Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Rany, znowu zadanie z gatunku tych, przy których człowiek spędza dwadzieścia tysięcy lat na przekopywaniu całej tej muzyki, co człowiekowi do łba przyszła, a potem musi mierzyć się z potwornym dylematem, co tu wybrać, no co tu wybrać…

[video=youtube]

…To może pójdę jednak w trip hop nasz ojczysty, tak, jak chciałam na samym początku mojego przekopywania? Urozmaicam Ci pulę piosenek, prostreecie. Doceń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyróżnieni:

Arrow - Chylińska to była królowa; jej krzyki, piski tudzież recytacje i nie do końca czysty głos przemawiają do mojego gustu muzycznego. Bardzo lubię takie klimaty.

Adrian - Wiesz, że mam ten konkretny utwór w swojej playliście? Wrzucałeś go gdzieś, kiedyś już na forum? Jestem niemal pewny, że zapożyczyłem go od was, ale mogę się mylić :) Utwór bardzo dobry, choć nie wiem czemu, ale traktuję go jako mieszanka Bon Joviego z Sabatonem (czy wy też słyszycie tak troszkę tam 'Livin on a prayer'?)

Milla - Chciałem coś 'mega polskiego' (wiem, nie istnieje takie sformułowanie - albo coś jest polskie, albo nie - chociaż może być 'przesadnie polskie'), a tu dostaję od ciebie - owszem dobry kawałek (podoba mi się i wędruję do mojej playlisty) ale bez polskiego - naszego ojczystego tekstu. Dzięki tobie zacząłem słuchać twórczość Mika'i i teraz kolej na przyjrzenie się zespołowi 'Digit all Love'. Chyba, muszę częściej przyglądać się utworom, które wrzucasz na forum (a tak w ogóle, jak masz na imię?) ;)

 

Wygrałaby Milla - blisko było. Laur zwycięstwa otrzymuje Lawenda, za Maanam, którego nie wrzuciłaś (bardzo lubię ten zespół) i głównie za Izabelę Trojanowską. Najlepsza propozycja (kocham polskie kobiece wokale).

 

Lawenda - kolej na ciebie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Och, dzięki! To moje pierwsze zwycięstwo w tym wątku ;) Dobrze, proszę o utwór typu metal/rock (ale bardziej ten pierwszy :P) z motywem bicia dzwonów, choć każdy inny dźwięk (choćby tykanie zegara), nadający niesamowitego klimatu utworowi, będzie mile widziany :)

W skrócie - dajcie mi mocną piosenkę o nieco tajemniczej atmosferze, z różnymi wkomponowanymi dźwiękami.

Czekam na propozycje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Dzwony i inne odgłosy tylko w intro, ale to klasyk w temacie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, myślę, że teraz wydam decydujący głos. Wygrywa 98wercia za wrzucenie mojego jednego z najbardziej ukochanych utworów Metallici ;)

Jednakże wszystkich propozycje mi się podobały i naprawdę długo się zastanawiałam nad właściwym wyborem. Wahałam się pomiędzy wyborem Freyi i prostreet24 z 98wercią najdłużej. W końcu jednakże zdecydowałam się oddać laur zwycięstwa tobie, 98werciu ;)

Zapodawaj ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję :3 Ja poproszę wasz ulubiony utwór filmowy. Gatunek dowolny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki tobie zacząłem słuchać twórczość Mika'i i teraz kolej na przyjrzenie się zespołowi 'Digit all Love'. Chyba' date=' muszę częściej przyglądać się utworom, które wrzucasz na forum (a tak w ogóle, jak masz na imię?) ;)[/quote']

O tak, trzeba słuchać tego, czego słucham ja :3 Jestem Emi, albo Emilka, ale wolę być Emi.

Btw, Digit All Love śpiewają też po polsku :)

 

[video=youtube]

 

Miło odpowiedziałam prostreetowi, wysłałam fajną piosenkę Werci, to teraz czas na łyżkę dziegciu. Kiedyś, dawno, w marcu 2014, padł z mojej strony taki krótki apel:

Rany, ludzie, przestańcie pisać "Indici", "Epici" i "Metallici", bo takiego zapisu nie idzie czytać inaczej niż z miękkim polskim "ci" na końcu ;_; IndiKI ;_;

I ja ten apel, kurka blaszka, ponawiam. Mnie to boli. Oczy bolą. Istnienie, zmysł językowy, wszystko boli. METALLICIA. Przeczytajcie, jak to brzmi. Metalliciastko. Nobłagam ;-;

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wrzucałem w tym wątku ten utwór, ale jest on moim ulubionym filmowym kawałkiem, więc co poradzić - leci do was jeszcze raz ;)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie będę specjalnie się rozpisywać ;) tym razem wygrywa Izzy! Twoja kolej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja poproszę o jakiś folk rock. Coś w stylu Blackmore's Night.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.