Jump to content
Sølvi

Zapodaj nutę

Recommended Posts

Guest Simo

Nymph, nie śpimy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnóstwo propozycji, które znam i uwielbiam.

Sami - Masz rację, dobrze, że tego nie wrzuciłaś. Dobra propozycja, skądś kojarzę tę piosenkę. Dobry klimat.

wercia - Uwielbiam koncerty Kurta i Jego muzykę, ale nie dam się przekupić Nirvaną : D "+"

Ares - Świetny występ, Marco taki fajny, no i dobra piosenka "+"

Simo - Również uwielbiam, Simone ♥ "+"

Dave - kocham ten występ, kocham Anneke, wspaniały duet no jak i wykon piosenki"+"

Tai - Elect The Dead Symphony ♥ (lubię to, jednak 'Empty Walls' jest moim numerem 1 z tego koncertu)"+"

Izzy - Stonesi zawsze na propsie, jednak raczej nie znam tego występu, na czym widzę wiele tracę.

ori - No i mamy kolejną piosenkę z koncertu, który tak lubię. Właśnie o takie show mi chodziło, ale znam to bardzo dobrze :c "+"

Mike - Wow, fajne : D Na początku myślałam, że będzie to słabe, ale dużo się pomyliłam. Lubię (lubiłam?) japoński, ciekawa propozycja. Chętnie przepatrzę resztę ich twórczości.

Evi - Podoba mi się, wkręca w fajny i ciekawy nastrój

Nightfall - Też fajne : )

 

Walka pomiędzy propozycją Sami, Izzy, Mike.

Wygrywa Mike! Najciekawsza z propozycji :> I taka mało spodziewana? : D

 

Wszędzie tam, gdzie dałam "+", są to jedne z występów, którymi się mega jaram i często do nich wracam, no i znam je bardzo dobrze. Niestety musiałam je odrzucić, bo je znam, no i nie dałabym rady wybrać 1 miejsca spośród nich.

 

Freyja - 22

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 14

Simo - 13

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 8

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 7

BlackSymphonia - 6

Izzy - 6

Nightfall - 5

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Dave_MaxXx - 3

Annaif - 3

Mike - 3

98wercia - 2

Taiteilija - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się tylko wkręcę z offtopem, że występ z którego pochodzi moja propozycja to koncert pod tytułem ''Shine a Light'' i można go nabyć na allegro za jakieś 20 zł. Polecam bo to genialny występ. No i na płycie zostały zawarte przygotowania do koncertu, wywiady z muzykami i inne takie. Sorry za offtop.

 

EDIT. Z ciekawości sprawdziłem i okazało się że chwilowo nikt tego nie sprzedaje za 2 dychy. Ale przysięgam, że jeszcze jakiś czas temu widziałem ''Shine" za taką cenę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki ^^

Szczerze to nie spodziewałem się wygrać, bo znam już twoją lekką awersję do japońskiego, więc tym bardziej dziękuję za wyróżnienie ;)

A ja proszę: przekonajcie mnie do dubstepu - ale nie do całkowitych, dubstepowych utworów, chodzi mi o takie, gdzie jest masa wstawek dubstepowych, ale to jeszcze całkowicie nie jest remont mojego pokoju. Chyba rozumiecie o co mi chodzi. Wierzę w was i powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dubstep. Wstyd się przyznać.

Tę piosenkę poleciła mi dobra znajoma, która też za dubstepem nie przepada, a jednak to jest dobre. :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obosze dubstep LOOOL No ale takie o cuś mi wpadło i się nawet fajnie buja XD

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dub dub... czas zrobić step w stronę wyłonienia zwycięzcy ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mike nie mam uprzedzenia do japońskiego, kiedyś się tym trochę interesowałam no i słuchałam j-music : D

Tylko nie lubię anime. Mangi w sumie też.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki za zwłokę, dokładniejszy opis wyboru zamieszczę wieczorem, teraz tylko przekażę, że punkt zdobywa Sami.

Sami - Dawno nie słuchałem nic dobrego, a na dodatek reggaeowego, więc z przyjemnością słuchałem tego kawałka. Dubstep nie przeszkadzał tak jak myślałem, więc nawet przesłuchałem parę razy. Być może to sentyment do gatunku, a może to, że odważyłem się puścić to więcej niż raz przeważył o zwycięstwie.

Freyja - całkiem przyjemny kawałek, jednak zbyt dużo dubstepu w dubstepie jak dla mnie ;)

Ares - trochę mnie zaskoczyłeś, nie wiedziałem, że KoЯn cokolwiek nagrywał ze Skrillexem. Bardzo fajny kawałek, więc zagości na moich głośnikach jeszcze kiedyś.

Czyli to jednak sentyment wygrał...

Freyja - 22

Evi - 22

Sølvi - 21

Sami - 15

Simo - 13

Nymphetamine - 10

Jillian - 8

Ares - 8

Maggie- 8

Maciek - 7

Milla - 7

BlackSymphonia - 6

Izzy - 6

Nightfall - 5

Dark - 4

prostreet94 - 4

NightwishAnka - 4

Dave_MaxXx - 3

Annaif - 3

Mike - 3

98wercia - 2

Taiteilija - 2

Pablito - 1

Ivan - 1

PaulaEija - 1

Scavenger -1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitti ^^

To ja teraz wprowadzę Państwa w odpowiedni nastrój.

Wyobraźcie sobie, że pędzicie przez Stany po route 66, z jednej strony pustynia, z drugiej strony jakieś domy, krzaki, ale w sumie też pustynia, a przed Wami jeszcze 1000km do celu. Jest gorąco, jakieś 40 stopni, słońce praży, duszno, kurz, droga. Takie tam.

Poproszę o jakiś klimatyczny kawałek, który nadawałby się na monotonną, długą, spontaniczną podróż. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

[video=youtube]

 

Cóż, kto by nie chciał podążać za jednorożcem po drodze do miłości ^^ Pomyśl, że jedziesz do ukochanego przez cały kraj ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorki za off-top ;). Sami dzisiaj byłam w podobnej sytuacji co opisałaś (tylko bez stanów, route 66, pustyni, 1000 km :P) ale było okropnie duszno gorąco i nic żadna piosenka/kawałek/utwór (niepotrzebne skreślić :P) ale nic nie pomogło... :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli route 66 to tylko przy tej piosence.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak wy, ale ja mam ten obrazek przed oczami plus okularki przeciwsłoneczne, ''zimny łokieć'' ( :D ), ta piosenka i mam w głowie kadr z amerykańskiego filmu ! :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.