Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Jejku, przepraszam! Ostatnio chyba trochę zaginęłam w wirze wydarzeń i nie mogłam spokojnie tego przesłuchać...

 

Przechodząc do rzeczy:

 

98wercia - alternatywa, czy indie to to nie jest (może namieszałam trochę pierwszym zdaniem mojego życzenia do zapodaj :ninja: ) ale powiedzmy, że pasuje to pod moje zapotrzebowanie na rzeczy z szeroko pojętej dark elektroniki. Akurat tę panią i numer znam (o Draconian, kiedy wreszcie nagracie nowy album? :sleepy: ) ale tego typu propozycje zawsze na plus.

 

Sami - haha, a to ciekawe. Też znam i to dzięki... Tobie :D Czasem śledzę "Czego teraz słuchamy" i efektem są takie perełki. Dzięki.

 

Evi - ta pani gdzieś mi się już przewinęła (w proponowanych?)... mniejsza, pierwszy kontakt z jej muzyką całkiem na plus.

 

Milla - no taaak, to chyba będzie miłość od pierwszego usłyszenia :happy:

 

Kuolema 666 - kolejne szersze potraktowanie tematu... no ale ok, niech będzie. Słuchało się przyjemnie.

 

Ares - o nawet cos spokojniejszego od tegoż zespołu XD ale znów nie to muzycznie - to taka bardziej (hard)rockowa ballada :P

 

Naevey - o, kolejny dobry strzał ^^ i się robi konkurencja do wygranej...

 

Duduś - oczywiście numer znam, przyjemnie było sobie przypomnieć XD

 

Maciek - to ten cover? E, no niezłe :-D Mniej więcej czegoś takiego szukałam.

 

Lucid Dreamer - skąd to wykopane w ogóle? XD doceniam starania, ale to też nie to :P

 

 

Ach, zwariowane zapodaj: niemal połowa propozycji zupełnie nie trafiona, za to reszta :cool: I co ja mam teraz wybrać?

 

Sami, Evi, Milla, Naevey, Maciek...

 

Ok, zimno się robi... wybieram czerwiec - Millo, Twoja kolej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitti :) Polecam "obczaić" twórczość tej pani, świetna jest.

Taaaak, to ja poproszę... Poproszę... O, wiem! Chodzę na zajęcia z hiszpańskiego w empikschool, moja grupa wystartowała dopiero w tym tygodniu we wtorek, a w czwartek, na drugiej lekcji, mieliśmy wymowę poszczególnych liter w alfabecie. W związku z czym proszę Was o utwory w tym pięknym języku, jakim jest hiszpański! Powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami Hiszpanie to nie mają za dużo fajnych zespołów, ale Ameryka Łacińska to co innego.. :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mało zespołów śpiewających po hiszpańsku mi się podoba. Jednak Mägo de Oz, jest jednym z tych do których mam sentyment. :D

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Nie przepadam za hiszpańskojęzycznymi kapelami... ciężko było mi się na coś zdecydować, ale ten kawałek bardzo lubię :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Oryginalne to nie będzie, ale też i mało znam numerów w tym języku. Po prostu... enjoy! :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę.

Rzucam tym, co mi się z hiszpańską muzyką kojarzy, bo bardzo, ale to bardzo jej nie lubię i nie trawię hiszpańskiego akcentu w moim metalu. W ogóle hiszpański metal jest tak zły jak tylko metal zły być może.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do bólu klasyczny heavy metal "made in spain". Jeden z najważniejszych zespołów tamtejszej sceny metalowej w latach 80 minionego wieku. "Breakthoven"- Świetny kawałek otwierający ich chyba najlepszy krążek: " En un lugar de la marche". Osobiście polecam!

 

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiem, czy to po hiszpansku jest, ale dobra, niech będzie

 

Klasyk, po standardzie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogłam się zdecydować, czy wybrać piosenkę od prostreeta, czy tę od Duduś, więc w końcu postanowiłam po prostu przeprowadzić małe losowanie z liczbami 1 i 2 na generatorze liczb losowych. I padło na dwójeczkę. Czyli... Prostreecie, Twoja kolej! :D

Bardzo miło było sobie przypomnieć ten kawałek Gotan Project. "La Tortura" Shaki i "La camisa negra" też niczego sobie, ale obie znam. W ogóle sporą część Waszych propozycji kojarzyłam już wcześniej. Te powyższe, "La Bambę" - bo jakżeby inaczej, ta cała Natalia też mi się kiedyś obiła o uszy, no i jeszcze znam to koszmarne "Bailando"... A ja piosenki mi znane odrzucam na wstępie, chyba, że znałabym wszystkie z wysłanych albo że te nieznane byłyby do bani. Ale tak z reguły nie jest :>

 

To co, na dobre rezygnujemy z punktacji? W sumie to za nią nie tęsknię.

TU ZNAJDOWAŁ SIĘ OFFTOP NT. MĘSKIEJ URODY, KTÓRY POSTANOWIŁAM JEDNAK WYWALIĆ Z POSTA. NIECHAJ SPOCZYWA W POKOJU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Milla :)

 

Ponieważ skończyłem dzisiejszą zmianę w pracy i jestem podirytowany swoim miesięcznym zarobkiem, poproszę o kreatywne propozycje piosenek, związanych z pieniędzmi (może o nich nawiązywać tekst, bądź może to być po prostu komercyjny kawałek - coś co jest nagrywane wyłącznie dla zarobku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wahałam się między dwoma, ale ostatecznie wybrałam taki, który towarzyszył mi dość długo jako dzwonek w telefonie :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie LP, to największa komercja... Za to ich nie cierpię...

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuo, wysłałaś to samo, co ja kilka postów wyżej. ;>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.