy jest jej występ w tym kawałku. Raz, ze jest jej b.mało, a dwa, że zrobiła kilka zawodzeń i tyle. Myślałem, że pokaze swój trademark, czyli ostry wokal

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnowszy klip Kari Rueslatten, promujący jej nową płytę, która ma się ukazać pod koniec października. Piękne, subtelne, eteryczne.

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sieci można znaleźć już nowy,debiutancki album zespołu Symphonic Destiny z Serbii zatytułowany "The fountain of eternal life"

Co sądzicie o tych samplach? ;)

[video=youtube]

Słuchając całek płyty słychać nawiązania do Nightwish zwłaszcza w zamykającym 15minutowym tytułowym epiku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie słyszałam o tym zespole, ale brzmi całkiem nieźle, na pewno zajrzę do całości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodacy stworzyli coś dobrego, co nie jest Behemotem, Jelonkiem ani ogólnie metalem.

Może powiem tak - Ktoś nagrał coś ładnie radiowego, co pozwala mieć nadzieję, że rodzima muzyka pop nie jest gunwem w złotym papierku. :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Here it is... :)

http://www.popmatters.com/post/iamx-metanoia-album-stream-premiere/

MET993__13014.1438153937.1280.1280.jpg?c=2

Jest lepiej niż na dwóch poprzednich albumach, z których właściwie można by imo zrobić jeden, z każdego wybierając parę co lepszych piosenek, a resztę, wszystkie te totalnie niepotrzebne numery, wyrzucić w kosmos, no i jeszcze koniecznie dodać do tych szczęśliwych wybrańców "Avalanches", które jakimś cudem znalazło się tylko na jakiejś Special Coś Tam Edition albumu, chociaż jest lepsze od zdecydowanej większości kawałków z VT, jeżeli nie od wszystkich. Serio, "Avalanches" to bonus-perełka. Jak niektóre Plackowe bisajdy. Tylko że te moje ulubione bisajdy Cebo, jak "Leni" albo "Then the Clouds Will Open for Me" albo "Waiting for the Son of Men" albo "Hug Bubble", to bisajdy z płyt pełnych naprawdę dobrych piosenek, a VT... takie takie sobie VT z takim dobrym bonusem, nie rozumiem, czemu to tak... Khem, w każdym razie, tak jak napisałam, jest lepiej. Trudno mi tę płytę ocenić po jednym przesłuchaniu, ale na razie czuję się całkiem usatysfakcjonowana. Jedynym słabym-słabym momentem jest nudnawy drugi singiel, poza tym... Nieźle jest, naprawdę, może to nie "The Alternative", ale i tak Emi approves :happy:


Teraz byle do trzydziestego listopada ♥ Warszawa, klub Stodoła, andrzejkowy wieczór. See you soon, beautiful Chris ♥


O tak, beautiful af :3

ynpWpwnlDVM.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy numer zespołu y Swallow the Sun zatytułowany "Heartstrings Shattering" z nadchodzącego,potrójnego albumu Songs from the North pt. I,II,III ;) [video=youtube]

Jak dla mnie niezły,klimatyczny numer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy projekt Lotte Wessels z Delain, Phantasma.

 

Zamykacz albumu, który powinien mieć powera i blasta i w ogóle, a na razie brzmi słabo. Słaba kompozycja. Utwory Delain są proste, łatwe i przyjemne, a to jest takie sobie...

 

[video=youtube]

 

A tu jest jakiś inny utwór, też z tej płyty. Bardzo w Kamelotowym stylu

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co się zorientowałem, to wspólny projekt Charlotte z Georgiem Neuhauserem (frontmenem Serenity). Wokalista ten jest znakomitym śpiewakiem, mimo że kompozycje Serenity - poza paroma wyjątkami - są przeciętne. W ogóle mam wrażenie, że to ma byc odpowiedź na święcący ostatnio triumfy projekt Kiske/Somerville, nawet muzycznie nie odbiega zbytnio, też taki melodic rock/metal

 

Ten drugi kawałek brzmi jak Serenity:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam przesłuchać. Nigdy nie byłam fanką Panic!, ale to jest dobre. Jeśli lubicie dziwne połączenia dziwnej muzyki z dziwną elektroniką, przesłuchajcie sobie to. :D

Wyszło przedwczoraj.

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świeżutki "Sovran" od Draconian już na Spotify ^^

 

[spotify]spotify:album:3Dp4iMcoax0q70S9GJZvBv[/spotify]

Nie jest to coś odkrywczego, ale i nie ma zawodu. Raczej typowy Draconian: klimat, klimat, klimat ;]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa od Jaskasta Joulua przemówiła. I to przemówiła nowym teledyskiem i coverem Little Drummer Boy. Powiało świętami ^^

 

Bardzo na plus, chociaż wersja fińska brzmi mi na razie trochę dziwnie... Przyzwyczaiłam się do oryginału.

A tak poza tym Tony wygląda jakby młodziej z krótszymi włosami... Przypomina mi jakiegoś czarnego charaktera z jakiegoś filmu. Tylko nie kojarzę którego :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy nomen omen ognisty teledysk Halestorm. Niczym specjalnym nie zaskakuje, ale Lzzy z dwoma gryfami to zawsze coś. :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam iść spać, a tu dwa nowe teledyski do piosenek, które bardzo lubię. No nie. ;_;

Pieni rumpali - wolę ich wersję na głosy. I czemu Toni ma taką okropną brodę. ;_; I włosy w coraz jaśniejszym odcieniu czerwieni. Czemu nie został przy bordowym. -.-

Teledysk przyzwoity, chociaż banalny i niczego nie urywa. Ale przynajmniej przyjemny.

 

Za to Halestorm zazwyczaj ma dobre teledyski pasujące do stylu zespołu i ten do I Am the Fire właśnie taki jest. Rockowy, dobrze zrobiony, z jakąś aluzją do tekstu. Brakowało mi trochę jakiejś historii, jak np. w teledysku do Amen, który chyba lubię najbardziej. Ale że w ogóle nie jestem jakąś szczególną fanką teledysków, to się nie czepiam.

 

Btw. tak właśnie widzę, że nikt nie napisał, że Kari w końcu wydała tę nową płytę - To the North. Jeszcze nie przesłuchałam, ale przypominam tym, którzy by chcieli i mają akurat czas. ;)

[spotify]spotify:album:7xhRvGlqXQXgwEtMn8nm6e[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy singiel tunezyjskiego zespołu Myrath. Świetny ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że zrobię mały offtop, ale przescrollowywałam wątek, żeby zobaczyć nowy post, i po drodze trafiłam na ten, i nie mogę się oprzeć.

Polecam przesłuchać. Nigdy nie byłam fanką Panic!, ale to jest dobre. Jeśli lubicie dziwne połączenia dziwnej muzyki z dziwną elektroniką, przesłuchajcie sobie to. :D

Wyszło przedwczoraj.

 

[video=youtube]

...Pamiętacie ten wiekopomny dzień, duszyczki? Dzień, w którym Sami nie była fanką Panic!, dzień, w którym wszystko się zaczęło... Wszyyystko ;]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.