Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Włosy Floor - super pomysł. ♥ Twarze Tuo, Marco, Jukki i Kaia - świetne, Floor ładna, ale kości policzkowe ma jakieś takie nie jej. Emppu ma taki trochę przesunięty ten uśmiech, a Troy za długą szyję. Ale i tak - genialne! Nawet nie chcę myśleć, jaki ogrom pracy w to musiałeś włożyć... :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba projekty rewelacyjne! Świetna kartka! Fajne, odświeżone logo. Floor ma "wszechwłosy";)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka do The Theather Equation jest mega! Ma takie zarąbiste kolory, że no extra. Super wygląda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas ostatniego koncertu NW Week in Kitee wręczyłem Holoparentsom koszulki "Shudder Before the Beautiful":

 

holoparents.thumb.jpg.a055dca110e247070ac6a15951109b2a.jpg

  • Like 13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz tylko czekać na zdjęcie Kristi w Twojej koszulce :D

Bo Pan Tatuś raczej nie założy swojej, prawda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz tylko czekać na zdjęcie Kristi w Twojej koszulce :D

Bo Pan Tatuś raczej nie założy swojej, prawda?

Kitti cały czas miała na sobie koszulki i bluzy Nightwisha, nosiła też koszulkę OSA... Jest wysokie prawdopodobieństwo. :D

Pentti z kolei woli koszule... Zawsze może używać swojej jako piżamy... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest piękne! Ma niesamowity klimat... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Długo to robiłeś, ale warto było dla takiego efektu. Wszystko jest dopracowane, sowa prezentuje się genialnie, śnieg wygląda jak prawdziwy. Klimat jest super. Stoimy u wylotu jakiejś jaskini w mroźnej krainie, za chłopcem trzymającym w ręce lampę. W powietrzu unosi się latarnia morska wskazująca drogę podróżnikom. A przed nami droga nad przepaścią... I te chmury! Piękne :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śnieg wygląda niezwykle realistycznie, tak pięknie się skrzy..To chyba nie jest łatwe do uchwycenia. A tu wręcz czuje się to zimno, mroźny powiew..Nawet te skrzydła sowy zamarzły i ubrane są w sople. Ta lodowa sowa jest przepiękna! Cudowne kolory, w głębi romantyczny horyzont i ta latarnia. Bardzo symboliczna i tajemnicza. Ta praca jest taka zaczarowana, magiczna. Bardzo pobudza wyobraźnię:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śliczna ta sowa - jakby wyrzeźbiona z lodu. I taka głębia jest - nie licząc już dobrze wymierzonych barw. A ta latarnia kojarzy mi się głównie z latającym wiatrakiem w teledysku "Feel Good" zespołu Gorillaz. Naprawdę fajne :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest naprawdę piękne! Ten śnieg, sowa, latarnia, chłopiec z lampą w dłoni - wszystko jest takie świetne! I wspaniale dobrałeś barwy. Właśnie słuchałam sobie "Nemo", kiedy oglądałam Twoją pracę; miałam wtedy jakieś niesamowite uczucie. Naprawdę przepięknie Ci wszystko wyszło! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wygląda jakby przed chwilą wyszło z książeczki dołączonej do Imaginaerum. Nie wiem czy to dobrze czy nie, bo w końcu nie każdy lubi słyszeć, że rysuje podobnie jak ktoś inny.

Ale nawet z książeczce do IM nie było tak dopracowanej sowy. Ta jest świetna, nic dodać nic ująć :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
To wygląda jakby przed chwilą wyszło z książeczki dołączonej do Imaginaerum. Nie wiem czy to dobrze czy nie' date=' bo w końcu nie każdy lubi słyszeć, że rysuje podobnie jak ktoś inny. [/quote']

To był jeden z dwóch projektów, które dałem Tuomasowi w Kitee. Fakt, jest mocno w klimacie NW, ale na dniach opublikuję drugi, który będzie czymś zupełnie nowym. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mały konkurs dla zainteresowanych:

 

win-shirt.png

 

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetnie się prezentują te koszulki! sama bym nosiła :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor z tymi włosami oplatającymi pozostałych muzyków jest demoniczna jak Sarah Kerrigan - tak mi się kojarzy. A obrazek z chłopcem i latarnią - cudo, coś niesamowitego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulki są rewelacyjne! Nie jest łatwo zaprojektować coś w takim temacie! A tu mamy nie tylko ciekawą koncepcję promującą wydarzenie, ale także fajny, tajemniczy motyw, który doskonale pasuje do całości..Brawo, Adrian! Świetna robota :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne koszulki, Adrianie! :) Ta druga ma genialnie barwy i takie niesamowite światło! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz talent, Adrian. Pewnie wielu ludzi chciałoby mieć choć w części Twoje zdolności malarskie (na przykład ja... ;)), które Ty dostałeś w dużej mierze... Masz dobre wyczucie barw i charakterystyczny styl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.