Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Wiecie, jednak zmieniłam zdanie co do tej swojej propozycji i wybrałam inną piosenkę, nad którą też się wcześniej zastanawiałam, ale ponieważ forum nie pozwala mi edytować ani wyrzucić tamtego posta, piszę następnego. c:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, Milla, już myślałam, że sama nie mogę zmienić opcji, a coś mnie natchnęło, by to zrobić.... Twój post pokazał mi, że da się zmienić decyzję ;)

[video=youtube]https://youtu.be/J8M_-3RjzdQ

A tak poza tym - kiedy wynik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki, że dopiero teraz, ale zaginęłam w akcji w ostatnim tygodniu. Zatem, nie przedłużając...

 

Arrow - znam. ^^ Swoją drogą, dobry wybór, bo dawno nie słuchałam a ten kawałek ma ciekawy zwrot akcji, by potem tak się rozpędzić, że chce się go włączyć jeszcze raz i jeszcze... :D

 

Ares - jest ok, choć bez "wow" i trochę z nagła się kończy. Pewnie spełnia swoją pierwotną funkcję intra lepiej wraz z następującym po nim utworem. Niemniej, dzięki za propozycję. ;)

 

Lawenda - no, tu była zmiana ale zanim przejdę do właściwej propozycji, to odniosę się do pierwotnej, skoro została. :P Lepszym wyborem byłoby "Dawn Patrol" (basu na pierwszym planie nigdy za wiele ^^) , gdyż "Shadow.." jest, jak dla mnie, średniawym przerywnikiem. Właściwie znam praktycznie całą dyskografię Megadeth, to i zaskoczeń tu dla mnie nie ma. Zmiana na "Chosen Ones" była dobrym posunięciem ale póki co Therion zamiata, a ja mam jeszcze trochę do przesłuchania i, z tego co widzę, niczego nie znam, a od tego tematu oczekuję poznania jakichś ciekawych nowości. ;)

 

hietAla - o, mój Last jednak podpowiada, że wśród paru numerów Tyr, jakie kiedyś przesłuchiwałam, znalazł się i ten, ale praktycznie go nie pamiętam, więęęęęc... Nie no, jest nieźle, ale zobaczmy co tam dalej mamy... ;]

 

Maciek - przyjemne, aż za krótkie! XD

 

Therion chyba nadal jednak prowadzi, a przecież to znam O.o

 

Sami - no to mnie ukołysało. :P Raczej nie moja bajka, a może po prostu nie na tę porę...

 

98wercia - hah, dobrze że to nie zespół o niemal identycznej nazwie ale z "h" w środku ;) Miłe zaskoczenie, Therion zaczyna mieć poważną konkurencję! ;]

 

Milla - oj, Emi, Emi... chyba za bardzo się angażujesz w te poszukiwania, to tylko (i aż , wiem :P) "Zapodaj.." i... tak, doceniam. ^^ W tym przypadku również odniosę się do obu propozycji, no bo w końcu tyle szukania miałaś. ;) Faktycznie, styl nie za bardzo mój, ale za to tekst jest pro i właściwie jako całość jest ok. Co do drugiego kawałka - to. jest. O.O ale, jak dla mnie, takie trochę "na raz". Emi, przykro mi, nie tym razem Twoja kolej. :( Możliwe jednak, że wygrałabyś w kategorii rzeczy niezwyczajnych, a nie tego tym razem szukałam. Psst, nie chcę Cię dalej dobijać, ale ten pierwszy kawałek był lepszy (sorry/not sorry) ;P

 

Evi - tu już się krócej chyba nie dało ;) Też nieźle ale jeszcze ciut brakuje żeby trafiło do ścisłej czołówki.

 

Zaskoczyliście mnie różnorodnością w Waszych propozycjach, ale że nikt nie wpadł na zapodanie czegoś z lat 50. czy 60., gdzie krótka forma była dość powszechna?!

Dobra, bo pewnie wszyscy czekają na wynik...

Arrow, było blisko ale przeważnie trzymam się tego, że szukam nowości, czegoś co mnie zaskoczy, spodoba się od razu... i tak właśnie było z Amarante.

 

Wercia, Twoja kolej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za postój :blush: Spodobały mi się obie propozycje, ale zwycięzca musi być jeden i jest nim...

 

Freyja! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję! :)

 

Jako że nie mam w tej chwili żadnego ciekawego pomysłu na zapodajowe zadanie oraz aby nie przedłużać zastoju w zabawie, postanowiłam przekazać tę kolejkę Emi, która zawsze wyskoczy z czymś kreatywnym/niezwyczajnym. :ninja:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miszczu, Miszczu ♥ Miłość ♥

No dobra, miśki, na początek będzie małe backstory. Pamiętacie, jak Evi prosiła nas o piosenkę-moodbooster dwa miesiące temu? Tak się składa, że miało to miejsce akurat wtedy, gdy Emi naszło na obczajanie teledysków Sneaker Pimps. I... W tym momencie podziękujmy Latającemu Potworowi Spaghetti za istnienie Archiwum GG... I za to, że obdarzył Emi proskillami w posługiwaniu się klawiszem print screen i Paintem... ^^

HSylRAh.png

Potem zeszło nam na temat zapodaja, a Emi zaczęła zarzucać Fruję seriami dzikiego bananogennego piosenkowego spamu, aż WTEM!...

GarxzkT.png

...Tak. XD I noszę się z tym jakże genialnym pomysłem od października, a teraz wreszcie mam okazję go wykorzystać, łii ^^ Miłośćmiłośćmiłość ^^

 

A więc proszę Was tym razem o teledyski z wannami, albowiem dlaczego nie. Tylko, jak zwykle, postarajcie się wybrać coś, czego nie znam. Zadanie jest trudne, wiem, ale coś na pewno wymyślicie.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę oryginalna, ale to jest jedyne co mi przychodzi do głowy (no był jeszcze Nightwish, ale to chyba zbyt oczywista propozycja ;))

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy słuchałaś, nie wiem, czy jedna scena z wanną wystarczy, ale Kotipelto musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest parę scen w wannie.

[video=youtube]

 

Mam nadzieję, że się link odtworzy, bo ostatnio niestety nie dysponuje komputerem, lecz smartfonem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś mi podebrał Rihannę w wannie, więc nie będę gorsza i zarzucę Nicki Mintaj :D Jest bardziej fabulous w tej wannie ;>

 

[video=youtube]

 

 

Oczywiście mogłam wrzucić pewien zespół na P... :> Jest wanna! Jest! Przez jakieś

, ale się liczy :D

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Hm... pewnie i tak wszyscy znają ;) A wanna pojawia się na bardzo, bardzo krótko.... :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza myśl ;)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja postawię na coś ambitnego z głębokim, metaforycznym tekstem:

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to znasz, czy nie, ale wanna pojawia się tu tylko przez chwilę w 2:47 i 2:51..Fajna jest ta wanna, dlatego zamieszczam, lecz..

 

 

...lecz z owym przedmiotem skojarzył się od razu hicior "made in PL" z moich młodzieńczych lat, gdzie wanna, wanną, wannę pogania..

 

[video=youtube]https://youtu.be/M-vZWWknU-c

 

Sorry, nie mogłam się powstrzymać...Ale dużo jest "wanny", nieeee;)

Co wolisz..

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chcę nic mówić, ale minął prawie miesiąc od podania zadania...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, pamiętam. Już odpisuję. Przepraszam :blush:

 

Wercia - teledysk jest ładny, a jeśli chodzi o stronę muzyczną... Cóż, piosenka jak piosenka. Takie tam sobie w tle lecące nic ciekawego. Aha, btw, Riri ma śliczny tatuaż na plecach, zwróciłaś uwagę, jak super wyglądają te gwiazdki? ^^

Ala - hehe, no tak, ktoś tu utkwił w szponach fazy, znam ten stan :> To akurat jest jedyna piosenka Koti, której słuchałam. Tylko raz, a potem odeszła sobie w niepamięć, chociaż jak jej teraz posłuchałam znowu, to jednak brzmi znajomo, czyli coś tam mi po tym pierwszym odsłuchu w głowie zostało. Khem, tak. Chyba tym razem podobało mi się bardziej. Całkiem miła dla ucha ta gitara. I ogólnie jest na pewno ciekawiej, niż u Rihanny. Ale fazować z Tobą nie będę, niestety.

Maciek - jak Gaga robi teledysk, to ten teledysk po prostu musi być dobry, takie już jest uniwersalne prawo wszechświata. Piosenkę znam, klipu nigdy wcześniej nie widziałam. Rewela. Bardzo fajnie się to ogląda.

Frujcia - ilu ludzi w jednej wannie :happy: W ogóle mamy tutaj kolejnego miłośnika przemokniętych garniturów, zupełnie jak Immi Heap w "My Secret Friend", pamiętasz? Utworek całkiem przyjemny. Ty mi już kiedyś tę panią podsuwałaś, czy może ona była na którejś z Twoich playlist i ja ją tam znalazłam, a Ty mi wtedy zasugerowałaś, żebym posłuchała albumu "Woman", a potem Rhye trafiła do wielkiej i przepastnej Sfery Planów i cały czas jej stamtąd nie wygrzebałam, jak zresztą przytłaczającej większości artystów, płyt, książek i filmów tam siedzących...

Sami - kiedyś (moje "kiedyś" to pewnie początki gimbazy, bo kiedy ta Nicki mogła wystartować... nieee, chwila, pamiętam, że jak byłam w szóstej klasie, to ona już istniała i robiła muzykę i jej nie lubiłam, i koleżanki na wycieczce puszczały w naszym pokoju "Starships", a ja byłam like "NIE, to boli, ja chcę do moich Offspringów/My Chemical Romance/czy czego ja tam wtedy mogłam słuchać", to znaczy tylko tak po cichu myślałam) reagowałam na tę panią alergicznie, teraz chyba mam więcej dystansu do muzyki, bo się z tej alergii wyleczyłam. Chociaż dalej za Nicki nie przepadam. Ale na teledysk się dobrze patrzy. Podziwiam Cię, Sami, za to, że oparłaś się pokusie wysłania zespołu na P. Ja co prawda nie miałabym nic przeciwko temu, ale podziwiam siłę woli. :-D

Night - ojej. Keshe, Rihanny, Fasolki, Britni, Nicki i inne Dody, a spośród nich wyłaniają się nagle Kredki, schizy i wanna pełna krwi. Propsy za urozmaicenie, Night :) Ten teledysk jest poroniony. Chory mózg Emi lubi to.

Lawenda - tak, wszyscy znają :> Ale teledysku nie widziałam. Nie jest zły.

Evi - a to jest jedna z piosenek, które mi samej przyszły do głowy, gdy zastanawiałam się nad utworami do mojego zadania :-D

Adi - ten kawałek ma dla mnie wartość sentymentalną, śpiewałam go w piątej klasie na szkolnym karaoke... XD Swoją drogą ten tekst tak bardzo nie pasuje do jedenastolatki, bosze. I jeszcze jedno swoją drogą: tak sobie patrzę na Keshę i myślę, że sporo postaci z moich wyobraźniowych teledysków ma z nią coś wspólnego jeśli chodzi o styl ubierania się. Ten pierdylion różnych różnistych bransoletek, jakieś opaski, naszyjniki, pierdółki, ffszysko, jedna skarpeta dłuższa od drugiej, dziury, rękawiczki bez palców, brokat, pończochy, dziurawe pończochy, więcej rękawiczek bez palców, koszulki odsłaniające jedno ramię, buty za kostkę, i to wszystko takie bałaganiarskie i miejskie i wiecznonastolatkowe i this is fuckin' awesome, jak powiedział poeta. Wiecie co, nie obchodzi mnie, że te dwa słowa to tytuł piosenki, a nie nazwa nurtu w modzie, moje ubrania są w stylu gutter glitter i koniec ♥ Znaczy, oczywiście tylko część moich ubrań. Bo ja tego wymyślam od cholery i to bywa naprawdę bardzo bardzo różne. Ale tych gutter-glitterkowatych jest dosyć dużo.

Ania - eeej, to od Bey jest świetne...! Nie znałam wcześniej tej piosenki, bardzo fajna, a teledysk to już w ogóle cud, miód i bańki mydlane. Teraz powinnam jeszcze odnieść się do tych Fasolek... Ponadczasowe są, moje rodzeństwo (chyba) słuchało ich piosenek, potem ja, moja siostrzenica, a maleńki siostrzeniec pewnie też je zaliczy, ale wiesz, Aniu, za stara jednak jestem na to :D

Duduś - to mi się z kolei kojarzy z pierwszą i drugą klasą podstawówki, wtedy się było młodym, głupim człowiekiem i śpiewało się Dodę... Jezu, jaka ta piosenka jest zła. Nawet sentyment jej nie ratuje XD

 

 

Dooobrze. Zastanawiam się nad Maćkową Gagą, Kredkami Night i Bey Anulki.

...

...

...

...Tym razem nie było tak trudno. Aniu, Twoja kolej. Kapitalne teledyski kapitalnymi teledyskami, ale Bey najbardziej trafiła do mnie muzycznie, a i klip jej się udał tak samo dobrze, jak pozostałej dwójce faworytów :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej, dzięki Miluś :)! Nie spodziewałam się..Cieszę się, że spodobał Ci się klip Beyonce! Osobiście nie słucham jej zbyt często, ale myślę, że sam teledysk jest bardzo ciekawy i o wiele lepszy od utworu, do którego powstał. I gdyby nie to przyciągające oko video, sam utwór nigdy by mnie nie porwał (nawet z panem Greyem w tle ;))..

Oki, o co by tu Was poprosić moje kartofelki, wafelki, pierniczki..?? No właśnie! Zapodajcie piosenki, teledyski, w których jest mowa o jedzeniu! O jedzeniu mogą traktować słowa piosenki, videoklip, whatever..Myślę, że coś wynajdziecie! A miałam się odchudzać :P..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.