Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Cichutko coś w tym wątku

Eee tam, my milcząco zachwycamy się twymi dziełami :>

Ładny ten kawałek. Intrygujący :> Pokażesz całą? :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łooooooooooo, dobre :D. To czarne jest takie prawdziwe. Ten konkurs jeszcze trwa? Bo jak tak to życzę powodzenia :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tata zdolny ^^ Śliczne to jest. Naprawdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powtórzę się z fb. To jest piękne :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten konkurs jeszcze trwa?

 

Zakończył się 6 marca. Teraz Tarja wybiera/będzie wybierać zwycięską okładkę. :)

 

Do tego projektu użyłem tego foto: http://www.tarja-coloursinthedark.com/wp2/wp-content/uploads/2014/01/Tarja-Unedited02.jpg

 

Dziękuję Wam za miłe słowa, są naprawdę motywujące. :)

 

Wiecie tylko, co mnie martwi? Ludzie pytają mnie, czy to naprawdę są moje prace. To jest ogromne docenienie i niedocenienie jednocześnie... ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dobrze świadczy o pracach - wyglądają na tyle profesjonalnie, że pytają ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Wybacz, ale mnie się nie podoba :/ Ani Tarja, ani Epica ;-; Tzn, żeby nie było, sam bym takiej nie zrobił, grafika to dla mnie czarna magia, ale nie widzę w tym nic, czym można by się zachwycać :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie słońce jest genialne, a co do Tarji, to zmodyfikowałabym ten czarny dym (?), tak żeby w większym stopniu przypominał suknię. Adrian to ładne prace i po upływie czasu widać w nich spory postęp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
/.../ a co do Tarji' date=' to zmodyfikowałabym ten czarny dym (?), tak żeby w większym stopniu przypominał suknię.[/quote']

Myślałem o tym, żeby mrok bardziej wystylizować na suknię... Ale jeszcze nie tak dawno temu nie odróżniłbym sukienki od spódnicy, więc to nie byłby dobry pomysł. :D

 

Adrian to ładne prace i po upływie czasu widać w nich spory postęp :)

Byłoby super gdybym mógł się z tego utrzymywać. To jedyne, co tak naprawdę chcę i mogę robić w życiu. :)

 

Dzięki za komentarze, zarówno te pozytywne jak i krytyczne. Wszystkie są ważne. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc moim estetycznym okiem, nie jesteś złym grafikiem. Twoje prace nie są, co prawda, idealne, bo coś takiego, jak perfekcja jest niemal nieosiągalne (można osiągnąć tylko bliski jej stan i to po latach, latach, lub, posiadając diabelnie ogromny talent).

Na okładce "Sun" kolory są genialne (lubię zestawienie czerwieni i żółci z gładkimi przeplotami), ale "twarz" słońca jest nieco niedopracowana i miejscami nierówna (niesymetryczna); nos jest za długi, nawet, jak na wybraną przez Ciebie manierę, co powoduje, że na usta jest diabelnie mało miejsca i stają się nierówne, a i oczy mają nieprecyzyjne mikro wady. Do tego pociągnięcia pędzla graficznego dały całości nieco zbyt dużo takiej "masłowatości" i ujęły realizmu. Smugi powinny być prawie niewidzialne, a ja je dość wyraźnie dostrzegam.

O wiele lepiej, według mnie, sprawa ma się z projektem do konkursu Tarji; okładka wygląda bardzo profesjonalnie, kolory są świetne, dym idealnie pasuje i do tego te refleksy światła na skórze Tarji i ten tatuaż na twarzy! Trochę coś nie leży mi w smudze złotego światła, które opromienia Tarję, ale to detal i właściwie nie ma znaczenia (może to tylko kwestia subiektywizmu?).

No w każdym razie masz talent i jesteś pomysłowy, wystarczy (tak jak i w moim przypadku) ćwiczyć dniem i nocą i nigdy, ale to nigdy nie dawać za wygraną, nawet, jak nic nie wychodzi danego dnia. Uważaj na bezwenie - to straszne miejsce, okropne pustkowie! ;)

Życzę powodzenia w konkursie - ten cover-art jest naprawdę wart wygranej!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważaj na bezwenie - to straszne miejsce' date=' okropne pustkowie! ;)[/quote']

O tak, "bezwenie" przychodzi niespodziewanie i nieproszone. Często mam tak, że do końca nie wiem, jaki będzie finalny efekt mojej pracy. Wszystko dzieje się "na żywo", bez przygotowania. Po prostu maluję i w miarę tworzenia pojawiają się efekty. Często też mam tak, że wyobrażam sobie pewien obraz a i tak robię coś innego. "Ludzki umysł działa w tajemniczy sposób" - cytując Sam-Wiecie-Kogo. :D (Nie, nie Voldemorta!)

 

Do tego pociągnięcia pędzla graficznego dały całości nieco zbyt dużo takiej "masłowatości" i ujęły realizmu. Smugi powinny być prawie niewidzialne' date=' a ja je dość wyraźnie dostrzegam.[/quote']

Chciałem nadać słoneczku specyficznej faktury metalu, oraz trochę niedoskonałości, przetarć i brudu. Odrobina "profanum" w "sacrum". :)

 

Masz czujne oko, Taiteilijo, "zboczenie zawodowe". :D

 

Trzymajcie kciuki, na dniach pewnie Tarja ogłosi swój wybór. Nie wiem jaki był poziom prac, ale biorąc pod uwagę "prestiżowość" konkursu... mógł być spory!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna ta różyczka, zupełnie inna jak wszystkie opracowane graficznie, nazwałabym ja "rurzyczka" taka ksywka?;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I te spędzone ponad 5 h :D

Cieszę się, że Ci się podoba! :D ...

 

Czułem w kościach, że to napiszesz. :) Cóż, taka prawda. Nie było łatwo z tą różyczką - nigdy zresztą nie rysowałem róży ani tym bardziej nie malowałem. Zanim opracowałem technikę malowania poszczególnych płatków, miałem ochotę rzucić to w cholerę niezliczoną ilość razy. :D

 

Świetna ta różyczka' date=' zupełnie inna jak wszystkie opracowane graficznie, nazwałabym ja "rurzyczka" taka ksywka?;) [/quote']

Nie jest to do końca moja wizja twórcza, bo to było raczej kolejne ćwiczenie. Ale zawsze chciałem malować różyczki (lub "rurzyczki" :D), więc na pewno na tej się nie skończy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Środek wygląda dużo lepiej niż zewnętrzne płatki. Nie wiem co tam jest nie tak, ale coś mi nie pasuje :P Może dlatego, że kontury płatków są tak idealnie zaznaczone?

Btw, zobaczyłam tę różyczkę i znowu złapałam fazę na Mroczną Wieżę xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie, this is brilliant! Piękna, po prostu przepiękna praca ♥ Niby zwyczajna róża, ale jak się na nią patrzy to jest taka... magiczna! Jak róże na polu otaczającym Mroczną Wieżę :D Aż mam ochotę powąchać :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Środek wygląda dużo lepiej niż zewnętrzne płatki. Nie wiem co tam jest nie tak' date=' ale coś mi nie pasuje :P Może dlatego, że kontury płatków są tak idealnie zaznaczone? [/quote']

Słusznie, środek ma więcej detali niż reszta. Zapamiętam na przyszłość. :)

 

Adrianie' date=' this is brilliant! Piękna, po prostu przepiękna praca ♥ Niby zwyczajna róża, ale jak się na nią patrzy to jest taka... magiczna! Jak róże na polu otaczającym Mroczną Wieżę :D Aż mam ochotę powąchać :happy:[/quote']

Wow! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja wersja okładki Epiki - The Quantum Enigma

 

enigma.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma Wiśuddhy... :( :( :(

Open your Sahasrara! Then you will see...

 

Dla mnie absolutne mistrzostwo- baaardzo mi się podoba:)

Dziękuję Beatko! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.