Jump to content
Adrian

Galeria Adriana

Recommended Posts

Zajebisty ♥

Skomponuj muzykę i będziesz grał supporty przed Nightwishem ♥

 

Yhy, a potem na zlocie teledysk zrobimy :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę być dziewczyną szatana albo jakąś piekielną Valkirie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, jesteś świetny. Moje gratulacje. ;) Niech zgadnę, inspiracje do tego wiersza znalazłeś w Planet Hell?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow... niezłe. Bardzo ekspresywny.

Wagę dobrego wiersza można poznać nie tylko po dobrym ładzie, składzie i rymach, ale też tym, że przedstawia się w umyśle obrazami. U mnie tak właśnie było. ;) Up for you. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

4. Pudełko, zrobiłem je z nudów:

dream%20emporium%20pudelko.png

Niektórzy myśleli, że to nowe wydanie NW :D

 

 

 

Ja chce takie ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takich momentach marzy mi się drukarka 3D w domu ♥

Cudowne pudełeczko!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim za komentarze! Chyba nie muszę wspominać jak bardzo są budujące? ;)

Zajebisty ♥

Skomponuj muzykę i będziesz grał supporty przed Nightwishem ♥

Wizja grania przed NW jest oczywiście interesująca, ale obawiam się, że mój twór muzyczny okazałby się kiczowaty. :)

Stworzyłem kiedyś kawałek utworu o tytule "Prayer for the Moon" inspirowany "Scaretale" Nightwisha. Uświadomiłem sobie, że ta droga artystycznej działalności jest dla mnie odległa. :D

 

Adrian' date=' jesteś świetny. Moje gratulacje. ;) Niech zgadnę, inspiracje do tego wiersza znalazłeś w Planet Hell? [/quote']

Szczerze pisząc to nie inspirowałem się NW ani żadnym innym tworem. No, może nie do końca. :)

"Srogiego ciemności hetmana" zapożyczyłem z Sonetu IV Mikołaja Sępa Szarzyńskiego

 

Pokój — szczęśliwość; ale bojowanie

Byt nasz podniebny: on srogi ciemności

Hetman i świata łakome marności

O nasze pilno czynią zepsowanie.

 

Wow... niezłe. Bardzo ekspresywny.

Wagę dobrego wiersza można poznać nie tylko po dobrym ładzie, składzie i rymach, ale też tym, że przedstawia się w umyśle obrazami. U mnie tak właśnie było. ;) Up for you. ;)

To jest coś na co też zwracam uwagę w poezji i staram się by każdy mój wiersz był przekonujący. :) Jeśli choć jedną osobę udało mi się przekonać to już uważam to za sukces. :)

 

W takich momentach marzy mi się drukarka 3D w domu ♥

Cudowne pudełeczko!

Drukarka 3D zdaje się tworzy z plastiku różne formy i chyba jednokolorowe. Takie pudełko można w 2D przygotować do druku i do złożenia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

992824_10153044264635433_2138082086_n.jpg

 

A tak się prezentuje koszulka na żywo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ty :huh:


Ale koszulka ładna :)

 

Haha jakie oburzenie xD

No koszulka też mi się podoba :) nie mogę się doczekać na projekt koszulki dla nas :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w rękawie parę sucharów! Oto jeden z nich:

 

Przychodzi Floor do Tuomasza i mówi:

- Tuomasz, Tuomasz, co piszesz? Utwory na nowy album?

- Nie. Oświadczenie prasowe.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

O matko, Adrian :o Genialne. Jak będę robił sobie koszulkę na zamówienie to zamówię ją u ciebie zamiast na Allegro. Co ty na to? :D

 

A w ogóle myślałeś o tym, żeby podrzucić jakieś fanty na pocztę NW? Ostatnio pewna panna zrobiła dla nich obrazek "Circus" i umieścili go na koszulkach:

 

__circus___design_for_nightwish_by_anna_marine-d5baqm3.jpg

 

Mnie się specjalnie koszulkowa wersja nie podoba, ale sam fan-art nawet fajny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O matko' date=' Adrian :o Genialne. Jak będę robił sobie koszulkę na zamówienie to zamówię ją u ciebie zamiast na Allegro. Co ty na to? :D[/quote']

Dzięki. :) Oczywiście nie widzę żadnego problemu. :D

 

A w ogóle myślałeś o tym' date=' żeby podrzucić jakieś fanty na pocztę NW? Ostatnio pewna panna zrobiła dla nich obrazek "Circus" i umieścili go na koszulkach: [/quote']

Ową panną, o ile się nie mylę, jest Anna Marine. Ta sama, która reklamuje koszulki grafika NW - Toxic Angela. Nie wiem czy zespół zauważy kogoś "z zewnątrz", bo nie jestem nawet kolegą kolegi, ale nie dowiem się póki nie spróbuję. :) A spróbuję na pewno.

 

Świetna wersja! Jak dla mnie lepsza od oryginału ;)

???

 

Tak na małe odświeżenie tematu, dwa rysunki:

 

ea4skvjlm1j0.jpg

 

Ludzka czaszka w towarzystwie sympatycznego pajączka. Nic szczególnego, ale muszę ćwiczyć warsztat. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pająk jest bardziej realistyczny, teraz żeby tylko taki do mnie nie zaglądnął : / A czaszka... no... ćwicz ćwicz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowne rysunki, Adi. Nie mogę się napatrzeć, serio... pająk mnie przeraża xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co tam koszulka, pies jest cudny ♥

 

Trochę za duża na niego ta koszulka, ale na takim zwierzaku wszystko prezentuje się dobrze :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.