Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

No to tego...

[video=youtube]

...się nie mogłam powstrzymać, żeby tego nie wrzucić :ninja:

 

I zamiast klYmatycznie będzie coś do zabawy :happy: Ach te wspomnienia.. już ponad dekadę temu takich rzeczy się słuchało i sentyment robi swoje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie najbardziej halloween-owa zawsze była piosenka Masona "This Is Halloween", ale postanowiłam dzisiaj lekko zaskoczyć. Ten kawałek chyba się nada do takiej kategorii...

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Kto jak kto, alechyba ten Pan pasuje do Halloween jak nikt inny! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda klimat halloweenowy to szerokie pojęcie, ale ten kawałek Sin7sins mi dość pasuje ;). Momentami ma nawet w sobie coś ze Scaretale, choć oczywiście bezpośredniego muzycznego podobieństwa nie ma.

 

[spotify]spotify:track:6Oy87KHjpnVrYjvbRRyYVq[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evi, sprzątnęłaś mój pomysł. :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam za propozycje! Niestety, będę mógł je przesłuchać dopiero późnym wieczorem (transfer...), więc muszę Was poprosić o chwilkę cierpliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przesłuchałem wszystkie i wybór był dość trudny... Ostatecznie postanowiłem wybrać propozycję Taiteiliji, ponieważ uruchomiła we mnie machinę wspomnień z dzieciństwa, w których chodziłem przebrany ze znajomymi po domach strasząc ludzi podczas Halloween. :)

 

Freyja - 23

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 16

Simo - 14

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 10

Maggie- 8

Maciek - 8

Milla - 10

Izzy - 8

BlackSymphonia - 6

Nightfall - 7

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Taiteilija - 4

Annaif - 5

Dave_MaxXx - 3

Mike - 3

98wercia - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Duduś - 1

Adrian - 1

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jej! Dzięki za wybór. Dobra...

 

Poproszę o dowolną piosenkę w języku fińskim (z wykluczeniem Nightwisha).

Go on! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Finlandii (dobrych) grup metalowych jest legion, więc ciężko coś wybrać, zatem będzie coś zupełnie innego. Post rock z głębin Rosji, ale z niewiadomych względów nagrywający utwory po fińsku :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Coś wesołego i nieskomplikowanego. Taki odstresowywacz-odmóżdżacz, w sam raz dla świeżo upieczonej studentki Tajki :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ares: moje uszy potrzebowały dziś raczej spokoju i ciszy, niż hałasu i zawieruchy. Znam kilka wersji owej 'Polki', więc też nie było to coś zbyt zaskakującego... chociaż tego wykonania nie znałam i tu jest plus dla Ciebie. Na poszerzenie muzycznych horyzontów pora jest zawsze właściwa.

 

@98wercia: tego ostatnio słuchałam i to ta piosenka mnie natchnęła do poproszenia o taką kategorię. W sumie, żadne to arcydzieło, ale utwór jest uspokajający i sympatycznie fiński. Pewnie będę do niego wracała nie raz. :)

 

@Maciek: już w pewnym momencie myślałam, że to będzie instrumental, ale jednak nie - cierpliwość się opłaciła. Piosenka relaksacyjna, mało chwytliwa i szybko pewnie wyleci mi z pamięci, ale odprężyła mnie. Szczególnie te klawisze w drugiej części utworu przypadły mi do gustu.

 

@annaif: o, coś z życiem dla odmiany i jednocześnie nie raniące mi duszy! Nie do końca mój styl muzyczny, ale trzeba przyznać, że ta piosenka ma w sobie coś bardziej charakterystycznego niż poprzednie propozycje. Jest nieco zbyt... hm... radiowa, jak na mój słuch, ale przynajmniej wyrazista.

 

@Sami: Twoja propozycja miała niezły klimat. Trochę momentami kojarzyła mi się z SLS (podkreślam momentami). Miłe przejmujące skrzypce w tle w drugiej części piosenki. Niby nic wielkiego - ten utwór, ale miał subtelną atmosferę, która nawet dobrze mi się kojarzyła.

 

@Milla: Fajny odmużdżacz dla studenta! Wyjątkowo głupkowate wideo. Czuję się mile odmużdżona! :happy:

 

Zastanawiałam się nad propozycjami werci (ale ją znam, więc poszperam za czymś nowym), Sami (klimatycznie!), Milli (best wideo ever!).

 

Ostatecznie...

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

Wygrywa: Sami! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yay! :) Jakaś iskra radości na tych studiach :)

 

Dajcie mi jakąś piosenkę, w której jest wyraźna, duża partia na organy. Takie kościelne, nie takie, o jakich ja się na studiach uczę :>

Bo uwielbiam motyw Krakena z Piratów, tak samo jak piosenkę Davy'ego Jonesa i szukam więcej takich lub podobnych utworów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[spotify]spotify:track:2S9tY6X04CTb9ZAA2PCpC2[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten pan musiał się pojawić, choć oczywiście nie z zespołem i nie z wiadomym utworem ;)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra, ciągnie się to już w długości niemożliwe, minęło dużo czasu,a zważywszy na fakt, że mam chwilę wolnego, co na tych studiach jest jakąś abstrakcją, czas zakończyć to wyzwanie.

Więc.

Ares, niezupełnie o to mi chodziło, chodziło mi o takie kościelne organy, takie, na jakich grał Davy Jones w Piratach z Karaibów :)

 

Evi, Muse jest świetne, od razu dodaję to do swojej playlisty.

Adrian, to też jest niesamowite, będę miała czego słuchać przez jakiś czas.. :)

 

Ale propozycja Maćka to istna wirtuozeria. Tyle powiem i idę słuchać:)

 

Macieju, +1 :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.