Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Wszystkie trzy propozycje bardzo mi się spodobały, ale, jako, że zwycięzca może być tylko jeden, to wygrywa Ares : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Izzy! :) Ja ostatnio się przekonałem, a nawet pokochałem Gwiezdne Wojny. Poprosiłbym was o utwory co waszym zdaniem pasowałyby do tego uniwersum. Jeśli to będzie dla was trudne to może być ogólnie o kosmosie, albo jakieś wasze ostatnie odkrycie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, o, Fruja mi ostatnio pokazywała coś takiego...! "Coś takiego", czyli Royksopp w wydaniu gwiezdnowojennym!

[video=youtube]

 

 

...I pozazapodajowy bonus w postaci Voltaire'a i piosenki o "Gwiezdnych wojnach", "Star Treku" i radosnym bitrektualizmie ;) Trzeba czytać tekst ;)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piosenka, która skojarzyła mi się z droidami :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

I jako bonus:

 

[video=youtube]

 

Covery, do tego niepoważne, ale tylko one mi się kojarzą poza oryginalną ścieżką dźwiękową oczywiście :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może piosenka jako całość niekoniecznie kojarzy się z tym, ale początek bardzo (może przez te bębny), no i momentami tekst też może. W każdym razie, enjoy! :D

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani wrzucajcie jeszcze utwory jutro wyłonię zwycięzce. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że tak krótko, ale Freyja twoja kolej! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że się spodobało. :)

 

Tym razem macie dwie opcje do wyboru, więc proszę o:

1. Alternatywne wersje dzieł muzyki klasycznej (Mozart, Beethoven etc.), czyli swego rodzaju covery klasyki - powiedzmy - jej nowoczesne aranżacje.

2. Piosenki, w których pan śpiewa do pana lub pani do pani. :-D Jak tutaj, np.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł mówi, do której kategorii należy ten utwór :)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aww, mój "Michael" i gejowe piosenki ♥ Może być pani śpiewająca o pani, a nie do pani?

[spotify]spotify:track:0XyjtybwqSdqMAFfBEkmZf[/spotify]

Ta gejowość nie jest aż taka oczywista, jak u Franz Ferdinand, ale jednak tam jest. I mean...

I think I wanna take you home

I wanna try on your clothes, oh

When she talks, I hear the revolution

In her hips, there's revolution

When she walks, the revolution's coming

In her kiss, I taste the revolution

...Właśnie. Po głowie chodziło mi jeszcze

. I
. I t.A.T.u się do mnie oczywiście przykleiło, albowiem jak lesbijki, to t.A.T.u musi być. I "Bizarre Love Duo", które znam od Ciebie. W tym numerze adresat jest właściwie płci niewiadomej, ale w moim wyobraźniowym teledysku od samego początku były dwie dziewczyny, mózg tak chciał. Dwie dziewczyny, wielkie, niebieskie krople deszczu, jak wycięte z kolorowego papieru, wielkie, fioletowe krople deszczu, jak wycięte z kolorowego papieru, proste domki z czerwonymi dachami, wszystkie jednakowe, na jednakowych działkach, rzędy jednakowych domków ciągnące się po sam horyzont, szary, mokry świat, stary kaloryfer, okno, kropelki na oknie, kanapa, kominek, grube pończochy i mizianie. Lubię mój teledysk do "Bizarre Love Duo".

Z wysyłaniem Ci rzeczy w zapodaju jest ten problem, że Ty wiele z moich rzeczy znasz i nie zapodam Ci "My Sweet Prince", ani piosenki o Bimarynarzu, ani nic takiego, i... ._.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hietAla, Izzy – no tak, można się było domyślić, że ktoś da gitarową wersję klasyki i obie propozycje są dobre, choć wariant w wykonaniu Page’a przeważa.

 

Nightfall – krótko, acz ciekawie. :-D

 

Sami – tak słucham, głos kojarzę i już wiem skąd - ten pan się w Royksopp udzielał. ^^ Będzie mocny kandydat do wygranej!

 

98wercia – to było sprytne podejście do zadania, chociaż kawałek baaaardzo króciutki.

 

Milla – och Emi, tyle pisania, tyle pracy, aż dwa bonusy ♥ Tylko dlaczego wybrałaś jako główną opcję, która mi się najmniej podoba? o.O

 

Łoki, nie ma się co zastanawiać i teraz kolej na Sami, bo Emi lekko zawaliła sprawę nie dając jako głównej propozycji tego, co trzeba :P (He was a diplomat’s son, It was ‘81 swoją chwytliwością kosi wszystko w promieniu kilku mil).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Milla – och Emi, tyle pisania, tyle pracy, aż dwa bonusy ♥ Tylko dlaczego wybrałaś jako główną opcję, która mi się najmniej podoba? o.O

 

Łoki, nie ma się co zastanawiać i teraz kolej na Sami, bo Emi lekko zawaliła sprawę nie dając jako głównej propozycji tego, co trzeba :P (He was a diplomat’s son, It was ‘81 swoją chwytliwością kosi wszystko w promieniu kilku mil).

No bo ja jestem overthinkerem i najpierw przychodzi mi do głowy pierwsza myśl, a potem uznaję, że nie, że Miszczowi na pewno się nie spodoba, i nie, i nie ma mowy, i wymyślisz coś innego, Emi. Isenszal Emi. ._.

…That night I smoked a joint

With my best friend

We found ourselves in bed

When I woke up he was gone

He was the diplomat’s son

It was ‘81

 

 

W ogóle is it just me and my dirty mind or When all I wanna do is uuuse miało z założenia brzmieć jak WHEN ALL I WANNA DO IS YOOOU-, i zaraz wskakuje to "z" i człowiek się orientuje, że to jednak jest "use", a nie "you", i… Ale pewnie it's just me and my dirty mind :v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, Freya :)

 

To ja proszę o piosenkę, gdzie artysta wspomina w tekście (albo nawet w tytule) i innym muzyku.

Np.

Albo

.

 

Takie wtrącenia o innym muzyku. Nie o malarzach, gwiazdach czy pisarzach czy innych sławnych ludziach, tylko jeden muzyk o drugim.

Zapraszam do zabawy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Pierwsze co mi przyszło na myśl, ale nie wiem czy ci się spodoba :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, moje skojarzenia poszły przy tym zadaniu tak: muzyk o muzyku? > rapsy > dissy... I się namnożyło parę propozycji, ale zamiast czegoś dość oczywistego (taki Eminem np., no paleta nazwisk :P, do wyboru do koloru, kogo on jeszcze nie obraził? ;)) postawię tym razem na coś oldschoolowego.

 

[spotify]spotify:track:5iiXWdrVYjxvwglo1zfryW[/spotify]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.