Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Nightfall, dobrze wybrałaś utwór - wygrywasz. Milla i Duduś również zapodały bardzo fajne utwory, ale zwycięzca może być tylko jeden. A propozycja Sami niestety nie przypadła mi do gustu. Może następnym razem :)

 

Freyja - 23

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 15

Simo - 14

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 10

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 9

Izzy - 8

BlackSymphonia - 6

Nightfall - 6

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Annaif - 5

Dave_MaxXx - 3

Mike - 3

Taiteilija - 3

98wercia - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chociaż wciąż mamy słońce, to w powietrzu czuć jesień,więc poproszę Was o utwór, który kojarzy się z tą porą roku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego to? Sama nie wiem, lubię sobie na jesień posłuchać takich smutasów o miłości. :P

[video=youtube]

Padło na Apo, ale myślałam też nad wysłaniem tej piosenki, tylko że w wersji instrumentalnej! Telepatia? :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasiu, ale pogoda za oknem zrobiła małego psikusa i lato wróciło :D. Ostatnie DCD, to wiem, że znasz, więc może dla odmiany coś takiego, mnie się zawsze kojarzyło z jesienią i przemijaniem, które chcemy zatrzymać.

 

@Gośka -też nad tym myślałem :P

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Chciałam dać "someone like you" Adele, ale ten utwór bardziej przypomina mi jesień ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marillion - Beautiful. Tak bardzo mi się kojarzy z jesienia, cześciowo za sprawą pięknego tekstu, częściowo przez to, że idealne jest na jesienne wieczory i z książką i winem.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasypaliście mnie propozycjami i miałam trudny wybór. Przesłuchałam wszystko, utwory były dość zróżnicowane. Najbardziej spodobał mi się Marillion, więc punkt leci do Duduś. Trochę wahałam się nad utworem Stinga, ale postanowiłam postawić na coś, czego nie słyszałam wcześniej :)

 

Freyja - 23

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 15

Simo - 14

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 10

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 9

Izzy - 8

BlackSymphonia - 6

Nightfall - 6

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Annaif - 5

Dave_MaxXx - 3

Mike - 3

Taiteilija - 3

98wercia - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Duduś - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Nightfall! :) Przepraszam za opóźnienie, ale nadmiar obowiązków ostatnio trochę dał mi w kość. Piosenka... Jaka? Hmmm.... Gdybyście mogli ze sobą zabrać tylko jedną piosenkę na płycie/mp3/telefonie na koniec świata to co to byłoby? ;) I utrudnienie: Tylko nie piosenka Nightwish! :P

Czekam na propozycję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzięłabym Dead Boy's Poem, ale Duduś mi zabrania, więc niech będzie:

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale nie można NW? No ale jak to?! :-(

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydawało się, że zakaz wrzucania Nightwish w tej kategorii ułatwi wybór. Powiem tak, Wasze propozycje są bardzo, bardzo fajne. :) Oprócz kawałków Muse i Anathemy wszystkie bardzo lubię, a te dwa 'tylko' lubię. Gdy zobaczyłam link z czymś od Renaissance serce zabiło mocniej. I co ja mam w tej sytuacji zrobić, gdy moje serce jest rozdarte między Ozzym a Annie Haslam ( ta babka z genialnym głosem z Renaissance)?

Wybór pada, na propozycję Maćka. Dlaczego? Annie Haslam, której głos uwielbiam i którą kocham za to co pokazała na krążku "Scheherazade and Other Stories". Annie Haslam jest boska! No i zaskoczyło mnie, że ktoś jeszcze pamięta o tym zespole. Wow!

 

 

Freyja - 23

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 15

Simo - 14

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 10

Maggie- 8

Maciek - 8

Milla - 9

Izzy - 8

BlackSymphonia - 6

Nightfall - 6

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Annaif - 5

Dave_MaxXx - 3

Mike - 3

Taiteilija - 3

98wercia - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Duduś - 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okay :). To ja poproszę jakąś ciekawą elektronikę :). Wybór macie moi drodzy szeroki. Może być zarówno coś z klimatów darkwave/gothic/electro, może być jakieś łączenie elektroniki z rockiem/metalem, jak też jakieś nietypowe zestawienia (folk+elektronika).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.