Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Kuolema - nie wiedziałam, że znasz takie piosenki :D

Ode mnie: Yö - Saanko Laulaa Tähdille? https://www.youtube.com/watch?v=RBuLTpop_6s

 

Wiem, wszyscy myślą że za młoda żeby takie coś znać. A zna i jeszcze słucha z przyjemnością. :) Zdecydowanie stwierdzam że urodziłam się jakieś 40 lat za późno. Nie jestem typową dzisiejszą młodzieżą w żadnym aspekcie życia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze jaa! : )

Nie wiem czy dobrą wersję wysyłam, bo na tel. jestem, ale mam nadzieję, że dobrze trafiłam ; )

[video=youtube]

 

edit.

Odpowiednią wersję wstawiłam, o tą mi chodziło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majki, nie zamierzam :D Ale nie ogarniam, jak ci Japończycy żyją wśród tych wszystkich kobiet o piskliwych głosikach.

Gdybym wcześniej nie znała tej piosenki, wygrałaby Nimfa, ale że znam, to punkt leci do Anny. Co nie zmienia faktu, że "Śpiewać każdy może" w wykonaniu Stuhra absolutnie miażdży ♥

 

Freyja - 23

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 15

Simo - 14

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 10

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 9

Izzy - 7

BlackSymphonia - 6

Nightfall - 5

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Annaif - 5

Dave_MaxXx - 3

Mike - 3

Taiteilija - 3

98wercia - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos Milla. :)

To ja poproszę o dobry kawałek rockowy. Taki na rozbudzenie. Język dowolny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA! UWAGA! Ogłoszenie parafialne: użytkownikowi Izzyemu kończy się internet (miesięczna gaża) i prosił mnie, żebym wstawiła piosenkę za niego. Niezbyt to polityczne i trochę mylące, ale... hm, tonący brzytwy się chwyta! Mam nadzieję, że annaif się nie pogniewa. :) Sytuacja jest jednorazowa.

 

IZZY WSTAWIA:

 

[video=youtube]

 

Do czasu ogłoszenia zwycięzcy internet powróci, więc dalszych komplikacji nie przewiduję.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pearl Jam - Jeremy :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duduś i Sami podajcie tytuł i wykonawcę. Wredny internet nie działa mi w laptopie i muszę korzystać z telefonu. Wasze piosenki nie otwierają się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że musieliście tyle czekać, ale komputer mi się zawiesił i miałam problemy z internetem. W krótkich żołnierskich słowach: wszystkie propozycje mi się podobały - dlatego wybór był trudny. A wygrywa Izzy. Piosenka od ciebie od razu mnie obudziła. :) Jeszcze tylko dodam, że Taiteilija i Nightfall były blisko, 9/10 pkt. w mojej ocenie. Ares zmieniałeś kilka razy piosenki, a mi najbardziej podobała się ta pierwsza propozycja: "Kiss" Korn - o ile dobrze pamiętam.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest takich kilka, chyba po raz pierwszy żałuję, że mogę wybrać tylko jeden utwór.

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja bym opisała piosenką każdego, tylko nie siebie samą. Więc wrzucam piosenkę opisującą mojego bohatera, który właściwie jest w dużej części mną... :)

To coś opisuje mnie (nas?) głównie ze względu na tekst, a nie na muzykę. Muzycznie opisuje mnie twórczość pana H., której jakoś dziwnie dużo na tym forum... xD

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, to może...

[video=youtube]

Tony bezlitośnie torturujący angielszczyznę ♥

Nie wiem, czy to pasuje tak "najlepiej", ale... Też jestem "szaj" :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black Sabbath - Lady Evil.

W sumie do każdej kobiety w jakiś sposób można to przypasować! ;)

 

"Lady Evil, evil

She's a magical, mystical woman

Lady Evil, evil on my mind

She's queen of the night

 

She's the queen of sin

Look out, she'll pull you in!

Lady wonder!"

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=rBAj3WPX0i8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.