Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Aż, że to tak ujmę, 'nóżka chodzi" :)

 

[video=youtube]

 

I'm a rocket ship on my way to Mars

On a collision course

I am a satellite I'm out of control

I am a sex machine ready to reload

Like an atom bomb about to

Oh oh oh oh oh explode

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Zapodałam tą piosenkę z myślą o jej brzmieniu, nie tekście :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę pod moim oknem grało Boney M ;) Centralnie pod moim oknem!!! ;) A ja byłem w pracy :( :(

 

Rasputin - Russian Queen ;)

 

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piosenka capa z filmu "Czerwony kapturek- historia prawdziwa". Jest na YT - piszę z komórki więc nie mogę dać linku. Bardziej podobała mi się piosenka, która leciała w tle podczas gdy babcia surfowała i jechała na snowboardzie i ta piosenka gdy babcia leci na paralotni, ale nie mogłam ich znaleźć więc na poprawę humoru jest piosenka capa. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może...

[video=youtube]

Tylko przeczytaj tekst. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitti, Nymf :)

To może... Podeślijcie mi piosenkę, której słuchacie, kiedy jesteście chorzy. Ewentualnie bardzo zmęczeni albo zdołowani. Ale nie taką, przy której się dołujecie, tylko taką na poprawę nastroju. Właśnie zaczyna mnie coś brać (a jutro zaczynają się egzaminy próbne i pewnie będę musiała jednak iść... ._.) i czuję się dosyć zdechle (podkreśla mi to słowo, hehe). Proszę o muzykę leczniczą. c;

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]

[/spotify]
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężkie zadanie, bo ja mam zwyczaj topienia się w swoich smutkach. Jak mam doła, to słucham czegoś, co dobije mnie jeszcze mocniej. Jak jestem zadowolona, to szukam czegoś, co jeszcze bardziej mnie rozweseli.

Co gorsze - piosenki, które poleciłabym jako rozweselacze pewnie znasz, a wybierasz zawsze te, których wcześniej nie słyszałaś.

To może Janis Joplin? Ten kawałek często wywołuje u mnie uśmiech ;)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Levoton tuhkimo" - w wykonaniu Jean S. lub uczestników programu Tarttu mikkiin - bo to są bardziej energiczne wersje tej piosenki niż oryginał. Słucham tego od wczoraj i poprawia mi to humor :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmęczenie, relaks, chillout...

 

To może tak:

 

[spotify]spotify:track:0Dp6gW5k6hSVviYoeKOW6j[/spotify]

^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To:

 

 

koniec teledysku mnie rozwala, zawsze się z niego nabijam (:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie, trochę niedobrze, że słucham tych Waszych propozycji, będąc zdrową i wyspaną, w dodatku w niezłym humorze, ale... Tak wyszło. No, więc tym razem punkt leci do Fruji. :)

 

Myślę, że powinnam była jednak nie pisać w poprzednim poście o piosenkach "na doła", bo z reguły czego innego słucham, kiedy mi smutno i źle, a czego innego, kiedy łeb mi pęka i na nic nie mam siły. Na dolegliwości "psychiczne" lepsze są piosenki wesołe i z kopem, na "fizyczne" - takie, przy których włazisz pod koc, odpływasz sobie i masz wszystko gdzieś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki :-D

To żeś mi ćwieka zadała... Co ja chcę? Co ja bym...

 

Gitarra ^^ Najlepiej coś w stylu surf rocka* albo w ogóle jakieś numery z ciekawą gitarą, ale bez przesady z przerostem formy (samo techniczne granie) nad klimatem.

 

 

*mała próbka, coś myślę dość znanego, np. https://www.youtube.com/watch?v=-y3h9p_c5-M

Share this post


Link to post
Share on other sites

też mega znane:

[video=youtube]

 

Chociaż bardzo chciałam rzucić TO (od razu kojarzy mi się z surfingiem.. ;>)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może, to nie tak dosadne granie na gitarze jak Dick Dale; i w porównaniu z twoją propozycją Freyja wychodzę blado, ale co powiesz na Kansas?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.