Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Piesek jest kochany :3 Koszulki troszkę nie widać. Poza tym, miałeś w niej być Ty :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian przeszedł reinkarnację i teraz jest psem. ;) Ślicznym psem. A koszulki wiele nie widać, za duża jest i się pogniotła. Adrianie, musisz zostać modelem i zaprezentować to oto dzieło na żywym ciele, to znaczy Twym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jeszcze poczekamy do końca lutego... Za oknem błoto, plucha i najbardziej beznadziejny okres w roku - roztopy. Niech chociaż na DE będzie śliczny śnieżek :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wy o nagłówku a mi chodziło o całość - stare menu, stary widok działów itp. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No Moi Drodzy, kto poznaje takie DE? :)

 

nowe%20de.png

 

Adrianie to jest piękne podoba mi się to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianie to jest piękne podoba mi się to :D

stare menu, stary widok działów itp. :)

Ktoś tu czegoś nie zrozumiał? ;)

 

 

 

Kiedyś było ok, ale teraz jest lepiej: bardziej przejrzyście i mamy więcej opcji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zobaczyłem tego posta od Adiego :) Dzięki Maggie za zwrócenie uwagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooo, to mnie wtedy jeszcze nie było. Nie zwróciłam uwagi, że jest inaczej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wątku o Epice:

Nic nie słyszałam o konkursie. Mam nadzieje' date=' że pokażesz nam ten projekt po zakończeniu konkursu :> [/quote']

Konkurs zakończył się dzisiaj o północy, więc.. mówisz - masz :)

 

epicashirt_preview.png

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszę się, że się Wam podoba. :) Projekt tej koszulki rodził się w bólach, ponieważ przez kilka dni nie potrafiłem niczego stworzyć. Nie mogłem się poddać, bo nigdy bym sobie tego nie wybaczył - to było jedno z moich marzeń stworzyć koszulkę dla Epiki. Nawet jeśli projekt nie zostanie wybrany to i tak się bardzo cieszę, że przezwyciężyłem blokadę. :)

 

Ohoho' date=' nosiłabym ♥ Śliczna! Kiedy wyniki? [/quote']

Niestety, nie wiadomo. Co dziwne, zespół nie podał maksymalnych/minimalnych wymiarów i rozdzielczości. Zabrakło też najważniejszego - logo! W internecie nie ma logo Epiki w krzywych, więc musiałem je odtworzyć. W sumie nie było z tym większego problemu, bo logo jest dosyć proste. Niemniej jednak band powinien był je udostępnić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetna ta koszulka, zdolny Adrian, zdolny :D ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koszulka więc...

Hm....

Szczerze? Mi się nie podoba :c Ten lód i to drzewo jakoś tak się odcinają... No nie wiem. Ja bym nie nosiła :c

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Wam za komentarze! :)

 

Kolejna, szczęśliwa posiadaczka Scaretale'owej koszulki:

 

1743603_761293297214201_158256762_n.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzyka jest bardzo wysoko na liście rzeczy, które mnie inspirują. Czasami trafiają się utwory, po przesłuchaniu których widzę obrazy lub nawet całe historie. Tarjowe (choć nie do końca...) "Boy and the Ghost" jest bardzo obrazowe dla mnie i chciałbym pewnego dnia to ukazać. ;)

Ostatnio słuchałem utworu "Sun" z nadchodzącej płyty Thomasa Bergersena o tym samym tytule. Moim zdaniem teledysk psuje jego klimat bo jest przyziemny. Muzyka natomiast wcale taka nie jest i sprawia, że dryfuję gdzieś w chmurach. ;)

Przygotowałem więc moją wizję okładki dla albumu. Co o niej sądzicie? Czy współgra z muzyką?

 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=s194PEXsatc

 

tb-sun.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cichutko coś w tym wątku, wiec mam dla Was (miejmy nadzieję) skuteczny "mobilizator" do komentowania. ;) Oto kawałek mojej okładki na konkurs Tarji:

 

tarja-part.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja widziałam całą! A ja widziałam całą! I jest... hmm, tajemnicza :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oba projekty są świetne, uważam że są na wysokim poziomie i oczywiście trzymam kciuki za powodzenie w ich wyborze przez zainteresowanych:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.